Jump to content

Documentary - The Hidden Victims of Austerity in Greece


VeGe

Recommended Posts

 

Όχι άλλα κροκοδείλια δάκρυα ρε ρατσιστικό απόβλητο, δε πείθεις κανέναν. Φάσκεις και αντιφάσκεις σε όποιο τοπικ σχολιάζεις και στην τελική δεν σου ζήτησε κανένας να στενοχωρηθείς. Κοίτα την πάρτη σου και την επιβίωση σου και κάνε τουμπέκα.

 

Α γαμήσου και συ και η βοθροδοξία σου όπως την έχετε καταντήσει.

Ρατσιστης είσαι και εσύ που κοροιδευεις τον NeverMore gay αν θες να μιλήσεις για ρατσισμό μιλά για ρατσισμό ως φαινόμενο και μην παίρνεις ορισμένες έννοιες ως μεμονωμένα περιστατικά. Αφού μιλάς για ρατσισμό τότε μην γίνεσαι θύτης του επιλεκτικου ρατσισμού δηλαδή το ένα είναι ρατσισμός και το άλλο όχι έτσι ;

Προσμενω απάντηση στο red part. Και κάτι για να τελειώνουμε.. σε κάθε πρόταση σου έχεις και από 1 - 2 βρισιές από αυτό φαίνεται ότι δεν μπορείς να κανείς διάλογο καθώς και μονο απο αυτο διακρινεται εντονα η υποβαθμισμένη παιδεία που διαθέτεις. Ενας σημαντικοτατος λόγος που δεν αξίζει κάνεις να μιλάει μαζί σου.
Link to comment
Share on other sites

poso goustarw an8rwpistes san ton vege pou 8a tous parei spiti tou otan mpei vouleutis sta 40 tou sto antarsya i ston tsipra

monoi an8rwpoi pou me endiaferoun einai oi ellines

vege sou ksinw pligi, tous allous tous 8elw sapouni :)

an o ka8enas nomizei oti 8a kanei kati swsto sti zwi tou se an8rwpous 8riskeias "8elw na ginoun oloi san emena"

an8rwpous apo xwres kai idees pou katargoun tin isotita fulwn me uparksi 8anatikis pinis kopsimo xeriwn kai loipa

ontws einai paradisos o viasmos ellinidwn edw

gia auto vlakes anarxoaplutoi kai loipoi skeftite ligo pio pera apo tin an8rwpia

PEINANE OI ELLINES KAI KLAITE GIA TOUS KSENOUS ZWA E ZWA

Link to comment
Share on other sites

Προσμενω απάντηση στο red part. Και κάτι για να τελειώνουμε.. σε κάθε πρόταση σου έχεις και από 1 - 2 βρισιές από αυτό φαίνεται ότι δεν μπορείς να κανείς διάλογο καθώς και μονο απο αυτο διακρινεται εντονα η υποβαθμισμένη παιδεία που διαθέτεις. Ενας σημαντικοτατος λόγος που δεν αξίζει κάνεις να μιλάει μαζί σου.

 

Ποιός είναι o NeverMore μωρή κουράδα;

 

Σε ρατσιστές σαν και σένα θα μιλάω όπως σας αρμόζει. ΣΚΟΥΠΙΔΙ! Και εσύ λέγε για την παιδεία μου τα ίδια που έλεγες προχθές. Ξεφλούδισε μια μπανάνα και φάε τώρα, κάνει καλό στις κράμπες.

Link to comment
Share on other sites

poso goustarw an8rwpistes san ton vege pou 8a tous parei spiti tou otan mpei vouleutis sta 40 tou sto antarsya i ston tsipra

monoi an8rwpoi pou me endiaferoun einai oi ellines

vege sou ksinw pligi, tous allous tous 8elw sapouni :)

an o ka8enas nomizei oti 8a kanei kati swsto sti zwi tou se an8rwpous 8riskeias "8elw na ginoun oloi san emena"

an8rwpous apo xwres kai idees pou katargoun tin isotita fulwn me uparksi 8anatikis pinis kopsimo xeriwn kai loipa

ontws einai paradisos o viasmos ellinidwn edw

gia auto vlakes anarxoaplutoi kai loipoi skeftite ligo pio pera apo tin an8rwpia

PEINANE OI ELLINES KAI KLAITE GIA TOUS KSENOUS ZWA E ZWA

 

Εγέρθουτου.

 

Για σένα αγόρι μου τι να πω. Το χεις τερματήσει το μαλακόμετρο, ότι και να σου πω χαμμένο πάει. Φιλιά στον Αδόλφο δώσε.

 

iliopoulos-tatouaz-660.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι o NeverMore μωρή κουράδα;

 

Σε ρατσιστές σαν και σένα θα μιλάω όπως σας αρμόζει. ΣΚΟΥΠΙΔΙ! Και εσύ λέγε για την παιδεία μου τα ίδια που έλεγες προχθές. Ξεφλούδισε μια μπανάνα και φάε τώρα, κάνει καλό στις κράμπες.

Ναι όντως εσύ δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με τον Nevermore άρα πάλι μαλακίες λέει.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως εσύ δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με τον Nevermore άρα πάλι μαλακίες λέει.

 

Ρε κάτι μου λέει το όνομα, αλλά όντως δεν θυμάμαι αν βρεις κάτι στείλε μου να δω τι θέλει να πει ο BassDownLow

Link to comment
Share on other sites

Ρε κάτι μου λέει το όνομα, αλλά όντως δεν θυμάμαι αν βρεις κάτι στείλε μου να δω τι θέλει να πει ο BassDownLow

Ένας mod είναι μωρέ που τον έχουν βγάλει γκέι.
Link to comment
Share on other sites

Ένας mod είναι μωρέ που τον έχουν βγάλει γκέι.

 

Eγώ έναν NeverMore VIP θυμάμαι παλιά. Τσπ όταν έρθει θα μας εξηγήσει τι παπαριές λέει πάλι

Link to comment
Share on other sites

Εγέρθουτου.

 

Για σένα αγόρι μου τι να πω. Το χεις τερματήσει το μαλακόμετρο, ότι και να σου πω χαμμένο πάει. Φιλιά στον Αδόλφο δώσε.

 

iliopoulos-tatouaz-660.jpg

ma8e vlaka ti simenei kai apanta mou tin metafrasi

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έναν NeverMore VIP θυμάμαι παλιά. Τσπ όταν έρθει θα μας εξηγήσει τι παπαριές λέει πάλι

Αυτός είναι απλά είναι gaming mod τώρα.
Link to comment
Share on other sites

ma8e vlaka ti simenei kai apanta mou tin metafrasi

ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΑΙΟΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ!
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΑΙΟΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ!

ntaksi twra vlepw poso vlakes eiste eseis oloi mazi

sieg=niki

heil=zitw

 

Link to comment
Share on other sites

ntaksi twra vlepw poso vlakes eiste eseis oloi mazi

sieg=niki

heil=zitw

 

Κάτσε ποιοι το έλεγαν αυτό ; Οι Σπαρτιάτες ή οι Δωριείς ;
Link to comment
Share on other sites

kaneis

eirwna magka ftuse ta mpoutia sou

Εγώ νόμιζα ότι το έλεγαν οι ναζί, εγώ και πολλά άλλα εκατομμύρια στον κόσμο αλλά εσύ πρέπει να ξέρεις καλύτερα.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...