Jump to content

VeGe "Δεν είμαι αναρχικός"


Dev

Recommended Posts

Φυστικα και αυτος ο καποιος "τσαβες" δεν ειναι ιδιος με τον Παπαδόπουλο. Ο Παπαδόπουλος είχε τα ΑΡΧΙΔΙΑ να διαπραγματεύεται με τους αμερικανους.. Αυτος ο κυριος τσαβες, εκτος απο το εργατικο δαιμονιο που σκοτωνει ανθρωπους σαν κατσαριδες τι αλλο εκανε?

Επισης 15χρονε , μαθε τι εχεις στα μπουτια σου αναμεσα και μετα αρχινα με τις μανες. Οικοσυτο.

Έγιναν και διαπραγματεύσεις για το πούλημα της Κύπρου ;

 

529512_10152093228807481_2027230375_n.jpg

 

Παραλίγο να πείσεις.

 

Όσο για το αν είμαι 15χρονος άσε να το ξέρω εγώ, μπαστάρδι του Σαμαρά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σκατοαμερικανάκι από τη χαρά σου που η χώρα τόσα χρόνια είναι παράρτημα των ΗΠΑ  το διαφημίζεις και σαν country στο mxc.

Link to comment
Share on other sites

Σκατοαμερικανάκι από τη χαρά σου που η χώρα τόσα χρόνια είναι παράρτημα των ΗΠΑ  το διαφημίζεις και σαν country στο mxc.

vrwmiarhs eisai esu trava sto Pakistan
Link to comment
Share on other sites

 

Πάρε και αυτό καπότα για να μάθεις τι γινόταν με τον Τσάβες.

vrwmiarhs eisai esu trava sto Pakistan

Εσύ υποστηρίζεις τα καθεστώτα του Πακιστάν.
Link to comment
Share on other sites

Έγιναν και διαπραγματεύσεις για το πούλημα της Κύπρου ;

 

529512_10152093228807481_2027230375_n.jpg

 

Παραλίγο να πείσεις.

 

Όσο για το αν είμαι 15χρονος άσε να το ξέρω εγώ, μπαστάρδι του Σαμαρά.

Πακιστανακι. Πρωτον , Αν δεν ηταν η ΑΜΕΡΙΚΗ , τωρα θα επαιρνες πιπες απο τα κουμμουνια , Οχι οτι θα σε χαλαγε.

Εκτως αυτου , στην προπαγανδα ειστε πρωτοι εσεις οι αριστεροι. Υπεραξιοπιστες οι πηγες της φωτο. Υπουργεια και υπηρεσιες κατω απο την κατοχη του τσαβες.

Τραβα μεχρι την γωνια και δες αν ερχομαι βουλγαρογυφτε.Αν δεν με δεις, τραβα ποιασε ομηρο και οταν τις φας απο τα ματ οπως κατι ΚΑΡΚΙΝΟΜΠΑΣΤΑΡΔΑ που λεγονται ρωμανοι[?] -καπως ετσι- θα σε καλυψει ο κακασχετος ευαγγελατος.

 

Link to comment
Share on other sites

Σκατοαμερικανάκι από τη χαρά σου που η χώρα τόσα χρόνια είναι παράρτημα των ΗΠΑ  το διαφημίζεις και σαν country στο mxc.

Επρεπε να ειναι παραρτημα της Βορειας Κορεας, να δεις αν θα ειχε ο μπαμπακας σου να πληρωσει το ιντερνετ τωρα,15χρονο αναρχιδι.

Link to comment
Share on other sites

Πακιστανακι. Πρωτον , Αν δεν ηταν η ΑΜΕΡΙΚΗ , τωρα θα επαιρνες πιπες απο τα κουμμουνια , Οχι οτι θα σε χαλαγε.

Εκτως αυτου , στην προπαγανδα ειστε πρωτοι εσεις οι αριστεροι. Υπεραξιοπιστες οι πηγες της φωτο. Υπουργεια και υπηρεσιες κατω απο την κατοχη του τσαβες.

