Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Πιο τελευταίος και από τον τύπο που είχα προχτές που έγραφε στο chat "focus the ad!!!". Αφού δεν είπε και "we need to destroy the nexus!!!" πάλι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα αυτό το παιχνίδι είναι γεμάτο κωλοτελευταίους σε όλα τα rank του.

Link to comment
Share on other sites

Irelia full offensive build, ενώ υπάρχει fed tristana και fed syndra απέναντι με τους δικούς της να μην υπάρχουν.

 

Ο Lee έπρεπε να βγάλει tabi, αλλά τον δικαιολογώ μιας και δεν είναι obvious buy, ειδικά για ένα silver.

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα αυτό το παιχνίδι είναι γεμάτο κωλοτελευταίους σε όλα τα rank του.

Πέρσι έπρεπε να δεις. Είχα πάει duo με RisingStar και είχα έναν τύπο champ select που κάνει "Hello, I play marksman Jayce mid only.". 0/7 στο 15.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, δε ξέρω πως το κάνουν. Μου είναι δύσκολο να δώσω πάνω από 2-3 death χωρίς λόγο. Μια φορά προσπάθησα (κυριολεκτικά προσπάθησα. Από το 1ο λεπτό ως το 40 που τελείωσε) και έκανα μόνο 13, ενώ οι δικοί μου είχαν 15+ παίζοντας "κανονικά". Μάλλον είναι ταλέντο.

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, δε ξέρω πως το κάνουν. Μου είναι δύσκολο να δώσω πάνω από 2-3 death χωρίς λόγο. Μια φορά προσπάθησα (κυριολεκτικά προσπάθησα. Από το 1ο λεπτό ως το 40 που τελείωσε) και έκανα μόνο 13, ενώ οι δικοί μου είχαν 15+ παίζοντας "κανονικά". Μάλλον είναι ταλέντο.

Ρε μαλάκα με tp revive να παίξεις πάνω από 15 δεν κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

ama den eimouan egw klarineto 8a paizame :3  o jungler mas afantos mexri to 6-7... sta duo prota team fight farmare sto jungl :/ kai egw epeza piano me ta plhktra  :-beep- yeah:  :-beep- yeah:

Link to comment
Share on other sites

Ακούω..

 

uMPe8AX.png

 

 

why?

Ένα multiquote δεν έχει. Εικόνες δεν μπορείς να δεις εάν τις πατήσεις. Το "My Content" δεν το είδα πουθενά σαν επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Ο,τι κηνείται λες να μην το μυριστείς; όλα καλά Noble?

ολα κομπλε! οπως παντα

 

1) o hi

2) Είδε ότι δεν έχει ψωμί η υπόθεση και την έκανε

3) Ναι

4) Αληθεύει. Υ U NO POST?!

 

Κάνε καμία οικονομία παραπάνω. Θα αξίζει. Και με αυτά τα λεφτά μπορείς να βρεις κάτι.

Εγώ την τωρινή που έχω, μου βγήκε στα 189 νομίζω. LG 23άρα απ' το Πλαίσιο την είχα πάρει. Δεν χρειάζεται να προτιμήσεις και εσύ το ίδιο κατάστημα, αλλά για προσωπικούς λόγους με βόλευε κάτι αντίστοιχο εκείνη την εποχή.

 

ειμαι ενα βημα απ το πτυχιο κ δεν ειχα χρονο. ουτως η αλλως δεν υπηρχε κατι να με συγκινει για να μεινω :P

Mpike o Noble :poker face:  hai

Αυριο θα ειμαι Σχολη. Θα ερθω στις ναυπηγινες :3

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα από το πτυχίο και δεν είχα χρόνο. Ούτως ή άλλως, δεν υπήρχε κάτι να με συγκινεί να μείνω. :P

Για κανα LoLάκι πάντα υπάρχει χρόνος όμως.. :lel: :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...