Jump to content

Μιας που με ανακαλυψατε.


hiph0paki

Recommended Posts

Bravo kerdises to brabeio tou kaliterou mlka sto Hide N Seek

Καλα,μαλακα κατασκοπε του Pride,μην μιλας εσυ μου το παιζεις και Moderator Γαμω την μανα σου. Αντε μην βρω την IP σου και σε πατησω στο DDOS,και κλαιγεσε σαν κολοπουτανο που εισια μαλακα.
Link to comment
Share on other sites

Στειλε μου σε pm το skype και θα καταλαβεις. Δεν ειναι τιποτα το σκληρο.

skype resolver κλασικα, μονο που αλλοι μπορουνε να κανουνε το ιδιο ισως με περισσότερη ισχυς .. Και οσα restart να κανεις το modem θα εισαι down
Link to comment
Share on other sites

Afou to 8es toso poli 8a me eixes brei idi alla pou mualo.

Ζβήνονται οι συνομιλιες μετα απο 6μηνες,αντε θα μου το στειλεις η τζαμπα ζεις?

 

skype resolver κλασικα, μονο που αλλοι μπορουνε να κανουνε το ιδιο ισως με περισσότερη ισχυς .. Και οσα restart να κανεις το modem θα εισαι down

 

Δεν ειμαι τοσο κουτος να κανω ddos σε home network,για να με τρεχουν μετα στα δικαστηρια...

Link to comment
Share on other sites

εε μιας που με ανακαλυψε ο φιλος μας ο Νικολας,ας μπουμε στο θεμα γιατι "εκλεψα" μιας και με ρωτησαν πολλοι σε facebook,skype.

Εε κυριως ηταν προσωπικο το θεμα δεν ειχε σχεση με scamming ουτε ειχα αναγκη τα λεφτα.

 

Μπορω να πω οτι εχω κανει αρκετα μεγαλα exchange και το συνολικα ποσο ειναι γυρο στα 7,500 ευρώ.

 

Δεν θα πω γιατι τους εκλεψα,αλλα δεν το αρνουμαι κιολας. 100ευρώπουλα πηρα εναν Zippo στον κολλητο μου.  :not bad:

 

Εεε αυτα δεν εχω να πω και κατι αλλο.

 

LETS TROLL! :-beep- yeah:

Kai esy eisai o ... ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock