Jump to content

[GR]Τι;Δεν μου δίνεις απόδειξη;ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΤΟΤΕ.


FinalGod

Recommended Posts

Πήρε την τυρόπιτα και έφυγε γιατί δεν του έδωσε απόδειξη

 

Ξεκίνησαν οι «μπελάδες» για καταστηματάρχες της Πάτρας με αφορμή την αγορανομική διάταξη «δεν πληρώνω αν δεν πάρω απόδειξη».

 

490d3dc66e8f2b6b5e4ebe748e50444d_XL.jpg

 

 

Το πρώτο περιστατικό σύμφωνα με το dete.gr κατεγράφη στις αρχές της εβδομάδας σε φούρνο στην οδό Αγίας Σοφίας. Ηλικιωμένος ζήτησε τυρόπιτα, έδωσε τα χρήματα, δεν πήρε απόδειξη και πήγε να φύγει. Τον σταμάτησε η υπάλληλος, και εκείνος της απάντησε: «Μα δεν μου έδωσες απόδειξη»!

 

Πηγή : εδώ

Link to comment
Share on other sites

 

Το πρώτο περιστατικό σύμφωνα με το dete.gr κατεγράφη στις αρχές της εβδομάδας σε φούρνο στην οδό Αγίας Σοφίας. Ηλικιωμένος ζήτησε τυρόπιτα, έδωσε τα χρήματα, δεν πήρε απόδειξη και πήγε να φύγει. Τον σταμάτησε η υπάλληλος, και εκείνος της απάντησε: «Μα δεν μου έδωσες απόδειξη»!

Δεν ξέρω αν το έγραψες εσύ αυτό, αλλά δεν βγάζει νόημα. :3

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έγραψες εσύ αυτό, αλλά δεν βγάζει νόημα. :3

 

Έχω παραθέσει και πηγή.Τσέκαρε.Copy paste είναι.....

 

 

Το νόημα πιστεύω όμως να το έπιασες.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραθέσει και πηγή.Τσέκαρε.Copy paste είναι.....

 

 

Το νόημα πιστεύω όμως να το έπιασες.

Λες ότι πήρε την τυρόπιτα, έδωσε τα χρήματα, δεν πήρε απόδειξη, πήγε να φύγει, τον σταμάτησε η υπάλληλος.

Αφού έδωσε τα χρήματα, στον πούτσο της η υπάλληλος αν πήγε να φύγει, λολ.

Link to comment
Share on other sites

Α, στο λινκ που έχεις βάλει για πηγή είναι σωστά διατυπωμένο. Δεν λέει ότι έδωσε τα χρήματα. Λέει ότι πήρε την τυρόπιτα αλλά δεν έλαβε απόδειξη και γι'αυτό πήγε να φύγει.

Link to comment
Share on other sites

Α, στο λινκ που έχεις βάλει για πηγή είναι σωστά διατυπωμένο. Δεν λέει ότι έδωσε τα χρήματα. Λέει ότι πήρε την τυρόπιτα αλλά δεν έλαβε απόδειξη και γι'αυτό πήγε να φύγει.

Ρε δεν ασχολήθηκα καν απλά το έκανα c/p.Σημασία έχει ότι καταλαβες το νόημα.

 

Too boring to modify it :troll:

Link to comment
Share on other sites

Λες ότι πήρε την τυρόπιτα, έδωσε τα χρήματα, δεν πήρε απόδειξη, πήγε να φύγει, τον σταμάτησε η υπάλληλος.

Αφού έδωσε τα χρήματα, στον πούτσο της η υπάλληλος αν πήγε να φύγει, λολ.

 

Lol..ontws...Twra auto pou kanoune sta katastimata gia na pernoune tis apodei3eis einai to na paragelneis na perneis apodi3ei kai tin apodi3ei na tin dineis se auton pou px 8a sou ftia3ei to soublaki,opote kai kala autos blepei ti 8eleis apo tin apodei3i tin perni kai gg...Meta mallon tin akironoun!

Link to comment
Share on other sites

Lol..ontws...Twra auto pou kanoune sta katastimata gia na pernoune tis apodei3eis einai to na paragelneis na perneis apodi3ei kai tin apodi3ei na tin dineis se auton pou px 8a sou ftia3ei to soublaki,opote kai kala autos blepei ti 8eleis apo tin apodei3i tin perni kai gg...Meta mallon tin akironoun!

Αυτό γινόταν και παλιά σε μερικά καταστήματα

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο τσιφουτης ο καρκινιαρης ο γέρος Π έχει ένα παντοπωλείο στην γειτονιά μ σήμερα πρώτα μ έκοψε απόδειξη μ την έδωσε και μετά μ είπε το πόσο.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο τσιφουτης ο καρκινιαρης ο γέρος Π έχει ένα παντοπωλείο στην γειτονιά μ σήμερα πρώτα μ έκοψε απόδειξη μ την έδωσε και μετά μ είπε το πόσο.

 

E ti na kanei o an8rwpos fobate min figeis :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...