Jump to content

VeGe "Δεν είμαι αναρχικός"


Dev

Recommended Posts

Δωρεάν παιδεία και υγεία αυτός τη θέσπισε εξάγοντας τα πετρέλαια στις υπόλοιπες χώρες της Λατινικής Αμερικής και η ανεργία όντως ήταν τόσο από το 25 όταν παρέλαβε από τον "δημοκράτη" σου τον Πέρεζ παλιοκαραγκιοζάκο.

 

Ποιος αριστερός βολεύτηκε ρε μαλάκα στο δημόσιο ; Μόνο το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ που λατρεύεις βολεύτηκαν τόσα χρόνια και καταστρέψατε τα πάντα και τώρα θέλετε να βγείτε και από πάνω και να το παίξετε σωτήρες πανίβλακες.

 

Μα πότε είπα ότι είμαι κομμουνιστής πια ; Δε σε μπορώ άλλο πραγματικά έχεις διαβάσει 2 πράγματα και τα χτυπάς συνέχεια.

Δωρεάν παιδεία και υγεία, με μια μικρη διαφορα. Παιδια στην υπαιθρο με θρανεια πετρες, Εκτος αν ο πατερας σου ηταν μεσα στο κόμμα. Τοτε εκανες μεσα σε σπιτι μαθημα.

Δωρεαν υγεια , ναι. με μια συριγκα , 150 δοσοληψιες αιματος..

Ποιος αριστερός βολεύτηκε.? Αυτοι που καναν το πολυτεχνιο , και αν εχεις πατησει ποτε σου σε τει/πανεπιστημιο θα καταλαβεις. Βλακακο εισαι μικρος ακομα..

Link to comment
Share on other sites

Και ο φίλος του ο VeGe τα ίδια χάλια 0 επιχειρήματα.

Αρα φίλε False όπως καταλαβαίνεις 2 χ 0 = 0

Ολοι ετσι ειναι..

Φιλε Explicit Χρυσαυγιτη δε σε ειπα ποτε... Ολα κ' ολα.

Και ειληκρινα στο λεω μακαρι να ειχα τους δικους μου πανω απο το κεφαλι μου.

Αυτα για σενα ειναι αξιες που δε θα γνωρισεις ποτε , διοτι πολυ απλα τιποτα δε σου λειπει.

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν παιδεία και υγεία, με μια μικρη διαφορα. Παιδια στην υπαιθρο με θρανεια πετρες, Εκτος αν ο πατερας σου ηταν μεσα στο κόμμα. Τοτε εκανες μεσα σε σπιτι μαθημα.

Δωρεαν υγεια , ναι. με μια συριγκα , 150 δοσοληψιες αιματος..

Ποιος αριστερός βολεύτηκε.? Αυτοι που καναν το πολυτεχνιο , και αν εχεις πατησει ποτε σου σε τει/πανεπιστημιο θα καταλαβεις. Βλακακο εισαι μικρος ακομα..

Έτσι σας λένε για να πειστείτε ότι από όταν πήρε πούλο το ΔΝΤ και οι ΗΠΑ η Βενεζουέλα πήγε καλύτερα ;

 

Βολεύτηκαν κάποια μέλη της ΠΑΣΠ είναι άδικο να κατηγορείς όλο το τότε φοιτητικό κίνημα αλλά τι προσπαθώ να πω σε έναν υποστηρικτή του Παπαδόπουλου.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ ρε μαλάκα είσαι για κλάματα ακόμα θυμάμαι τις γνώσεις ιστορίας σου χαχαχαχα

Έχεις και μνήμη ; Ο προσδιορισμός του μηδενικου είσαι. Και ο τσυριζα = μπουρδελο στο εσωτερικό του. Ασε που όταν ήταν να καλέσουν τον Παπανδρέου στην προανακριτικη το καταψήφισε. Γιατί αριστερε μου εσυ  ; Η απάντηση είναι εύκολη γιατί το μισό  εσωτερικο του ΤΣΥΡΙΖΑ = ΠΑΣΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι σας λένε για να πειστείτε ότι από όταν πήρε πούλο το ΔΝΤ και οι ΗΠΑ η Βενεζουέλα πήγε καλύτερα ;

 

Βολεύτηκαν κάποια μέλη της ΠΑΣΠ είναι άδικο να κατηγορείς όλο το τότε φοιτητικό κίνημα αλλά τι προσπαθώ να πω σε έναν υποστηρικτή του Παπαδόπουλου.

Δε με κανει υποστηρικτη του παπαδοπουλου το γεγονος οτι αντικρουω τα επιχειρηματα σου . Ειναι το ιδιο πραμα να μου φερνεις στατιστικες ερευνες απο υπουργειο του τσαβες με το να σου φερνω εγω στατιστικες ερευνες απο υπουργειο του παπαδοπουλου. Επισης , Υπουργεια οικονομικων της σοβιετικης ρωσσιας παρουσιαζαν το κρατος σαν παραδεισο , την στιγμη που ολοι ψωμολυσσαγανε. Δε βγαινει νοημα ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις και μνήμη ; Ο προσδιορισμός του μηχανικού είσαι. Και ο τσυριζα = μπουρδελο στο εσωτερικό του. Ασε που όταν ήταν να καλέσουν τον Παπανδρέου στην προανακριτικη το καταψήφισε. Γιατί αριστερε μου εσυ  ; Η απάντηση είναι εύκολη γιατί το μισό  εσωτερικο του ΤΣΥΡΙΖΑ = ΠΑΣΟΚ.

Ρε μαλάκες πρέπει να σας στείλω φωτογραφία από το πορτοφόλι μου για να δείτε ότι δεν έχω κάρτα μέλους του ΣΥΡΙΖΑ και να σταματήσετε να μου τα πρήζετε ; Συμφωνώ ότι ο ΣΥΡΙΖΑ είναι ακόμα μπουρδέλο στα εσωτερικά του.Σχετικά με τον ΓΑΠ δεν υπήρχαν ενδείξεις ότι ήξερε άρα προτίμησε να μην τον καλέσει.
Link to comment
Share on other sites

Δε με κανει υποστηρικτη του παπαδοπουλου το γεγονος οτι αντικρουω τα επιχειρηματα σου . Ειναι το ιδιο πραμα να μου φερνεις στατιστικες ερευνες απο υπουργειο του τσαβες με το να σου φερνω εγω στατιστικες ερευνες απο υπουργειο του παπαδοπουλου. Επισης , Υπουργεια οικονομικων της σοβιετικης ρωσσιας παρουσιαζαν το κρατος σαν παραδεισο , την στιγμη που ολοι ψωμολυσσαγανε. Δε βγαινει νοημα ετσι.

Μα δεν έχεις αντικρούσει κάποιο επιχείρημα μου. Απλά εσύ υποστηρίζεις τον καπιταλισμό και εγώ τον σοσιαλισμό δεν έχει νόημα να το συνεχίσουμε, καλή καρδιά.
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τον ΓΑΠ δεν υπήρχαν ενδείξεις ότι ήξερε άρα προτίμησε να μην τον καλέσει.

Ακου τι λέει ρε !! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ !!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχεις αντικρούσει κάποιο επιχείρημα μου. Απλά εσύ υποστηρίζεις τον καπιταλισμό και εγώ τον σοσιαλισμό δεν έχει νόημα να το συνεχίσουμε, καλή καρδιά.

+1 , φασιστας δεν γινομαι.

Link to comment
Share on other sites

Ακου τι λέει ρε !! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ !!!!!!!!

Τι ενδείξεις υπήρχαν ; Ήταν Υπουργός Οικονομικών ή πρόεδρος του ΣΔΟΕ ; Ο Βενιζέλος εύκολα θα μπορούσε να του κρύβει τη λίστα ειδικά από τη στιγμή που είναι γνωστό πόσο τον μισεί.
Link to comment
Share on other sites

Τι ενδείξεις υπήρχαν ; Ήταν Υπουργός Οικονομικών ή πρόεδρος του ΣΔΟΕ ; Ο Βενιζέλος εύκολα θα μπορούσε να του κρύβει τη λίστα ειδικά από τη στιγμή που είναι γνωστό πόσο τον μισεί.

Εδώ False εδώ !!!

Link to comment
Share on other sites

+1 , φασιστας δεν γινομαι.

Είναι το πως αντιλαμβάνεται τον κόσμο ο καθένας, δε σε κατηγορώ για την αντίληψη σου προς θεού και καλά κάνεις και εκφράζεσαι απλά δε χρειάζεται να με λες αναρχίδι 15χρονο κλπ γιατί θα σου απαντάω με μάνες που δε μου αρέσει. Με συγχωρείς αν παραφέρθην.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ False εδώ !!!

Εχει ενα δικιο σχετικα με το οτι ο βενιζελος τον μισει , αλλα ρε μαστορα, Προθυπουργος ήταν , για ονομα του θεου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock