Jump to content

VeGe "Δεν είμαι αναρχικός"


Dev

Recommended Posts

Σοβαρός ; Εσυ ποσά acc έχεις και του VeGe δικό σου ; Οn topic ο ΣΥΡΙΖΑ δεν βγαίνει ποτέ πάρτι χαμπάρι με την τρικομματικη θα την βολεύεσαι.

Όλα δικά μου, ξαφνικά εμφανίστηκε ένας Godrics με 3 post και άρχισε και σε υποστήριζε παραλίγο να πείσεις.

 

On topic το ξέρω πόσο ραγιάδες είναι οι Έλληνες.

Link to comment
Share on other sites

ma gt to les auto. otan bgei i xrisi augi proto komma ola 8a ftiaksoun re si

αυτα στους χρυσαυγιτες εγώ δεν ψηφίζω τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Όλα δικά μου, ξαφνικά εμφανίστηκε ένας Godrics με 3 post και άρχισε και σε υποστήριζε παραλίγο να πείσεις.

 

On topic το ξέρω πόσο ραγιάδες είναι οι Έλληνες.

Τούβλα χρυσαυγίτες και 15χρονα αναρχιδια. Πλακα εχει οταν μουγκανιζουν μεταξύ τους.

Πρώτον . Ανθρωπιστή και ειρηνιστή της φάπας αναρχικέ,Γαμώ τα λευτά του μπαμπά σου κουραδόμαγκα σκατοπλουσιε. Άραγε , ποσα συσσίτια Μονο για αλλοδαπους κανει ο τΣυριζα? (Κανενα οφ κορς.)

Δεύτερον . Δυσλεκτικέ χρυσαυγίτη , τράβα για κούρεμα,το μαλλι σου ξεπερνά το όριο που θέτει ο στρατος.

 

Κουραδες και οι δυο.

 

Και μιας και το εφερε η κουβεντα , ποιος ειναι ο φασιστας κυριε αναρχικε κατ' εσε? Ολοι οι αναρχικοι ή τουλαχιστον τα 2/3 , υποστιρίζουν καποιον Τσίπρα , ο οποιος μεσα στο κομμα του εχει φασιστο-ομαδες που προσκυνανε καποιον Μαο (κουμμουνοσπερμα) ο οποιος κατεσφαξε ολη τν Κινα επειδη ξυπνησε το εργατικο δαιμονιο του. Τυχαιο που η Βορεια Κορεα την νυχτα δν εχει ρευμα.Κακος καπιταλισμος. Ωχ ! Ξέχασα. Η Βορεια Κορεα κυβερναται απο ΚΟΥΜΜΟΥΝΟΗΓΕΤΗ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ! Και εντελως δημοκρατικα βεβαια. Απο πατερα σε γιο παει η εξουσια. Βεβαια.

Τεσπα, βαριεμαι να λεω τα "καλα" των κοκκινων φασιστων σε τουβλα.

Ξεχασα να πω το κορυφαιο . Στην προσφατη κηδεια του κουμμουνοηγετη της βορειας κορεας, οποιος δεν εκλαιγε στην κηδεια του, εσκαγε λαστιχα στο χιονι μεχρι να πεθανει. ΧΑΙΡΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΝΑΡΧΙΚΕ. Τραβα στο φροντηστηριο τωρα, και το απογευμα για καφε και πρεζα με τα λευτα του μπαμπα.

και άλλοι με υποστηρίζουν κυρίως χρυσαυγιτες δεν καταλαβαίνω το λόγο.. Τι με αυτό ;
Link to comment
Share on other sites

8a figoun oi pakistanoi plastikoi xeirourgoi apo tin xora kai 8a paroun tis douleies oi ellines

Ναι και οι Πακιστανοί δικηγόροι.
Link to comment
Share on other sites

και άλλοι με υποστηρίζουν κυρίως χρυσαυγιτες δεν καταλαβαίνω το λόγο.. Τι με αυτό ;

Ο συγκεκριμένος είναι τραγικός, μου μιλάει για Βόρεια Κορέα κλπ λες και έχω βγει και έχω πει εγώ ποτέ ότι είμαι υποστηρικτής των πολιτευμάτων αυτών ή ότι συμφωνώ με όλες τις συνιστώσες του ΣΥΡΙΖΑ. Σύμφωνα με τους νεοφιλελεύθερους υπάρχουν 2 είδη διακυβέρνησης, το δικό τους και η Βόρεια Κορέα.
Link to comment
Share on other sites

Οι πιο επικίνδυνοι είναι αυτά τα μουλοσπέρματα του καπιταλισμού που χρησιμοποιούν την Χρυσή Αυγή για να οχυρωθούν. Τόσα χρόνια η Ν.Δ χρηματοδοτούσε τη Χρυσή Αυγή και δεν είναι τυχαίο ότι οι χρυσαυγίτες έχουν πρόβλημα μόνο με τους ΠΑΣΟΚους και την αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα βορειοκορεατη  :troll: πάω να την πεσω.

Μα ποιος στο πε ότι είμαι ο Κιμ Γιονγκ Ουν ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...