Jump to content

VeGe "Δεν είμαι αναρχικός"


Dev

Recommended Posts

Εσυ μιλας για διαφθορα,φτωχους και Φασισμο???? Που υποστηριζεις κομμα του οποιου συνιστωσα ειναι ΜΑΟΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ ΕΛΛΑΔΑΣ? Εισαι σοβαρος ρε κουραδα??

Τραβα ανοιξε κ κανενα βιβλιο , οχι μονο το πορτοφολι του μπαμπα.

Με τάπωσες μιλαμε. Θεσπεσιο επειχηρημα!!!

Α ρε κουραδομαγκες, οταν δεν εχετε τι να πειτε, ή μανες πετάτε ή μολοτοφ.

Το αν πετυχε , το ξερουν αυτοι που πεθανανε απο την πεινα , ζωακι. Εσυ ουτε που ξερεις οτι υπαρχει αυτη η λεξη. ΒΛΑΚΑ

Πάλι τα ίδια.

 

Ποιο κόμμα υποστηρίζω ; Ψήφισα ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές όχι για τους μαοιστες ούτε για τους τροτσκιστές απλά στο δίλημμα τσίπρας ή σαμαράς διάλεξα τσίπρα.

 

Ναι μωρή πουτάνα ενώ το δικό σου επιχείρημα για τη Βόρεια Κορέα είναι τρομερό και πείθει μιας και έχω εκφραστεί με άπειρο θαυμασμό για τον "κομμουνισμό" τους.

 

Ναι συγγνώμη ρε αδερφέ που η Βενεζουέλα ήταν ήδη από τις πιο φτωχές χώρες, τουλάχιστον άφησε μία χώρα πίσω του με 7 % ανεργία και με δωρεάν υγεία και παιδεία που εσύ και τα υπόλοιπα βλαμμένα αμερικανάκια πιστεύετε ότι πρέπει να ναι προνόμιο σας.

Link to comment
Share on other sites

Εσεις οι αναρχοκουραδοι απο τις εκαλες πρεπει να σπασετε την ροζ φουσκα σας. Ζωα ε ζωα.

Μαλάκα είσαι το κλασικό παιδάκι που απαντάει στα σχόλια στο youtube και λέει όλους όσους διαμαρτύρονται και διαδηλώνουν βολεμένους δημόσιους υπάλληλους.
Link to comment
Share on other sites

στο server μου παίζουν καμία 30ρια συνομιλω με τους 15 τους ξέρει και JaharakaL lol

Τι δινεις σημασια σε ενα κουραδοκεφαλο? Που εχει γραφηματα και πινακες αναπτυξης απο τα υπουργεια και τους οργανισμους του τσαβες, και τα πιστευει κιολας?

Το παιδι απο την πρεζα εχει παθει τραλαλα.

Να σου δειξω εγω λεβεντη μου πινακες επι Παπαδόπουλου να δεις εκει.Ανιδεη κουραδα.

Link to comment
Share on other sites

Τι δινεις σημασια σε ενα κουραδοκεφαλο? Που εχει γραφηματα και πινακες αναπτυξης απο τα υπουργεια και τους οργανισμους του τσαβες, και τα πιστευει κιολας?

Το παιδι απο την πρεζα εχει παθει τραλαλα.

Να σου δειξω εγω λεβεντη μου πινακες επι Παπαδόπουλου να δεις εκει.Ανιδεη κουραδα.

Κουράδα, κουραδοκέφαλε μπλαμαπλαπλαμαπλαπλαλα
Link to comment
Share on other sites

στο server μου παίζουν καμία 30ρια συνομιλω με τους 15 τους ξέρει και ο JaharakaL lol

Και ναι όπως τα λέει ο False είναι ψοφισαν από την πείνα. Τον μισούσαν οι πιο πολλοί.

Link to comment
Share on other sites

 

Και ναι όπως τα λέει ο False είναι ψοφισαν από την πείνα. Τον μισούσαν οι πιο πολλοί.

Ρε είστε σοβαροί ; Είδατε τι γινόταν στην κηδεία του ; Και εκεί δεν είχε αστυνομία να τους δέρνει αν δεν έκλαιγαν.
Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια.

 

Ποιο κόμμα υποστηρίζω ; Ψήφισα ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές όχι για τους μαοιστες ούτε για τους τροτσκιστές απλά στο δίλημμα τσίπρας ή σαμαράς διάλεξα τσίπρα.

 

Ναι μωρή πουτάνα ενώ το δικό σου επιχείρημα για τη Βόρεια Κορέα είναι τρομερό και πείθει μιας και έχω εκφραστεί με άπειρο θαυμασμό για τον "κομμουνισμό" τους.

 

Ναι συγγνώμη ρε αδερφέ που η Βενεζουέλα ήταν ήδη από τις πιο φτωχές χώρες, τουλάχιστον άφησε μία χώρα πίσω του με 7 % ανεργία και με δωρεάν υγεία και παιδεία που εσύ και τα υπόλοιπα βλαμμένα αμερικανάκια πιστεύετε ότι πρέπει να ναι προνόμιο σας.

Δωρεαν παιδια λεει. 7% ανεργια λεει.

Και το καλυτερο? ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΕΜΑ Ο Α Ρ Ι Σ Τ Ε Ρ Ο Σ ??? ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΟΝΤΩΣ 15ΧΡΟΝΟ Ε?

0 επιχειρηματα. Βουλωσε το τωρα.

Οσο για το κουμμουνο κρατος της βορειας κορεας, Μπορω να σου αποδειξω οτι ο κουμμουνισμος σας εχει πεθανει αλλα επειδη ειστε ζωα ακομα τον ασπαζεστε. Και εκτος αυτου μονο η Β.Κορεα εχει μηνει για να σου φερω ως παραδειγμα.

Τεσπα μηδενικο εισαι , ειλικρινα..

Link to comment
Share on other sites

Πες και τίποτα άλλο γαμώ την Αμερική σου.

Μακαρι να ηταν δικια μου η Αμερική.

BTW στην κηδεια του Παπαδόπουλου εχεις δεί τι γινόταν? Ή μονο οτι σε ποτιζουν?

Link to comment
Share on other sites

Κουράδα, κουραδοκέφαλε μπλαμαπλαπλαμαπλαπλαλα

Μαλακα, με αποστομόνεις αρκετα ευκολα με τετοια επιχειρηματα. Ειδικά αυτο με την μάνα τα σπάει...

Link to comment
Share on other sites

Δωρεαν παιδια λεει. 7% ανεργια λεει.

Και το καλυτερο? ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΕΜΑ Ο Α Ρ Ι Σ Τ Ε Ρ Ο Σ ??? ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΟΝΤΩΣ 15ΧΡΟΝΟ Ε?

0 επιχειρηματα. Βουλωσε το τωρα.

Οσο για το κουμμουνο κρατος της βορειας κορεας, Μπορω να σου αποδειξω οτι ο κουμμουνισμος σας εχει πεθανει αλλα επειδη ειστε ζωα ακομα τον ασπαζεστε. Και εκτος αυτου μονο η Β.Κορεα εχει μηνει για να σου φερω ως παραδειγμα.

Τεσπα μηδενικο εισαι , ειλικρινα..

Δωρεάν παιδεία και υγεία αυτός τη θέσπισε εξάγοντας τα πετρέλαια στις υπόλοιπες χώρες της Λατινικής Αμερικής και η ανεργία όντως ήταν τόσο από το 25 όταν παρέλαβε από τον "δημοκράτη" σου τον Πέρεζ παλιοκαραγκιοζάκο.

 

Ποιος αριστερός βολεύτηκε ρε μαλάκα στο δημόσιο ; Μόνο το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ που λατρεύεις βολεύτηκαν τόσα χρόνια και καταστρέψατε τα πάντα και τώρα θέλετε να βγείτε και από πάνω και να το παίξετε σωτήρες πανίβλακες.

 

Μα πότε είπα ότι είμαι κομμουνιστής πια ; Δε σε μπορώ άλλο πραγματικά έχεις διαβάσει 2 πράγματα και τα χτυπάς συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Δωρεαν παιδια λεει. 7% ανεργια λεει.

Και το καλυτερο? ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΕΜΑ Ο Α Ρ Ι Σ Τ Ε Ρ Ο Σ ??? ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΟΝΤΩΣ 15ΧΡΟΝΟ Ε?

0 επιχειρηματα. Βουλωσε το τωρα.

 

Τεσπα μηδενικο εισαι , ειλικρινα..

Και ο φίλος του ο VeGe τα ίδια χάλια 0 επιχειρήματα.

Αρα φίλε False όπως καταλαβαίνεις 2 χ 0 = 0

Link to comment
Share on other sites

Μαλακα, με αποστομόνεις αρκετα ευκολα με τετοια επιχειρηματα. Ειδικά αυτο με την μάνα τα σπάει...

Τι να σε αποστομώσω ρε μαλάκα ; Αφού ό,τι και αν πω λες για τη Βόρεια Κορέα ε άντε στο διάολο πήγαινε και ζήσε εκεί αφού σου αρέσει.

Μακαρι να ηταν δικια μου η Αμερική.

BTW στην κηδεια του Παπαδόπουλου εχεις δεί τι γινόταν? Ή μονο οτι σε ποτιζουν?

Τι γινόταν κουράδα ; Απ'ότι κατάλαβα είσαι ένα κρυφοχρυσαυγιτάκι που δε λέει πολλά όμως γιατί το παρακολουθεί η μαμά του και ο μπαμπάς του όταν μπαίνει στο ιντερνέτ.
Link to comment
Share on other sites

Και ο φίλος του ο VeGe τα ίδια χάλια 0 επιχειρήματα.

Αρα φίλε False όπως καταλαβαίνεις 2 χ 0 = 0

Εσύ ρε μαλάκα είσαι για κλάματα ακόμα θυμάμαι τις γνώσεις ιστορίας σου χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock