Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ούτε καν, μόνο μία whey και είμαστε κομπλέ.

Κοτόπουλο μην ακούς τον μπετόβλακα ή τουλάχιστον ξεκίνα κανονικά και στην πορεία το βλέπεις ...
Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ μαλάκα τώρα κατάλαβα γιατί έχεις τέτοιο εγκέφαλο ενώ είσαι τόσο χρονών ...

Πες μου έναν καλό λόγο σαν γνώστης τον πραγμάτων που δίνεις τόσα χρήματα για να πάρεις συμπληρώματα διατροφής όπως τα λες ...

Έναν ...

Καθημερινή άσκηση και σωστή διατροφή χρειάζεται ... Τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω ...

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ μαλάκα τώρα κατάλαβα γιατί έχεις τέτοιο εγκέφαλο ενώ είσαι τόσο χρονών ...

Πες μου έναν καλό λόγο σαν γνώστης τον πραγμάτων που δίνεις τόσα χρήματα για να πάρεις συμπληρώματα διατροφής όπως τα λες ...

Έναν ...

Καθημερινή άσκηση και σωστή διατροφή χρειάζεται ... Τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω ...

Σωστη διατροφή κάνω cheat μια φορά την εβδομάδα.Καθημερινή άσκηση γίνεται.Είναι κάποια γεύματα την ημέρα ρε αναπηρε που είναι τα πιο κρίσιμα το προπονητικό και το μεταπτοπονητικο όπου δεν υπάρχει για μένα δυνατότητα μαγειρέματος εκείνες τις ώρες.

Και επειδη ειρωνεύεσαι πάω στοίχημα το μουνάκι σου ότι δεν έχεις ιδέα γιατί είναι τόσο κρίσιμα.

Τώρα πίσω στην σπηλιά σου.

Link to comment
Share on other sites

Και επίσης όλοι χαλάνε λεφτά κάπου άκυρα για την καυλα τους.Εγώ τα δίνω εκεί

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε καμία σπηλιά ... Εσύ γύρνα πίσω άνθρωπε των Νεάντερταλ ...

Άσε μας ρε γατάκι , που θα μας πεις εσύ ποιο γεύμα είναι σημαντικό και πιο όχι... Παλιό φουσκωτή σαμπρέλα ...

Τράβα χαπακώσου μπας και γυμναστείς καλύτερα και μέτα πήγαινε να το παίξεις ΠΟΖΑ με το Beverly και την ακραπα που έχεις πάνω ...

Ααααα ρε ΖΩΑ ...

 

Link to comment
Share on other sites

Έλα googlaρε την απάντηση για το γεύμα.Κάτι θα βρεις...

 

 

Το σώμα μας πρέπει να κάνει υπερωρίες για να αποβάλλει την περίσσεια της πρωτεΐνης, επιβαρύνοντας σημαντικά τη λειτουργία των νεφρών.

Άλλα παραδείγματα επιπτώσεων είναι η νεφρολιθίαση, η αφυδάτωση και οι απώλειες ασβεστίου από τα ούρα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω χωρίσει την διατροφή μου με πλάνο 50/30/20

Από γαλακτοκομικά μόνο το πρωί λίγο γάλα και το βράδυ γιαούρτι για να παρω καζεΐνη.Τα πάντα τς ζυγιζω πριν τα φάω οπότε δεν έχω περίσσευμα πρωτεΐνης.Λίγο περίσσευμα από την πολυβιταμινη έχω Π φεύγει από τα ουρα.

 

Εγώ όμως άλλο σε ρώτησα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω χωρίσει την διατροφή μου με πλάνο 50/30/20

Από γαλακτοκομικά μόνο το πρωί λίγο γάλα και το βράδυ γιαούρτι για να παρω καζεΐνη.Τα πάντα τς ζυγιζω πριν τα φάω οπότε δεν έχω περίσσευμα πρωτεΐνης.Λίγο περίσσευμα από την πολυβιταμινη έχω Π φεύγει από τα ουρα.

 

Εγώ όμως άλλο σε ρώτησα.

Ούτε καν μπήκα στον κόπο να ψάξω ... Και δεν με ενδιαφέρει κιόλας το τι κάνει ο καθένας την γνώμη σου εκφέρω ...

Πιστεύω πως για να έχεις ένα υγιεί και σωστά γυμνασμένο σώμα θα πρέπει απλά να προσέχεις τι τρως ( σωστή διατροφή ) και να γυμνάζεσαι με πρόγραμμα όσο μπορείς πιο συχνά ...

Τώρα εσύ εάν νομίζεις πως για να είσαι σε φόρμα και να γυμναστείς σωστά είναι απαραίτητο να δίνεις τόσα χρήματα και να δίνεις στον οργανισμό σου τόσες "έτοιμες" ουσίες , γούστο σου καπέλο σου ...

Link to comment
Share on other sites

Κάπιος είπε για όγκο τώρα που ακόμα έχει ζεστες.Οκ φενεται λογικό.

Επίσης jaha αφού δεν ξέρεις ρε φίλε τι πετάγεται.Αυτά λέγονται συμπληρώματα διατροφής.Ξέρεις τι σημαίνει συμπλήρωμα;

Για να μην είσαι νατουραλ πρέπει να έχεις πάρει φάρμακο όχι τέτοια.

Για το ότι κρέμας και τέτοιες μαλακιες Π λέτε δεν σας κατηγορώ.Και εγώ τις ίδιες αρχιδιες έλεγα όταν δεν ήξερα και ήθελα να υο παίξω έξυπνος.

po mlk karkiniasa

 

afou vlepeis to kinito den se paei

Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν μπήκα στον κόπο να ψάξω ... Και δεν με ενδιαφέρει κιόλας το τι κάνει ο καθένας την γνώμη σου εκφέρω ...

Πιστεύω πως για να έχεις ένα υγιεί και σωστά γυμνασμένο σώμα θα πρέπει απλά να προσέχεις τι τρως ( σωστή διατροφή ) και να γυμνάζεσαι με πρόγραμμα όσο μπορείς πιο συχνά ...

Τώρα εσύ εάν νομίζεις πως για να είσαι σε φόρμα και να γυμναστείς σωστά είναι απαραίτητο να δίνεις τόσα χρήματα και να δίνεις στον οργανισμό σου τόσες "έτοιμες" ουσίες , γούστο σου καπέλο σου ...

Μαζί σου σε όλα.Τα συμπλήρωμα είναι άχρηστα χωρίς γυμναστική.Επίσης όταν γυμνάζεσαι το 80% είναι η διατροφήΑπλά αυτά με βοηθάνε και από οικονομικούς λόγους...Εγώ επειδη είμαι 2.05 ύψος και 108 κιλάμε 6 φορές την εβδομάδα που πάω με διπλές μυϊκές ομάδες είμαι σε συντήρηση στις 3700 θερμίδες οπότε τώρα Π είμαι σε γραμμωση τρωω ,3100 την μέρα Για να χάνω καθαρά λίπος και Όχι μάζα.

Ξέρεις ποσά λεφτά θέλω για να τρώω τόσα σε μια μέρα;Είναι παρά πολύ το φαΐ μ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Instead of using encedc on it, try renaming it to "Icon.u" instead of "Icon.utx", and put it in your System folder. If it still crashes, the problem might be with your unrealed.
    • How's the project doing? Is there any news? It really interesting 🤔
    • thx for answer, i tried and woks encrypting, but i still having crashes 😞 i changed the icon in skillgrp.dat from "icon.skill0003" to "Myicons.misil" as i saved the file before endec and nothing. this is the report i got
    • New Season coming May 2024! First post updated      Website: L2Kain.net  Discord: https://discord.gg/l2kain  Wiki: https://info.kain.ws/   Important Dates   Server Start: TBD  Open Beta Test: 10th of May 2024!   Basic Information     Briefly about the concept of the server! We decided to move away from the standard Mid-Rate server concept and keep the mechanics of our beloved Lineage 2 that everyone loves! Massive battles for epic bosses, battles for profitable farming locations, resource spoilage and equipment crafting, daily instances, a balanced economy and much more. This server is build as a Craft-PvP concept. The goal is to gather players with a variety of preferences in the game and make a high-quality and interesting server with alternative character development options. We are well aware that "grinding" is an integral part of the game, but we diluted the boring and the same type of farming with interesting solutions and non-standard mechanics!   We have prepared a new High Five x25 on Modern Client for you. This server will be another step in the development of the platform and the project as a whole! Your appeals to those. support was not ignored, which means the new server will be even better than the previous one!      ⭐ Promotions and Bonuses for new players!     ⭐ Events and Giveaways daily!   ⭐ Rewards for Voting!   ℹ️ Server Rates Learn more about server rates! Server rates are configured in such a way that farming is best rewarded. Adena, drops, quests, various rewards and prices in the game store are well balanced among themselves!   Basic Server Rates:  ⭐ Experience & Skill Points - x25  ⭐ Adena Drop - x15 & Fixed Chance 66%  ⭐ Drop Rates - x10  ⭐ Spoil Rates - x10   Crafting keys, recipes drop & spoil with fixed amount from 2 to 3 and increased chances on all locations and quests  related to farm them.  ⭐ Quest Rates - x5  ⭐ Fortresses & Sieges - x5  ⭐ Raid Bosses & Epic Bosses - x1  ⭐ Weight Limit - x10      Connect with Us:  Discord: https://discord.gg/l2kain  Facebook: https://www.facebook.com/KainLineage2  TikTok: https://www.tiktok.com/@l2kain.net  YouTube: https://www.youtube.com/@Lineage2Kain
  • Topics

×
×
  • Create New...