Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Corona, bud, fix, αλφα.

Και μένα μ'αρέσουν αυτές αλλά μ'αρέσουν και mythos,heineken :P
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα διαμέρισμα στο Ρέθυμνο στο όνομα μου που είναι σημαντικό όπλο στην μάχη για γκόμενες. Δεν το έχω εκμεταλλευτεί ακόμα , αλλά άμα βρώ καμιά καλή θα της πώ να πάμε μια βόλτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα διαμέρισμα στο Ρέθυμνο στο όνομα μου που είναι σημαντικό όπλο στην μάχη για γκόμενες. Δεν το έχω εκμεταλλευτεί ακόμα , αλλά άμα βρώ καμιά καλή θα της πώ να πάμε μια βόλτα ;)

χαχαχα παίζει ένας φίλος μου σε ένα κλαμπ εκεί και έχει κανονίσει λεωφορείο από Χανιά με 12 ευρώ και στη τιμή συμπεριλαμβάνονται και 2 ποτά.
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα παίζει ένας φίλος μου σε ένα κλαμπ εκεί και έχει κανονίσει λεωφορείο από Χανιά με 12 ευρώ και στη τιμή συμπεριλαμβάνονται και 2 ποτά.

 

Ποιό? (2-3 έχει ούτως ή άλλως). Γαμώ με κάνεις Παρασκευή να θέλω να γυρίσω Κρήτη, και δεν μπορώ γιατι έχω 6ωρο εργαστήριο την δευτέρα...

Link to comment
Share on other sites

Ποιό? (2-3 έχει ούτως ή άλλως). Γαμώ με κάνεις Παρασκευή να θέλω να γυρίσω Κρήτη, και δεν μπορώ γιατι έχω 6ωρο εργαστήριο την δευτέρα...

Αυλαία.
Link to comment
Share on other sites

Αυλαία.

 

Πω, καλό κουράγιο. Βρές τόπο κοντά στην έξοδο γιατί τα Σάββατα δεν μπορείς να κουνήσεις ούτε εκατοστό.

Link to comment
Share on other sites

Πω, καλό κουράγιο. Βρές τόπο κοντά στην έξοδο γιατί τα Σάββατα δεν μπορείς να κουνήσεις ούτε εκατοστό.

Ναι αν και Τετάρτη προβλέπεται να γίνει της πουτάνας..
Link to comment
Share on other sites

dem plays!

Μια μέρα θα κάνω το 5/5 παρολί και θα γελάω

kakakakakakakakakakakakakaakkaak

Aλλά εγώ φταίω που σας τα δείχνω,γκαντέμηδες!

Link to comment
Share on other sites

Φήμες λένε ότι ο Μήτσος είναι ο καθηγητής στοιχήματος στη διαφήμιση του "ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Thank you for your time @MetaMan! I will test it tomorrow. I will let you know if it works.
    • Hi I did a test on the test server (Classic Client) and I think I found it. Go to folder system/SetItemGrp-eu.dat I test for Majestic Leather Armor (ID: 2395) and i put it like this and it seems to work... setitem_group_begin num=39 essential_setitem_id={{2395};{2419;12990};{5775;11449};{5787;11454}} essential_setitem_desc={[No set effect];[No set effect];[P. Atk. of Bow +8%, Max MP +240, Weight Limit +5759, Resistance to Stun +50%, DEX+1, and CON-1.]} additional_setitem_id={} additional_setitem_desc={} unk1=0 unk2=0 enchant_setitem_condition={{6;[Increases M. Def. and Evasion when all set items are enchanted to 6 or above.]};{7;[Increases 0.5% More M. Def. and Evasion when all set items are enchanted to 7 or above.]}} setitem_group_end
    • Good afternoon, dear users!   We've got YOU covered with all the top deals on the market + instructions and hot discounts! At the moment, a large replenishment of accounts of various services eu, uk, us, es has arrived.   ├ EU, ES, UK, US ├ Advcash (Volet) / Personal, business / Visa, Mastercard ├ Blackcatcard / Personal, business / Mastercard ├ BBVA ES / Personal / Visa ├ Bankera / Personal / Visa ├ Bilderlings / Personal / Mastercard ├ Brighty app / Personal ├ Bitsa / Personal / Visa ├ Bybit / Personal / Mastercard ├ Cryptopay / Personal ├ Ebay.com / Seller / US, EU / New ├ Finci / Personal ├ Gate / Personal / Visa ├ gekkard / Personal / Mastercard ├ Grey / Personal ├ Imagenpay / Personal / Mastercard ├ ICard / Personal ├ ING Bank / Personal ├ Mistertango / Business ├ N26 / Personal ├ PayPal / Personal, business ├ Payset / Business ├ Payoneer / Personal, business ├ Revolut / Personal, business ├ Stripe / Business ├ Wallester / Business / 300 virtual cards VISA for free ├ Wise / Personal, business ├ Wittix / Personal, business ├ Weststein / Personal ├ Wirex / Personal ├ Whitebit / Personal ├ Wallet Telegram / Personal ├ W1TTY / Personal ├ Zeply / Personal ├ AND MANY OTHERS
    • Okay I'm pretty sure there was already compiled one shared by @wongerlt. Yeah there you go.  
  • Topics

×
×
  • Create New...