Jump to content

βλάκα


getsuga tensho

Recommended Posts

hah swsto alla dwsate to kanate megalo thema auto me ta topic..

 

Btw kaneis dn exei idea apo lol apo tous mod?

Μα αφού το έβγαλε ότι δήθεν είναι λάθος και μετά ο justice το έδωσε επειδή ήταν σωστό. Δηλαδή ποιος κάνει abuse; Εγώ που έδωσα 10 φορές ένα σωστό καρμα ή ο άλλος που το fixare 10 φορές λάθος.

Κάντε προπαγάνδα υπέρ μου να ανεβούμε στην εξουσία σιγά σιγά.

Νόμιζα ότι δεν ήθελες, ορίστε βάλτε τον Fortuna lol mod.

Egw kai o elfocrash.

O elfocrash έχει σταματήσει να παίζει λολ, πόσο μάλλον να ασχοληθεί με το board.

kai o xdem einai chalenger

Δεν είναι.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα. Παίζει και να μου δώσει και κίνητρο να γράψω σοβαρά topic για τα δεδομένα του Zake.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη και την επόμενη μέρα να κάνεις double post δεν επιτρέπεται και ναι πρέπει να κάνεις edit το παλιό τόπικ, εκτός αν είναι το αρχικό post και θέλεις να κάνεις bump προκειμένου να βρίσκεται σε πιο προφανή θέση. Επίσης , πες ότι περνούσε μια μέρα και έκανες double post κατά λάθος πάει στο διάολο, τα posts σου όμως ήταν στη σειρά και δεν ανήκαν σίγουρα σε ένα post-counting section. Οι φίλοι σου δε βλέπω να θίχτηκαν τόσο πολύ, καθώς ο ένας postαρε μια φωτογραφία που έλεγε "Like i care about your fucking rules" και ο άλλος αποδέχτηκε το γεγονός και έκανε "τουμπεκί". Στην τελική αν θίχτηκες τόσο πολύ που σβήστηκε ένα δήθεν σημαντικό post ανάμεσα στα 50 spam replies που έκανες στη σειρά πες σε κανένα φιλαράκι σου να τα κάνει restore.

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ κανείς δεν είχε παράπονο από εμένα όσο ήμουν Mod.

Κανείς δεν είχε παράπονο γιατί κανένας staffer δεν ασχολούταν με το forum.
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη και την επόμενη μέρα να κάνεις double post δεν επιτρέπεται και ναι πρέπει να κάνεις edit το παλιό τόπικ, εκτός αν είναι το αρχικό post και θέλεις να κάνεις bump προκειμένου να βρίσκεται σε πιο προφανή θέση. Επίσης , πες ότι περνούσε μια μέρα και έκανες double post κατά λάθος πάει στο διάολο, τα posts σου όμως ήταν στη σειρά και δεν ανήκαν σίγουρα σε ένα post-counting section. Οι φίλοι σου δε βλέπω να θίχτηκαν τόσο πολύ, καθώς ο ένας postαρε μια φωτογραφία που έλεγε "Like i care about your -beep-ing rules" και ο άλλος αποδέχτηκε το γεγονός και έκανε "τουμπεκί". Στην τελική αν θίχτηκες τόσο πολύ που σβήστηκε ένα δήθεν σημαντικό post ανάμεσα στα 50 spam replies που έκανες στη σειρά πες σε κανένα φιλαράκι σου να τα κάνει restore.

Egw pou eimai?Egw eimai autos ? "ο άλλος αποδέχτηκε το γεγονός και έκανε "τουμπεκί"
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς, όσο ήταν το reputation δεν είχα ασχοληθεί ποτέ με το +/-. Και μετά το reset επίσης, έδωσα ένα καρμα σε ένα guide επειδή μ'άρεσε. Τώρα αν εσύ το βλέπεις ότι έδωσα κάρμα στον "φίλο μου" και ότι ήρθε η κλίκα να τον υποστηρίξει είσαι βλάκας. Άσε που έπρεπε να είσαι με -1 μόνο και μόνο που πρόσεβαλες τον άλλον ενώ έγραψε 50 σειρές χαρακτηρίζοντας αυτά που έγραψε "άθλια".

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή η ιστορία με το karma συνεχίζεται, υπάρχει νέος κανόνας που επιτρέπει στον κάθε χρήστη να παίρνει μόνο 1 karma για κάθε share/guide που κάνει. Αυτό που έκανα εγώ ήταν να μειώσω το karma του από 5 που του δώσατε σε 1, δεν ήταν το 0 ο στόχος μου. Παρόλα αυτά εφόσον έμεινε 1 στο τέλος βγήκατε και κάνατε τόπικ λες και κερδίσατε κάτι, w/e αρκετά με αυτά τα θέματα, υπάρχει κάποια άλλη απορία;

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν είχε παράπονο γιατί κανένας staffer δεν ασχολούταν με το forum.

Άσε ρε βλάκα, εσύ τι κάνεις τώρα σαν σταφφερ δηλαδή; Πέρα από το wwe topic και τα "actions" που έχεις κάνει στο lol board τις τελευταίες 5 μέρες τι κάνεις; Κοιτάς πως να κάνεις το κομμάτι σου γιατί είσαι butthurted από το κράξιμο που έχεις φάει τώρα πόσο καιρό τώρα που είσαι mod, γιατί πριν είτε έλεγες κάτι είτε όχι το ίδιο σου έκανε. Απλά τώρα κάνεις και -1, επειδή είσαι mod. Και απορώ, ποιος είναι wannabe mod, εσύ που κατέβασες αρχίδια μόλις μπήκες σταφφ ή εγώ που σε κάνω dekarma και σου κατεβάζω παναγίες.
Link to comment
Share on other sites

Και επειδή η ιστορία με το karma συνεχίζεται, υπάρχει νέος κανόνας που επιτρέπει στον κάθε χρήστη να παίρνει μόνο 1 karma για κάθε share/guide που κάνει. Αυτό που έκανα εγώ ήταν να μειώσω το karma του από 5 που του δώσατε σε 1, δεν ήταν το 0 ο στόχος μου. Παρόλα αυτά εφόσον έμεινε 1 στο τέλος βγήκατε και κάνατε τόπικ λες και κερδίσατε κάτι, w/e αρκετά με αυτά τα θέματα, υπάρχει κάποια άλλη απορία;

Το καρμα ήταν 2 και δεν είδα καν ότι είχε δώσει ο νικολούδος, επίσης όπως εσύ έβγαλες το δικό μου, έτσι και ο nevermore έβγαλε του νικολούδου. Οπότε άσε τα τρελά σου τώρα. Δεν είναι τυχαίο 2 άτομα που δεν έχουν πατήσει ποτέ στο board να μπαίνουν και να κάνουν "fix". Απλά πες μου ποιος το έκανε report, και παραδέξου ότι το έκανες fix λόγω κόμπλεξ. Και όταν δεν έχεις τι να πεις κάνε και lock το topic.
Link to comment
Share on other sites

Άσε ρε βλάκα, εσύ τι κάνεις τώρα σαν σταφφερ δηλαδή; Πέρα από το wwe topic και τα "actions" που έχεις κάνει στο lol board τις τελευταίες 5 μέρες τι κάνεις; Κοιτάς πως να κάνεις το κομμάτι σου γιατί είσαι butthurted από το κράξιμο που έχεις φάει τώρα πόσο καιρό τώρα που είσαι mod, γιατί πριν είτε έλεγες κάτι είτε όχι το ίδιο σου έκανε. Απλά τώρα κάνεις και -1, επειδή είσαι mod. Και απορώ, ποιος είναι wannabe mod, εσύ που κατέβασες αρχίδια μόλις μπήκες σταφφ ή εγώ που σε κάνω dekarma και σου κατεβάζω παναγίες.

Είδες που άλλαξες 5 φορές θέμα; Ωραίες απορίες έχεις παρεμπιπτόντως. Τα συνολικά mod actions του maxcheaters λαμβάνουν χώρο 426 σελίδες ακριβώς, εκ των οποίων οι 180 είναι δικές μου (τουλάχιστον τόσες έχω ορατές σαν gaming). Μέχρι και το wwe topic ανάφερες για να προσπαθήσεις να με μειώσεις, φαντάσου πόσο χαμηλά έχεις πέσει. Τέλος πάντων, αρκετά με αυτό το θέμα, αν έχεις απορίες ρώτα το φιλαράκι σου.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock