Jump to content

[GR]Τι;Δεν μου δίνεις απόδειξη;ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΤΟΤΕ.


FinalGod

Recommended Posts

Pantos 8a ginoun polles fasaries me auto twra...Giati o ka8enas 8a psaxnei eukairia gia na min plirwsei....

 

Κλασικός Έλληνας....

:-beep- yeah:

Link to comment
Share on other sites

Mpa....Distixws me auta ta metra pou 8a er8oun 8a anagkastoume na to ekmetaleutoume :)

 

Ναι γιατί αν δεν ήταν αυτά τα μέτρα δεν θα το εκμεταλλευόταν κάνεις...

 

nice avatar btw :P

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί αν δεν ήταν αυτά τα μέτρα δεν θα το εκμεταλλευόταν κάνεις...

 

nice avatar btw :P

 

ahahahhaha swsto kai auto :))))))

Link to comment
Share on other sites

Σιγά όλοι hardcore τύποι που δεν θα πληρώνετε άμα δεν παίρνετε απόδειξη, που και να σας την δώσουν, θα την πάρετε ευγενικά και μόλις βγείτε από το μαγαζί θα την τσαλακώσετε διακριτικά να μην σας δει και θα την εξφεντονίσετε με το δάχτυλο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πληρώνω y0, δώσε απόδειξη είμαι νομοταγής.

 

βλάκες.

xaaxaxax ο γέρος την έκανε όμως........

Link to comment
Share on other sites

Σιγά όλοι hardcore τύποι που δεν θα πληρώνετε άμα δεν παίρνετε απόδειξη, που και να σας την δώσουν, θα την πάρετε ευγενικά και μόλις βγείτε από το μαγαζί θα την τσαλακώσετε διακριτικά να μην σας δει και θα την εξφεντονίσετε με το δάχτυλο.

 

Το 80% αυτό κάνει ανέκαθεν, απλά τώρα οι μπεχατζίδες χαίρονται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι γίνεται αλλού αλλά εμάς μας λένε γιατί μας έκοψες απόδειξη όχι γιατί δεν έδωσες...

 

hah ,akribws!

 

Egw sigkekrimena p douleuw p k p sto periptero p exoume,dn kovw panta apodikseis g auto tn logo. Twra an kapoios perasei g prwth fora ,ennoeite pws tou kovw k tou tn dinw,an autos dn tn parei,problima tou,egw tn ekopsa.  xd

 

etsi paei.

Link to comment
Share on other sites

το πιο πιθανο ειναι να κανουν προσφορες. δλδ στα 2 παιρνεις το 1 δωρεαν αλλα αυτο το 1  που μενει το πληρωνεις λιγο πιο ακριβα. κ λιγοτερα θα πληρωσει ο αγοραστης κ ο πωλητης θα κρυψει εσοδα απ την εφορια.

Link to comment
Share on other sites

το πιο πιθανο ειναι να κανουν προσφορες. δλδ στα 2 παιρνεις το 1 δωρεαν αλλα αυτο το 1  που μενει το πληρωνεις λιγο πιο ακριβα. κ λιγοτερα θα πληρωσει ο αγοραστης κ ο πωλητης θα κρυψει εσοδα απ την εφορια.

 

Όπως τα λες Κωστάκι μου... Θα τον βρουν τον τρόπο!  :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...