Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Εγώ 2 χρόνια -beep-ετα τα έχω κόψει γενικά. Τώρα είμαι σε πρόγραμμα όγκου πάλι και προσέχω πάρα πολύ. Άσε που τρώω 5-6 φορές την ημέρα και όχι μικρογεύματα κανονικά.

Να προσέχεις και την ποιότητα των τροφών. Πολύ σημαντικό πράγμα.

 

Λες ότι τρώς 6 κανονικά γεύματα την ημέρα και ο άλλος ο καημενούλης που πείνασε και πήρε 2 πιτούλες είναι χοντρός, kk ;D

Έχει διαφορά το να τρως junk food απ' ότι σπιτικό και υγιεινό.

Και απ' την άλλη εφόσον γυμνάζεται, το σώμα του θα χρειαστεί και τις κατάλληλες τροφές με αποτέλεσμα να χρειάζεται να τρέφεται περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

422958_4642947594702_1334079667_n.jpg

 

Ακριβώς το πρώτο κάνω εδώ και 1 χρόνο περίπου αν εξαιρέσεις το φαΐ που είναι συνήθως σπιτικό, αλλά σε πολύ παράξενες ώρες. Το αποτέλεσμα είναι να έχω χάσει κάποια κιλά.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης εδώ και μισό χρόνο περίπου τρώω ένα γεύμα τη μέρα τις περισσότερες φορές.

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια το πιο γελοίο είναι ότι όταν ήμουν 13-14 έκανα 4 χιλιόμετρα με το ποδήλατο σχεδόν κάθε μέρα και μετά κατέβαινα και έπαιζα μπάλα για καμιά ώρα. Πριν 2 μήνες προσπάθησα να κάνω 4 χιλιόμετρα με το ποδήλατο και όταν κατέβηκα από το ποδήλατο τα έβλεπα όλα μαύρα και ήμουν έτοιμος να ξεράσω.

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια το πιο γελοίο είναι ότι όταν ήμουν 13-14 έκανα 4 χιλιόμετρα με το ποδήλατο σχεδόν κάθε μέρα και μετά κατέβαινα και έπαιζα μπάλα για καμιά ώρα. Πριν 2 μήνες προσπάθησα να κάνω 4 χιλιόμετρα με το ποδήλατο και όταν κατέβηκα από το ποδήλατο τα έβλεπα όλα μαύρα και ήμουν έτοιμος να ξεράσω.

kaidi
Link to comment
Share on other sites

 

+11111111111111111111111111111111

meh

 

εγώ τρώω σαβούρες, σίγουρα 3 γεμάτα γεύματα εκτός το πρωινό που εμπεριέχει καφέ και κάτι να τσιμπίσω για να μην με πιάσει το στομάχι μου και ειμαι σταθερά στα 55 με 60 κιλά. Και σίγουρα το βράδυ τρώω κανονικά και όσο βαρύ να είναι δεν με πιάνει. Εχτές το βράδυ για παράδειγμα έφαγα 3 μπριτζόλες για να χορτάσω και μετά την έπεσα για ύπνο. Και δεν γυμνάζομαι σχεδόν καθόλου αν εξαιρέσεις ότι κάθε μέρα τρέχω για χαρτούρα και λίγο μονόζυγο απο δω και απο κει. Η περισσότερη γυμναστική που κάνω είναι το σεξ.

Link to comment
Share on other sites

422958_4642947594702_1334079667_n.jpg

Το πρώτο ακριβώς είμαι εγώ , εκτός από το φαΐ που τρώω καμιά φορά βρώμικο , και το bad sex... και είμαι 65 κιλά :ο
Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

Nikos Oikonomopoulos - Ennoeitai ( New Song 2012 )

 

Eννοείται ψυχή μου

την έχω πατήσει μαζί σου..

Εννοείται πως θελω

να μείνω εδώ στη ζωή σου..

Μα τα ψέματα δεν τα σηκώνω

ένα ψέμα σου και σε τελειώνω

και ξανά πίσω δεν θα γυρίσω

κι αυτό εννοείται..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...