Jump to content

Αξίζει να απαντήσω σε VeGe & Nikoloudos7 ;


Dev

Αξίζει να απαντήσω σε VeGe & Nikoloudos7 ;  

9 members have voted

  1. 1. Αξίζει να απαντήσω σε VeGe & Nikoloudos7 ;

    • Yes
      7
    • No
      2


Recommended Posts

poll για απάντηση σε άλλο τοπικ

 

 

λελ

κλαινε και οι πετρες

αυτα τα κανει μονο ο l22expert

Link to comment
Share on other sites

Attention whore

κλαινε και οι πετρες

αυτα τα κανει μονο ο l22expert

 

Και μετά βγαίνει και λέει ότι βγάζει 2κ ευρώ το μήνα και απλώς κάθεται στην καρέκλα του. Ε, μετά πως να πιστέψω εγώ ότι υπάρχει θεος;

Link to comment
Share on other sites

Eν τω μεταξύ, τα 2000 από τα 1800 ποστ σου είναι e-fights και τώρα σε έπιασε ο καημός για το αν αξίζει να ασχοληθείς ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και ο maprex, λες και έχει κανένα ρουφιάνο και μόλις ποστάρει ο νικολούδος κάνει log-in αλλιώς δεν θυμάται τι είναι το ιντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω απάντηση στο poll δεν απαντώ σε σχόλια.

Βάλε μια επιλογή "Είμαι για τον πούτσο" να πάρεις απάντηση.
Link to comment
Share on other sites

Βάλε μια επιλογή "Είμαι για τον πούτσο" να πάρεις απάντηση.

Το ξέρω οτι είσαι για τον πούτσο αγάπη μου. 'Ενας χοντρός σε εμφάνιση ανίκανος που παίρνει 1 κ 2 ευρώ απο scam exchanges. Χειρότερος γύφτουλας και απο τον KarmaArrows είσαι.  Και απο Ιούνιο να δεις τι κέρδη θα έχεις απο το κλέψιμο των μελλών του maxcheaters με το δήθεν paysafe to paypal.

 

Αυτό που σου είπα ακόμα ισχύει ε για να μην ξεχνιόμαστε.

 

 

1. Ασχολίαστο το "αρπάζουν".

2. Ξέρεις ποιο είναι το κέρδος μου στα 10€ psc? Άστο. :)

3. Τα exchange μου είναι instant και χωρίς να μπλέκει γύρω γύρω.

4. Είναι επιλογή του νομίζω το πως θα μεταφέρει τα χρήματα του, δεν τον πίεσε κανένας. Μόνος του έκανε topic αναζητώντας exchanger.

1. Ασχολίαστο δεν είναι όταν στην ουσία "κλέβεις" το 20 % από τα χρήματα του άλλου.

2. Το κέρδος σου κανονικά δεν έπρεπε να υπάρχει. Τι είσαι για να έχεις κέρδος ; Πουλάς ή αγοράζεις κάτι ; Η υπηρεσία που παρέχεις δεν είναι καν νόμιμη.

3. Καλά instant είναι και τα exchange απο την bet365.

4. Επιλογή του καθενός φυσικά και είναι γι'αυτό και δεν ανακατεύτηκα ποτέ στα μη νόμιμα trades σας. Αλλά απο τη στιγμή που ανοίγω τα μάτια σε ανθρώπους και τους δίνω επιλογές να αξιοποιούν το 100 % των χρημάτων που βγάζουν εσύ είσαι πλέον άχρηστος ή μήπως δεν είναι έτσι ;

5.

 

euxaristw aderfe,idi exw logariasmo stin bet.. 8a to kanw opws mou eipes,euxaristw gia tin simvouli,den h8ela na xasw 200e aptous allous,Euxaristw kai pali

 

Cheers & Locked since problem solved.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τα λόγια μου να θυμάσαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, με τάπωσες τώρα.

Πάω μία σπίτι να γαμήσω τη μάνα σου, τα συγχαρήκια για το γιόκα της.

brb

Link to comment
Share on other sites

Καλά, με τάπωσες τώρα.

Πάω μία σπίτι να γαμήσω τη μάνα σου, τα συγχαρήκια για το γιόκα της.

brb

Φάε καμιά φασολάδα που έχουμε και νηστεία και έλα να μου κλάσεις τα παπάρια. Κεφτέ, που αν υπήρχε τρόπος να φαίνεται ποιος άνθρωπος κάνει reply με το name magaki13 θα φαινόταν κάτι τέτοιο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock