Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Εν το μεταξύ,άλλη μαλακία από εδώ. Ο server έχει 7 άτομα για pvp και τα 5 ξέρω εγώ αποτελούνται 2 ομάδες. Seems legit

Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ,άλλη μαλακία από εδώ. Ο server έχει 7 άτομα για pvp και τα 5 ξέρω εγώ αποτελούνται 2 ομάδες. Seems legit

Εν τω μεταξύ μόλις φέραμε bp και ol και εμείς ο archenemy και η clan του εξαφανίστηκαν τα κρέατα.
Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ,άλλη μαλακία από εδώ. Ο server έχει 7 άτομα για pvp και τα 5 ξέρω εγώ αποτελούνται 2 ομάδες. Seems legit

το μεσημέρι είχε 30+ άτομα μόνο στο pvp zone, τώρα το βράδυ το παίζανε κάποιοι με τα pvp και φέρανε bishop και μόλις στήσαμε party και πήγαμε κάνανε όλοι ragequit
Link to comment
Share on other sites

το μεσημέρι είχε 30+ άτομα μόνο στο pvp zone, τώρα το βράδυ το παίζανε κάποιοι με τα pvp και φέρανε bishop και μόλις στήσαμε party και πήγαμε κάνανε όλοι ragequit

bp με τόσα άτομα? No worth

 

Θα κάνω archer sub,με crt slow bow και f1 powa. izi pvps. Καθόλου ψέμα dmg μπορώ να πω.

Link to comment
Share on other sites

ed φέρε το μικρόφωνο του Καρρά από το σαλόνι και μπες λίγο σκαιπ να μου πεις πως να βάλω pokemon emulator σε android.

 

βαριέμαι να ψάχνω,διαβάζω.

 

please, αύριο θα λείπω όλη μέρα και πρέπει να κάνω κάτι

Link to comment
Share on other sites

bp με τόσα άτομα? No worth

 

Θα κάνω archer sub,με crt slow bow και f1 powa. izi pvps. Καθόλου ψέμα dmg μπορώ να πω.

είχανε party 5/6 άτομα, και εμείς τόσοι ήμασταν συν τους randoms που βαρούσαν όποιον βρουν
Link to comment
Share on other sites

Ναι όλοι ενοχλήθηκαν επειδή φέραμε και εμείς bp πριν όταν μας zergαραν όμως πιο πριν δεν είχαν πρόβλημα και μας έλεγαν "cry" κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...