Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

32_wpm_score_X.png

 

Άμα ήταν greeklish κάτι θα έκανα. Πως γράψατε το "αθε΄ι΄σμός" ρε μαλάκες?

XAXAXAXA k egw auto epatha to evala sta agglika alla to gamisa k ekei xD

Link to comment
Share on other sites

1_wpm_score_BQ.png

Visit the Typing Test and try!

 

Καλά ήταν, ο ED δεν καταλαβαίνω πώς έκανε 94.

δεν ξέρεις τι είναι να δουλεύεις σε γραφείο λογιστής και να πρέπει να στείλεις σε όλους τους πελάτες ενημερωτικά mail, χειρόγραφα, να περνάς ότι παραγγελία έρχεται στο pc
Link to comment
Share on other sites

wow. dn tha mporousa na to kanw kathe afto.. na trwo ta idia kai ta idia.. dn ta variese???

Σκέψου λίγο την ικανοποίηση που θα νιώθεις όμως μετά από κάποιο καιρό να βλέπεις το σώμα σου να αλλάζει έτσι όπως θες εσύ.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρεις τι είναι να δουλεύεις σε γραφείο λογιστής και να πρέπει να στείλεις σε όλους τους πελάτες ενημερωτικά mail, χειρόγραφα, να περνάς ότι παραγγελία έρχεται στο pc

9571901-fish-eye-shot-of-a-smiling-tousled-nerd-typing-on-the-keyboard.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σκέψου λίγο την ικανοποίηση που θα νιώθεις όμως μετά από κάποιο καιρό να βλέπεις το σώμα σου να αλλάζει έτσι όπως θες εσύ.

enta3ei nai.. alla oxi kathe mera afto... :S kai meta omws prepei na to suntiriseis to swma afto!!!
Link to comment
Share on other sites

enta3ei nai.. alla oxi kathe mera afto... :S kai meta omws prepei na to suntiriseis to swma afto!!!

"Είμαστε αυτό που κάνουμε επανειλημμένα"
Link to comment
Share on other sites

Από ποια εταιρία είναι η whey που παίρνεις;

 

Αυτή τη στιγμή είναι σε φάση ενδυνάμωσης, διότι είχα κάμποσο καιρό να πάω γυμναστήριο λόγω διακοπών κυρίως. Μετά από κανα 2 εβδομάδες max, με βλέπω να μπαίνω στον όγκο.

Από θέμα διατροφής δεν έχω κάτι standar τώρα. Από Δευτέρα λέω να το κοιτάξω. Ίσως ξεκινήσω και κάποια whey πρωτεΐνη. Σκέφτομαι αυτή της ON

Μέχρι στιγμής είχα κυρίως διατροφή για απώλεια λίπους / γράμμωσης.

Για πες μου λίγο αναλογίες (ύψος, βάρος, ηλικία κ.λ.π)

Plus γιατί pump formula; Αφού μπορείς να το κάνεις με τα drop set, δεν υπάρχει λόγος. (Δεν έχω κοιτάξει κάτι παρόμοιο, απλά απορία το 'χω).

Πολυβιταμίνη και Ω3-6-9, υπάρχει λόγος που τα παίρνεις; Από τη στιγμή που έχεις σαλάτα και ελαιόλαδο είσαι καλλυμένος από την ενυδάτωση. Okay μπορεί το fish oil να βοηθήσει λίγο παραπάνω.

Επίσης το μουσλί τι είναι;

Αυτή παίρνω και γω την ΟΝ αλλά ένα φιλαράκι μου άνοιξε κατάστημα με συμπληρώματα και επειδή είναι αρχή για να τον βοηθήσω παίρνω από αυτόν και δεν φέρνει καθόλου ΟΝ.Τώρα έχω πάρει μια από την USN βανίλια.Γαμάτη γεύση.

 

Κακώς που δεν έλεγχες την διατροφή σου τόσο καιρό.θα είχες δει άλλες διαφορές μέχρι τώρα.

 

 

Οι αναλογίες μου είναι οι εξής.

 

22 χρονών 108 κιλά βάρος 2,05 ύψος.

 

What do you mean why pump?Είναι preworkout και ανεβάζει τα επίπεδα του νιτρικού για εντονότερη προπόνα απλά έχει και λίγα αμινοξέα με κρεατίνη μέσα.

Αν δεν πάρω πολυβιταμίνη με τα σουπερ σετ που κάνω και με τους κοιλιακού,ραχαίους +45 λεπτά αερόβιο στο τέλος κάθε προπόνας θα πεσω κάτω και δεν θα σηκώνομαι.Τα ω3-6-9 είναι καλλα λιπαρά που βοηθάνε τον οργανισμό και τα παίρνω για 2 λόγους

Δεν έχω πάντα σαλάτα οπότε δεν έχω λάδι

Και οι πολυβιταμίνες που παίρνω είναι πολύ δυνατές.Να φανταστεις έχουν μέσα βιταμινες c και D3(που παράγεται από τον ήλιο) 2000 UI.To Ω3-6-9 με βοηθάνε τον οργανισμό να τις αποροφφήσει

Το μουσλί είναι η βρώμη.Τα ίδια σκατα με τα δημητριακά αλλα δεν έχουν ζάχαρη.

wow. dn tha mporousa na to kanw kathe afto.. na trwo ta idia kai ta idia.. dn ta variese???

 

Σκέψου λίγο την ικανοποίηση που θα νιώθεις όμως μετά από κάποιο καιρό να βλέπεις το σώμα σου να αλλάζει έτσι όπως θες εσύ.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Οι αναλογίες μου είναι οι εξής.

 

22 χρονών 108 κιλά βάρος 2,05 ύψος.

 

 

 

 

vre mpravo

Link to comment
Share on other sites

enta3ei nai.. alla oxi kathe mera afto... :S kai meta omws prepei na to suntiriseis to swma afto!!!

Μια φορά την εβδομάδα βάζω cheat meal.και βαρβάτο cheat meal

 

η θα είναι κανένα οικογενοιακό μπολ προφιτερόλ η κανένα μισόκιλο παγωτό η 3 πιτόγυρα.

Link to comment
Share on other sites

32_wpm_score_X.png

 

Άμα ήταν greeklish κάτι θα έκανα. Πως γράψατε το "αθε΄ι΄σμός" ρε μαλάκες?

english test  :troll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...