Jump to content

[GR]Η Χρυσή Αυγή επιτείθεται σε πάγκους λαθρεμπόρων!


HellRuLeR

Recommended Posts

Να σε ρωτήσω εγώ το άλλο. Με αυτό που κάνανε σταμάτησε το λαθρεμπόριο? Οχι, δηλαδή για να ξέρω.

σίγουρα όχι , άλλα είναι μια αρχή και επίσης το να μην κάνεις τίποτα επίσης δεν σταματάει το λαθρεμπόριο !
Link to comment
Share on other sites

εγω να σου πω την αληθεια , με την συγκεκριμενη κατασταση που επικρατει, ειμαι λιγο διχασμενος.

 

Σιγουρα αυτος δεν ειναι ο σωστος τροπος , αλλα απο την στιγμη που το κρατος ειναι ενα σκετο μπαχαλο και δεν λειτουργει τιποτα, καπως πρεπει να γινει

 

οχι οτι αυτο που εγινε θα βοηθησει σε κατι ουσιαστικο, αλλα λεμε τωρα.

Μα τους έδειξαν χαρτιά αυτή είναι η πλάκα και απλά έκαναν επίθεση έτσι.Επίσης δεν έχουν καμία αρμοδιότητα, απορώ που ήταν για άλλη μια φορά η αστυνομία :/
Link to comment
Share on other sites

Μα τους έδειξαν χαρτιά αυτή είναι η πλάκα και απλά έκαναν επίθεση έτσι.Επίσης δεν έχουν καμία αρμοδιότητα, απορώ που ήταν για άλλη μια φορά η αστυνομία :/

με την απορία θα μείνεις ...

 

από ότι είδες δεν έκαναν σε όλους επίθεση .... και το λέει ξεκάθαρα πως έκαναν μόνο σε αυτούς που δεν είχαν χαρτιά ! χαζός είσαι ή χαζός ?

Link to comment
Share on other sites

με την απορία θα μείνεις ...

 

από ότι είδες δεν έκαναν σε όλους επίθεση .... και το λέει ξεκάθαρα πως έκαναν μόνο σε αυτούς που δεν είχαν χαρτιά ! χαζός είσαι ή χαζός ?

Ρε μαλάκα αν είδες οι πάγκοι που επιτέθηκαν ήταν αυτοί που νωρίτερα τους έδειξαν χαρτιά.Μην είσαι πια τόσο ηλίθιος.
Link to comment
Share on other sites

Καιρὸς ἥταν... ἡ ὑπομονὴ τελείωσε!

γιατι γραφεις με περισπωμενες κτλπ;

 

μερικοι το εχετε χασει τελειως.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα αν είδες οι πάγκοι που επιτέθηκαν ήταν αυτοί που νωρίτερα τους έδειξαν χαρτιά.Μην είσαι πια τόσο ηλίθιος.

ok
Link to comment
Share on other sites

ok

Μα μη με τρελαίνεις τώρα, δες και το βίντεο και δες που είναι οι ίδιοι πάγκοι.Εκτός του ότι δεν έχουν κανένα δικαίωμα να ζητάνε χαρτιά και να τραμπουκίζουν.
Link to comment
Share on other sites

kala kanei dn goustarw poustides stin xora m

Ούτε εγώ φασίστες.Οπότε πάρτε πούλο όλα μαλακισμένα.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...