Jump to content

[GR] Adobe Reader Error


SirLionheart

Recommended Posts

Καθώς πάω να ανοίξω αρχεία .pdf μου εμφανίζει αυτό το error: fatalerrorw.jpg

 

Το κατέβασα δεύτερη φορά και μου λέει το είχα ήδη εγκατεστημένο. Έκανα επανεγκατάσταση, τίποτα. Απεγκατάσταση επίσης τίποτα. Τι μπορεί να φταίει άραγε. Και στην αρχή πριν μου βγάλει αυτό το error μου λέει να το ανοίξω σε safe mode, δεν θυμάμαι ακριβώς πως λεγόταν ο τρόπος αυτός.

 

Έχει κάποιος στα υπόψιν του τι μπορεί να φταίει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Πας να ανοίξεις τα αρχεία .pdf από τον Firefox; από το Google Chrome; από που;

Αρχεία .pdf μπορώ να κατεβάσω από οποιονδήποτε browser. Το θέμα είναι μετά αφού τα έχω κατεβάσει, όταν θελήσω να τα ανοίξω (όχι από κάποιο browser συγκεκριμένα) μου βγάζει τα παραπάνω errors και δεν μπορώ να δω το περιεχόμενό τους.

Link to comment
Share on other sites

ta pdf ta vlepeis kai mesw to browser den ta vlepeis mono an ta exeis katevasei :P

suni8os fteei to version pou exeis katevasei mporei na einai palio kai na einai mi simvato me pdf

Link to comment
Share on other sites

Τα αρχεία .pdf  τα βλέπεις και μέσω του browser, δεν τα βλέπεις μόνο εάν τα κατεβάσεις. :P

Συνήθως φταίει το verion που έχεις κατεβάσει. Μπορεί να είναι πιο παλιό και να μην είναι συμβατό με τα αρχεία .pdf που θες να ανοίξεις.

Το ξέρω ότι μπορώ να τα ανοίξω και μέσω ενός browser, απλά τα συγκεκριμένα είναι υπό μορφής .rar και για να τα δω θα πρέπει να τα κατεβάσω, να τα κάνω extract και μετά να τα ανοίξω για να δω το περιεχόμενο τους.

Link to comment
Share on other sites

http://get.adobe.com/reader/ pata download (oxi to mc) kai an exeis provlimata pali

tote hard disk / properties / tools / disk clean up kai ksana install

Link to comment
Share on other sites

http://get.adobe.com/reader/ πάτα download (όχι το McAffe) και αν έχεις πρόβλημα πάλι τότε hard disk/properties/tools/disk cleanup και ξανά εγκατάσταση.

Επιτέλους μου διάβασε τα αρχεία.

Το έκανα απεγκατάσταση από CCleaner και το κατέβασα από το συγκεκριμένο link. Το έκανα ξανά εγκατάσταση και τώρα πλέον μπορώ και ανοίγω τα αρχεία .pdf χωρίς browser (στην συγκεκριμένη περίπτωση που χρειαζόταν). Σ' ευχαριστώ FirefoxAurora για την πολύτιμη βοήθεια σου.

 

Ας κάνει κάποιος το topic lock. Το πρόβλημα λύθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...