Τραβα μεχρι την γωνια και δες αν ερχομαι βουλγαρογυφτε.Αν δεν με δεις, τραβα ποιασε ομηρο και οταν τις φας απο τα ματ οπως κατι ΚΑΡΚΙΝΟΜΠΑΣΤΑΡΔΑ που λεγονται ρωμανοι[?] -καπως ετσι- θα σε καλυψει ο κακασχετος ευαγγελατος.

 

Ενώ τόσα χρόνια που παίρνεις πίπες στις ΗΠΑ βλέπεις τα καλά τους. Ναι όντως γιατί ο Τσάβες σε αντίθεση με τα καθίκια που υποστηρίζεις τιμώρησε τη διαφθορά και βοήθησε τους φτωχούς άρα δεν είναι αξιόπιστος αφού δεν έγλειφε τα αρχίδια των Αμερικάνων. Χαίρομαι που δεν είσαι καθόλου ρατσιστής και φασίστας.
Link to comment
Share on other sites

Επρεπε να ειναι παραρτημα της Βορειας Κορεας, να δεις αν θα ειχε ο μπαμπακας σου να πληρωσει το ιντερνετ τωρα,15χρονο αναρχιδι.

Πάλι για τη Βόρεια Κορέα, πραγματικά βγάλε την κασέτα κουράζεις.
Link to comment
Share on other sites

στην προπαγανδα ειστε πρωτοι εσεις οι αριστεροί

 

Και εγώ αυτα του έλεγα το απόγευμα λολ. http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=271588.15

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σε χάλασε που ο σοσιαλισμός πέτυχε στη Βενεζουέλα ;

15 βενεζουελιανους γνωρίζω όλοι λένε το αντίθετο. Θα τους καλέσω στο forum να στα πουν και οι ίδιοι mr ξερολα.
Link to comment
Share on other sites

15 βενεζουελιανους γνωρίζω όλοι λένε το αντίθετο. Θα τους καλέσω στο forum να στα πουν και οι ίδιοι mr ξερολα.

ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!

 

Μαλάκα στις 10 λέξεις που λες οι 20 είναι ψέματα.

Link to comment
Share on other sites

Ενώ τόσα χρόνια που παίρνεις πίπες στις ΗΠΑ βλέπεις τα καλά τους. Ναι όντως γιατί ο Τσάβες σε αντίθεση με τα καθίκια που υποστηρίζεις τιμώρησε τη διαφθορά και βοήθησε τους φτωχούς άρα δεν είναι αξιόπιστος αφού δεν έγλειφε τα αρχίδια των Αμερικάνων. Χαίρομαι που δεν είσαι καθόλου ρατσιστής και φασίστας.

Εσυ μιλας για διαφθορα,φτωχους και Φασισμο???? Που υποστηριζεις κομμα του οποιου συνιστωσα ειναι ΜΑΟΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ ΕΛΛΑΔΑΣ? Εισαι σοβαρος ρε κουραδα??

Τραβα ανοιξε κ κανενα βιβλιο , οχι μονο το πορτοφολι του μπαμπα.

 

Πάλι για τη Βόρεια Κορέα, πραγματικά βγάλε την κασέτα κουράζεις.

Με τάπωσες μιλαμε. Θεσπεσιο επειχηρημα!!!

Α ρε κουραδομαγκες, οταν δεν εχετε τι να πειτε, ή μανες πετάτε ή μολοτοφ.

 

Πόσο σε χάλασε που ο σοσιαλισμός πέτυχε στη Βενεζουέλα ;

Το αν πετυχε , το ξερουν αυτοι που πεθανανε απο την πεινα , ζωακι. Εσυ ουτε που ξερεις οτι υπαρχει αυτη η λεξη. ΒΛΑΚΑ

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!

 

Μαλάκα στις 10 λέξεις που λες οι 20 είναι ψέματα.

Εσεις οι αναρχοκουραδοι απο τις εκαλες πρεπει να σπασετε την ροζ φουσκα σας. Ζωα ε ζωα.

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!

 

Μαλάκα στις 10 λέξεις που λες οι 20 είναι ψέματα.

στο server μου παίζουν καμία 30ρια συνομιλω με τους 15 τους ξέρει και ο JaharakaL lol
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock