Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Περισσότερο ενδιαφέρον θα είχε, το ερώτημα. Ποιον θα έβαζε υπεύθυνο αυτού του board ο Νίκος. :troll:

@Devon Ξέρω ότι ζητάω κάτι δύσκολο, αλλά γράφε με άλλο χρώμα. Είναι κουραστικό.

Link to comment
Share on other sites

Kati teleytaio peri tou thematos giati gynete soupa i sizitisi. kai apeythinome ston maxtor pou exei paramelisi to GAMING forum tou vgenoun 1500xiliades nea pexnidia kai anti na kathete me tin omada tou na kanei promo sta pexnidia ayta isws na synergasti kai me alla site gia na kerdisi kosmo gia to kathe aytou periexomeno kathe kai sizitai gia section theologias les kai ta exei lisi olla ta alla... pragmatika maxtora eisai aksios tis miras sou. 

Ε αυτά λέγαμε και χτες ρε μαλάκα, το lol δεν έχει σοβαρό ελληνικό community και είναι το πιο δημοφιλές game εδώ και 2 χρονιά και το hearthstone που θα ναι ο πιο hot τίτλος που θα κυκλοφορήσει το 2014. Αυτά είναι δύο ενδεικτικά παραδείγματα για διαφήμιση.

Link to comment
Share on other sites

Ε ψιτ ξέρεις άτομο που δεν έχει ιδεολογία και έχει διαβάσει ένα σωρό φιλόσοφους είτε αρχαίους είτε σύγχρονους και έχει καταφέρει και έχει φτιάξει μία δικιά του ιδεολογία; Όταν διάβαζα εγώ Μπακούνιν και Μαρξ εσύ διάβαζες το "λόλα να ένα μήλο" ρε βλάκα και θα με πεις εμένα κομματόσκυλο; Σε ποιο κόμμα ανήκω ρε ηλίθιε σε ρωτάω; Α και πότε είπα ότι πήγα και πέταξα στους μπάτσους αυγά και μανταρίνια; Πραγματικά 5 χρονών στην καλύτερη.

ομπομπο μου ειναι και μορφωμενος το αγορι μου....

 

Δεν με ενδιαφερει σε πιο κομμα ανηκεις ρε τουβλο και στα αρχιδια μου κιολας,εγω θελω να καταληξω στο οτι ειστε για τον πουτσο γενικα....

 

πσ. LICK DAVONSHITT more 

 

 

 

- Nikoloudos7 promoted to Gold Member..Reason: Voted with 17 Positive, 1 Negative. (21 August 2013)

i see

Link to comment
Share on other sites

Ε αυτά λέγαμε και χτες ρε μαλάκα, το lol δεν έχει σοβαρό ελληνικό community και είναι το πιο δημοφιλές game εδώ και 2 χρονιά και το hearthstone που θα ναι ο πιο hot τίτλος που θα κυκλοφορήσει το 2014. Αυτά είναι δύο ενδεικτικά παραδείγματα για διαφήμιση.

 

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΔΙΑΦΙΜΗΣΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ADMIN! Εδώ μια μαλακία πέταξε πριν και απορώ ποιό θα είναι το αποτέλεσμα άμα το κάνει πράξη....

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερο ενδιαφέρον θα είχε, το ερώτημα. Ποιον θα έβαζε υπεύθυνο αυτού του board ο Νίκος. :troll:

 

 

 

τον Moloch που είναι ειδικός σε τέτοιες μαλακίες... χαχαχαχαχα χωρίς αμφιβολία.

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

ομπομπο μου ειναι και μορφωμενος το αγορι μου....

 

Δεν με ενδιαφερει σε πιο κομμα ανηκεις ρε τουβλο και στα αρχιδια μου κιολας,εγω θελω να καταληξω στο οτι ειστε για τον πουτσο γενικα....

 

πσ. LICK DAVONSHITT more 

 

i see

Ναι γλείφω τον Devon επειδή δεν είμαι στενόμυαλος και ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑΣ σαν εσένα. Και στα αρχίδια μου και η θέση μου ας με κάνει demote ο Maxtor αν θέλει και αν το θεωρεί λογικό βέβαια να με κάνει demote επειδή υποστηρίζω την ελευθερία του λόγου.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε που να το σκέφτεστε, να γίνει κάτι τέτοιο πράξη. Ο λόγος που έχει φτάσει σε αυτό το σημείο εδώ το φόρουμ είναι γιατί δεν υπάρχει το ενδιαφέρον για καινούργιες ιδέες.
Δεν μπορούμε να τα κάνουμε όλα ένα πράγμα. Όσο για το board off-topic, μπορούν να γράφονται διάφορα. Αλλά μέχρι ενός σημείου. Γιατί μπορεί να αποτελέσει δυσφήμιση για το φόρουμ.

Όποιος ενδιαφέρεται να ενημερωθεί για τέτοια θέματα, μάλλον είναι σε λάθος μέρος. Εδώ είναι gaming (αν και dead) φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σκέφτομαι έχω ανάγκη να γλείψω τον Devon, ναι τώρα που το λες τη βλέπω τη λογική σου.

Link to comment
Share on other sites

Re malakes, gi' auto ekana kainourgio topic kai mou to svisane... Gia na mi ginei auto to mpaxalo pou ginetai tora... O kathe paixnidopoustas vgainei kai leei ti varugdoupi gnomi tou kata tis dimiourgias filosofikis enotitos kai exoume dekades post xoris ousia...

Link to comment
Share on other sites

Ναι γλείφω τον Devon επειδή δεν είμαι στενόμυαλος και ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑΣ σαν εσένα. Και στα αρχίδια μου και η θέση μου ας με κάνει demote ο Maxtor αν θέλει και αν το θεωρεί λογικό βέβαια να με κάνει demote επειδή υποστηρίζω την ελευθερία του λόγου.

ελευθερια του λογου να λες οτι βαρας και βιαζεις τη μανα σου ? Τετοια ελευθερια να μας λειπει...

 

και αντε παρε το μπουλο τωρα ...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το να προσπαθείς να πιάσεις σοβαρή κουβέντα με τα μέλη του mxc είναι σαν να κάνεις καταναγκαστικά έργα στη Βόρεια Κορέα. αν και τώρα που το σκέφτομαι θα προτιμούσα να σπάω πέτρες.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε που να το σκέφτεστε, να γίνει κάτι τέτοιο πράξη. Ο λόγος που έχει φτάσει σε αυτό το σημείο εδώ το φόρουμ είναι γιατί δεν υπάρχει το ενδιαφέρον για καινούργιες ιδέες.

Δεν μπορούμε να τα κάνουμε όλα ένα πράγμα. Όσο για το board off-topic, μπορούν να γράφονται διάφορα. Αλλά μέχρι ενός σημείου. Γιατί μπορεί να αποτελέσει δυσφήμιση για το φόρουμ.

 

Όποιος ενδιαφέρεται να ενημερωθεί για τέτοια θέματα, μάλλον είναι σε λάθος μέρος. Εδώ είναι gaming (αν και dead) φόρουμ.

 

 

Εδώ ένα τόπικ έκανα και αυτό ούτε να το δει ο ίδιος ο Maxtor τι μου λες τώρα.... Εδώ καλά καλά δεν έχει βάλει το board που πρέπει για να δωθούν καινούργειες ιδέες....

Link to comment
Share on other sites

Re malakes, gi' auto ekana kainourgio topic kai mou to svisane... Gia na mi ginei auto to mpaxalo pou ginetai tora... O kathe paixnidopoustas vgainei kai leei ti varugdoupi gnomi tou kata tis dimiourgias filosofikis enotitos kai exoume dekades post xoris ousia...

 

Και μόνο που είσαι εσύ εδώ γαμάς τα πάντα οπότε βγάλε τον σκασμό μπας και υσηχάσουμε λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το να προσπαθείς να πιάσεις σοβαρή κουβέντα με τα μέλη του mxc είναι σαν να κάνεις καταναγκαστικά έργα στη Βόρεια Κορέα. αν και τώρα που το σκέφτομαι θα προτιμούσα να σπάω πέτρες.

request  demode and GF from here. so simple

Link to comment
Share on other sites

ελευθερια του λογου να λες οτι βαρας και βιαζεις τη μανα σου ? Τετοια ελευθερια να μας λειπει...

 

και αντε παρε το μπουλο τωρα ...

 

Δεν έχεις διαβάσει καν ποτέ ένα άρθρο του περί θεολογίας ή περί φιλοσοφίας. Μόνο τις ιστορίες που γράφει όταν είναι τέρμα πιωμένος.

 

Τέλος πάντων όπως είπα δεν μπαίνω καν στον κόπο να συζητήσω μαζί σας καλύτερα να σπάω πέτρες στη Βόρεια Κορέα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...