Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Εδώ ο strain έχει Moderator kai sto SF με το όνομα Mangekyō... και δεν το έχει πάρει είδηση ο Maxtor, εσένα ο MeVsYou σε πείραξε;

 

 

Esena se kickare o andrew?  :okey:

Link to comment
Share on other sites

Esena se kickare o andrew?  :okey:

 

Εγώ του είπα ο,τι θέλω να βγω, Ποιός ο λόγος να ασχολούμαι με SF? δεν άλλαζε και τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο strain έχει Moderator kai sto SF με το όνομα Mangekyō... και δεν το έχει πάρει είδηση ο Maxtor, εσένα ο MeVsYou σε πείραξε;

αν κανει καλη δουλεια στο mxc τι δουλεια εχει το sf ετσι και αλλιως το sf fail forum ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Afou les to SF fail forum gt epernes tsimpoukia gia na gineis mod?

Pantws otan me rwtise na me balei mod,argise peripou 1 lepto na se kickarei afou tou pw. nais

 

skoupidi Spyrako

Link to comment
Share on other sites

Afou les to SF fail forum gt epernes tsimpoukia gia na gineis mod?

Pantws otan me rwtise na me balei mod,argise peripou 1 lepto na se kickarei afou tou pw. nais

 

skoupidi Spyrako

 

Όταν εγώ ήμουν εκεί όμως και εσύ ήσουν μοντ, ήθελε να με βάλει Αντμιν μαζί του και θυμάμαι που μυξόκλαιγες για να φύγω εγώ αλλιώς αν με κρατούσε θα έφευγες εσύ.. Και τελικά; είχες μαζέψει τα κοκκαλάκια σου και ακόμα κλεγόσουν ;). Δεν τα ξεχνάμε αυτά. Για να μην το παίζουμε ιστορία μου αμαρτία μου καλύτερα λείξε το εδώ αυτό το θέμα μικρέ.

Link to comment
Share on other sites

Όταν εγώ ήμουν εκεί όμως και εσύ ήσουν μοντ, ήθελε να με βάλει Αντμιν μαζί του και θυμάμαι που μυξόκλαιγες για να φύγω εγώ αλλιώς αν με κρατούσε θα έφευγες εσύ.. Και τελικά; είχες μαζέψει τα κοκκαλάκια σου και ακόμα κλεγόσουν ;). Δεν τα ξεχνάμε αυτά. Για να μην το παίζουμε ιστορία μου αμαρτία μου καλύτερα λείξε το εδώ αυτό το θέμα μικρέ.

Νομίζω στον Σπυράκο το λεγε.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω στον Σπυράκο το λεγε.

 

Όταν αναφέρεται σε άτομα που είχα συνεργαστεί όπως τον Σπυράκο, ανακατεύομαι και γω, γιατί μάθατε πολλοί να το παίζετε κάποιοι βρίζοντας τους πάντες. Και μην πεις όχι... Και εσένα σε βλέπω αν δεν βρίσεις θα σκάσεις από το κακό σου στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Slourp και ας ειναι ex.

Well done sir. 

 

 

Τι ζόρι τραβάς εσύ; ακόμα να βρεις γκόμενα να έρθεις στα καλά σου; Γιατί μέχρι τώρα δεν έχεις αλλάξει... και όπως είπα ποιό πάνω

 

 

 

γιατί μάθατε πολλοί να το παίζετε κάποιοι βρίζοντας τους πάντες.

 

όταν μάθεις να το παίζεις άντρας μούρη με μούρη τότε να αναφέρεσαι στο όνομα μου. Αλλιώς τζάμπα μαλακίες πετάς. ;)

Link to comment
Share on other sites

H πουτσα μου εχει μπει στο βιβλιο γκινες...

αλλα μετα με πηραν χαμπαρι...

και με πεταξαν εξω απ τη βιβλιοθηκη..

Link to comment
Share on other sites

Afou les to SF fail forum gt epernes tsimpoukia gia na gineis mod?

Pantws otan me rwtise na me balei mod,argise peripou 1 lepto na se kickarei afou tou pw. nais

 

skoupidi Spyrako

μαλλον δεν σε ενημερωνουνε καλα..

δεν πειραζει ομως το εχω ξαναπει και αλλες φορες αλλα το σκατομυαλο σου δεν λεει να νιωσει αλλα λογικο ειναι το  μονο που υπαρχει μεσα ειναι το LoL ουτε μυαλο να σκεφτεις κατι σωστα,ουτε μυαλο για ζωη,ουτ για τιποτα!

δεν παρακαλεσα κανεναν για mod ειχε γινει ενα σκηνικο τοτε και τους ειπα οτι φευγω και το θυμαμαι πολυ καλα με ειχε κανει κληση τοτε ο Andrew με τον Vince και μου ειπαν οτι χρειαζοντε βοηθεια και να κατσω να με κανουν mod και ειπα να κατσω μπας και βοηθησω για κανενα αλλο λογο και οταν  ειπε οτι θελει να καθαρισει το τεαμ για να κανει κατι σοβαρο επειδη εσυ βλακα στοκε του ζαλιζες τα αρχιδια κανε με mod και θα σου κανω το φορουμ τουμπανο και εχω τοσα likes στην σελιδα μου και 1002 πιπες και του ειπες οτι θα το κανεις μονο αν κανει demote ολους οσους ειχε mods βλακα δεν ειπα τιποτα ημουν μαζι με MAST3RM1ND οταν μας το ελεγε σε ομαδικη κληση και του ειπαμε "οκ κανεναν προβλημα"..

τεσπα μπορεις να γινεις και αλλο βλακας και να πεσεις πιο κατω για μενα δεν ειναι τιποτα να σου δειχνω ποσο βλακας εισαι καθε φορα 

Link to comment
Share on other sites

Τι ζόρι τραβάς εσύ; ακόμα να βρεις γκόμενα να έρθεις στα καλά σου; Γιατί μέχρι τώρα δεν έχεις αλλάξει... και όπως είπα ποιό πάνω

 

 

 

 

όταν μάθεις να το παίζεις άντρας μούρη με μούρη τότε να αναφέρεσαι στο όνομα μου. Αλλιώς τζάμπα μαλακίες πετάς. ;)

Σταμάτα να γαμάς την ελληνική γλώσσα αμόρφωτο σκουπίδι. Να αλλάξω; Στο ίντερνετ είσαι στοκε, εχεις μπερδέψει την πραγματικότητα με την εικονική

ΣΛΟΥΡΠ ΣΛΟΥΡΠ 

ΣΛΟΥΡΠ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...