Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

MeVsYou γιατί το έκανες αυτό με το topic του tales; Γιατί δεν κλείδωσες το topic του Stalone που ήταν και αυτό το post του τύπου με το άσπρο bg και το έκανες ξεχωριστό thread και το κλείδωσες; Νόμιζες ότι δε το χα δει; Ντάξει δε σε κατηγορώ εντολές του μεγάλου εκτελείς αλλά όχι και να παίζεις με τη νοημοσύνη μας...

 

 

Εδώ άλλοι κάνανε χειρότερες μαλακίες ρε και εσύ εκεί κολάς;

Nai gt oloi 3eroume ti malliaro,idrwmeno,vrwmero arxidi einai o Stalone.

Link to comment
Share on other sites

Nai gt oloi 3eroume ti malliaro,idrwmeno,vrwmero arxidi einai o Stalone.

 

Αυτό το ξέρουμε αλλά τι να κάνουμε; Να αρχίσουμε να βρίζουμε; θα αρχήσουν οι μπλε να λένε warn kai warn όλη την ώρα, να πάμε στον σέρβερ του και να σπαμάρουμε τον Σέρβερ του Μάξτορ;(Θα μπορούσε να γίνει άνετα). Δεν έχουμε και πολλές επιλογές εμείς παρ'όλα αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Στον πούτσο μου και ο server του Stalone και ο server του Maxtor, το πρόβλημα μου είναι ότι κάποιος προσβάλλει την νοημοσύνη μου τόσο φανερά και θρασύτατα. 

Link to comment
Share on other sites

Και να μου ρίξουν και ban αν ενοχλώ τόσο πολύ την μπίζνα που χουν στήσει εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Στον πούτσο μου και ο server του Stalone και ο server του Maxtor, το πρόβλημα μου είναι ότι κάποιος προσβάλλει την νοημοσύνη μου τόσο φανερά και θρασύτατα. 

 

Ας μην δίνεις δικαιόματα! Καλός μαλάκας πιάστηκες και εσύ μεγάλε! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ας μην δίνεις δικαιόματα! Καλός μαλάκας πιάστηκες και εσύ μεγάλε! ;)

Καλά εσύ μάλλον δεν έχεις καταλάβει καν τι έχει γίνει, μη μου απαντάς σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε μπουκώσου με το καυλί του Maxtor και μην ασχολείσαι μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς λες γιατί δεν έχω καταλάβει τίποτα από όσα λες.

 

Το topic του stalone αν εννοείς αυτό ήταν sticky. O maxtor το έκανε sticky.

 

Το άλλο το topic με το "ασπρο φοντο/γραμματα" αν λες αυτό, το έκανα lock.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς λες γιατί δεν έχω καταλάβει τίποτα από όσα λες.

 

Το topic του stalone αν εννοείς αυτό ήταν sticky. O maxtor το έκανε sticky.

http://www.maxcheaters.com/topic/183480-l2j-l2-tales-empire/

 

Αυτό εδώ ήταν post μέσα στο thread του Stalone και μην πεις όχι γιατί είμαι 100000 % σίγουρος αν δεν ήταν το ξέρεις πολύ καλά δεν είμαι βλάκας δε θα ασχολιόμουν καν να γράψω ό,τι έγραψα. Αλλά δεν έκανες lock το thread του Stalone προτίμησες να χωρίσεις αυτό το post για να μη θυμώσει ο Stalone στον Maxtor και μάλλον να σώσεις και τον κώλο σου γιατί αυτουνού δε του κάνετε ποτέ τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός αν ο Maxtor εκ των υστέρων αφού τον απείλησε ο Stalone έτρεξε και το έκανε και δε φέρεις ευθύνη.

Link to comment
Share on other sites

http://www.maxcheaters.com/topic/183480-l2j-l2-tales-empire/

 

Αυτό εδώ ήταν post μέσα στο thread του Stalone και μην πεις όχι γιατί είμαι 100000 % σίγουρος αν δεν ήταν το ξέρεις πολύ καλά δεν είμαι βλάκας δε θα ασχολιόμουν καν να γράψω ό,τι έγραψα. Αλλά δεν έκανες lock το thread του Stalone προτίμησες να χωρίσεις αυτό το post για να μη θυμώσει ο Stalone στον Maxtor και μάλλον να σώσεις και τον κώλο σου γιατί αυτουνού δε του κάνετε ποτέ τίποτα.

 

Προτρέχεις...

 

Δεν ξεχώρισα κανένα topic. Έγινε post και το έκανα lock μετά από report. Αν ήταν ή δεν ήταν post μέσα στο thread του stalone δεν το γνωρίζω.

 

Σου ξαναλέω το topic του stalone ήταν sticky. Τα sticky είναι δουλειά του Maxtor επομένως αν έχεις κανένα παράπονο μπορείς να του το πεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...