Jump to content

[GR]Η Χρυσή Αυγή επιτείθεται σε πάγκους λαθρεμπόρων!


HellRuLeR

Recommended Posts

Σιγά μην πάνε να δικαστούν οι ΚΟΤΕΣ ρε.Θα κάτσουν και αυτοί πίσω από την ασυλία όπως έκανε και ο Κασιδιάρης.

Η δικογραφία της βουλής είναι διαφορετικό πράγμα με την ψήφιση των 2/3 των βουλευτών θα χάσουν τη βουλευτική τους ασυλία.

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις ρε, εγώ πάντως όπως και πολλοί συμπολίτες μου έπειτα από αυτό ξαφνικά έχουμε για να πληρώσουμε και τη ΔΕΗ και τον ΟΤΕ και τους φόρους!

 

Είναι ένα πρώτο βήμα...Δεν είπε κανείς ότι φταίνει μόνο οι λαθρομετανάστες, αλλά σίγουρα χωρίς αυτούς τα πράγματα θα είναι καλύτερα στην κοινωνία μας που πονάει αυτή τη στιγμή. Η Χρυσή Αυγή έχει και άλλες θέσεις όχι μόνο για τους λαθρομετανάστες.

Link to comment
Share on other sites

Η δικογραφία της βουλής είναι διαφορετικό πράγμα με την ψήφιση των 2/3 των βουλευτών θα χάσουν τη βουλευτική τους ασυλία.

Ε το ίδιο θα γίνει και με τον Κασιδιάρη απλά η διαδικασία θα τραβήξει κανένα 2μηνο απ'ότι διάβαζα.
Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα πρώτο βήμα...Δεν είπε κανείς ότι φταίνει μόνο οι λαθρομετανάστες, αλλά σίγουρα χωρίς αυτούς τα πράγματα θα είναι καλύτερα στην κοινωνία μας που πονάει αυτή τη στιγμή. Η Χρυσή Αυγή έχει και άλλες θέσεις όχι μόνο για τους λαθρομετανάστες.

Το μεταναστευτικό δε θα λυθεί σκοτώνοντας τους όμως.Έχει τα αρχίδια η Χ.Α να τα βάλει με την ΕΕ που ουσιαστικά εγκλωβίζει τους μετανάστες εδώ μέσα με το Δουβλίνο ΙΙ ; Όχι.
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην πάνε να δικαστούν οι ΚΟΤΕΣ ρε.Θα κάτσουν και αυτοί πίσω από την ασυλία όπως έκανε και ο Κασιδιάρης.

άντε βρε ηλίθιε γαμώ την αναρχία σας γαμώ ζώα εύχομαι να γαμήσουν την αδερφή σου η την μάνα σου οι πακιστανοί να δω με πια νου μέρος θα είσαι μετά βλακάκο του  ΠΣ κότα είσαι εσύ που κάθονται και σε γαμάνε οι πολιτικοί ΒΛΑΚΑ!Σε ταιζει η μαμα και εισαι ενταξει βλακα!

ΑΛΛΑ ελα στην θεση απο αυτους τους γονεις που βιαζουν της κορες κτλπα μαλακα να δω πως θα εσθανεσε γαμημενε ευχομαι να σε βρουνε στο δρομο οι χρησαυγητες και να σε γαμησουν στο ξυλο ρε βλακα

η να γαμήσουν την δική σου αδερφή η την μάνα να δω πώς θα νιώσεις βλακα!!!

Link to comment
Share on other sites

άντε βρε ηλίθιε γαμώ την αναρχία σας γαμώ ζώα εύχομαι να γαμήσουν την αδερφή σου η την μάνα σου οι πακιστανοί να δω με πια νου μέρος θα είσαι μετά βλακάκο του  ΠΣ κότα είσαι εσύ που κάθονται και σε γαμάνε οι πολιτικοί ΒΛΑΚΑ!Σε ταιζει η μαμα και εισαι ενταξει βλακα!

ΑΛΛΑ ελα στην θεση απο αυτους τους γονεις που βιαζουν της κορες κτλπα μαλακα να δω πως θα εσθανεσε γαμημενε ευχομαι να σε βρουνε στο δρομο οι χρησαυγητες και να σε γαμησουν στο ξυλο ρε βλακα

η να γαμήσουν την δική σου αδερφή η την μάνα να δω πώς θα νιώσεις βλακα!!!

Φαίνεσαι τρελός αδερφέ.
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεσαι τρελός αδερφέ.

me ayta pou blepw trela8ika na biazoun tis simpolites mas ta mounopana auta kai esu na eisai sto gamw site kai na tous upostirizeis eisai ILITHIOS!
Link to comment
Share on other sites

me ayta pou blepw trela8ika na biazoun tis simpolites mas ta -beep-opana auta kai esu na eisai sto gamw site kai na tous upostirizeis eisai ILITHIOS!

Πω πιο βλάκας πεθαίνεις.
Link to comment
Share on other sites

Πω πιο βλάκας πεθαίνεις.

esu pio blakas pe8eneis gamw tin anarxia sou skatoblaka!

katse mesa sto pc kai blepe tis diadilwseis paliomalaka dn exeis oute psomh na pareis skatoblaka euxomai na biasoun tin mana sou katarxas i tin aderfh sou re ilithie!na dw pws 8a es8anese to euxome!

NA TIS 3ESKISEI TO MOUNI ENAS PAKISTANOS RE MALAKA TO EUXOME!NA DW TI 8A LES GIA TN KASIDIARI META POU TOUS DERNEI KAI GIA KA8E XRUSAUGHTH NTENEKE E NTENEKE!

META 8A LES AIMA TIMI XRUSH AUGH MALAKA MPETON!

Link to comment
Share on other sites

Δικαίωμα σου απλά μην έρχεσαι με αυτό το γαμημένο εγωκεντρικό υφάκι να το παίζεις βασιλιάς.

Στη δημοκρατία απότι θυμάμαι επιτρέπεται η ελευθερία του λόγου. Τώρα για τον φασισμο που υποστηρίζεις δεν ξέρω και πολλά.
Link to comment
Share on other sites

esu pio blakas pe8eneis gamw tin anarxia sou skatoblaka!

katse mesa sto pc kai blepe tis diadilwseis palio-beep-a dn exeis oute psomh na pareis skatoblaka euxomai na biasoun tin mana sou katarxas i tin aderfh sou re ilithie!na dw pws 8a es8anese to euxome!

NA TIS 3ESKISEI TO -beep-I ENAS PAKISTANOS RE -beep-A TO EUXOME!NA DW TI 8A LES GIA TN KASIDIARI META POU TOUS DERNEI KAI GIA KA8E XRUSAUGHTH NTENEKE E NTENEKE!

META 8A LES AIMA TIMI XRUSH AUGH -beep-A MPETON!

Τι λέει ο βλάκας ; Ρε βλαμμένε νομίζεις ότι είμαι κανένα 15χρονο-16χρονο σαν εσένα και αλλάζω απόψεις ανάλογα με την πανσέληνο ; Ακόμα κι αν γίνει ότι λες το σίγουρο είναι ότι δε θα κατηγορήσω όλους τους μετανάστες που ζουν στη χώρα μου(η λογική της συλλογικής ευθύνης είναι για τους βλαμμένους σαν εσένα).Όταν μεγαλώσεις λίγο και ωριμάσεις τότε άρχισε να μιλάς για τα πολιτικά.Προς το παρόν πήγαινε να παίξεις κανένα lol ή να κάνεις l2j develop.
Link to comment
Share on other sites

Στη δημοκρατία απότι θυμάμαι επιτρέπεται η ελευθερία του λόγου. Τώρα για τον φασισμο που υποστηρίζεις δεν ξέρω και πολλά.

Έφευγες;
Link to comment
Share on other sites

Το μεταναστευτικό δε θα λυθεί σκοτώνοντας τους όμως.Έχει τα αρχίδια η Χ.Α να τα βάλει με την ΕΕ που ουσιαστικά εγκλωβίζει τους μετανάστες εδώ μέσα με το Δουβλίνο ΙΙ ; Όχι.

Ποιός σκότωσε μετανάστη ρε όργιο;Έχεις αποδείξεις;

Link to comment
Share on other sites

Τι λέει ο βλάκας ; Ρε βλαμμένε νομίζεις ότι είμαι κανένα 15χρονο-16χρονο σαν εσένα και αλλάζω απόψεις ανάλογα με την πανσέληνο ; Ακόμα κι αν γίνει ότι λες το σίγουρο είναι ότι δε θα κατηγορήσω όλους τους μετανάστες που ζουν στη χώρα μου(η λογική της συλλογικής ευθύνης είναι για τους βλαμμένους σαν εσένα).Όταν μεγαλώσεις λίγο και ωριμάσεις τότε άρχισε να μιλάς για τα πολιτικά.Προς το παρόν πήγαινε να παίξεις κανένα lol ή να κάνεις l2j develop.

καλα κατσε σπαμμαρε εδω εσυ γαμω την αναρχια γαμω το πασοκ γαμω την νεα δημοκρατια γαμω τους συριζα και καθε αλλος ιδος κομμα παλιο βλακακο εγω το κραταω αυτο ευχομαι να σου γαμησουν οι πακιστανοι την αδερφη και να σπαραζεις μεσα απο την καρδια μου το ευχομαι βακα!και κατι ακομα αυτα τα λες μονο στο σιτε ηλιθιο παιδακι οχι μπροστα στον κασιδιαρη η καθε ιδους κασιδιαρη ΝΟΥΜΕΡΟ Παιδι της φαπας και του ιντερνετ

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...