Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Okay, αφού το θέτεις έτσι. Θέλω να πεις μερικά λόγια για μένα από τα post που έχω κάνει και γενικά από την συμπεριφορά μου σε αυτό το φόρουμ να δω πόσο μέσα μπορείς να πέσεις. Στοιχηματίζω ότι απέχεις έτη φωτός.

 

Και ποιος δεν έχει εδώ μέσα;

Κοίταξε, άμα σε 'νοιάζει τόσο πολύ η γνώμη των άλλων και ειδικά κάποιου άγνωστου όπως εσύ είπες (εφόσον δεν σε ξέρω προσωπικά, όπως υποστήριξες), τότε να πας να κάνεις καμιά ψυχανάλυση. Έχεις κομπλεξ. Θα μπορούσε να με πειράξει ή να με στεναχωρήσει/να με κάνει να δυσανασχετίσω όπως θες πες το τέλος πάντων, μέχρι αηδίας, αν μου έλεγε κάτι κακό κάποιος που ξέρω προσωπικά, σέβομαι και τον εκτιμάω αυτόν και την άποψη του, και αν μου έλεγες το ίδιο πράγμα εσύ αντίστοιχα, θα το έκανα στάμπα σε μπλούζα και θα τη φορούσα όλο το καλοκαίρι.

 

Κι αφού θες να μάθεις τόσο πολύ, σου είπα, είσαι ανάπηρος. Την έννοια δεν θα τη γράψω γιατί έχει πηγή από mxc, και θα μου πάρει 4 σελίδες.

Link to comment
Share on other sites

to thema eine oti ta atoma pu thelw na me pernun sovara me pernun!

wstoso epeidi egw ta exw vrei me ton eauto mu kai dn exw tosa psixologika opws esi dn exw logo na milaw etsi se kanenan an me enoxlei kati apla dn to sxoliazw dn pernw thesi k telos!

ara efoson asxoleise mono k mono apo ekei eise low! cheers  ::)

Θες να ρωτήσουμε ποιοι και πόσοι παίρνουν σοβαρά εσένα και τα άτομα σε παίρνουν σοβαρά, και ποιοι παίρνουν σοβαρά εμένα και τα άτομα που παίρνουν εμένα σοβαρά;

 

Και γι'αυτό άλλωστε υπάρχει και η παροιμία "Βρήκε ο γύφτος τη γενιά του κι αναγάλιασε η καρδιά του."

Εσύ είσαι ο γύφτος σε αυτή τη περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

re file pragmatika!

filika panta.

exeis psixologika?

Όχι, μερικά κομπλεξ, καλά κομπλεξ θα τα έλεγα εγώ τα έχω όμως. Είναι σαν ασπίδα.
Link to comment
Share on other sites

Θες να ρωτήσουμε ποιοι και πόσοι παίρνουν σοβαρά εσένα και τα άτομα σε παίρνουν σοβαρά, και ποιοι παίρνουν σοβαρά εμένα και τα άτομα που παίρνουν εμένα σοβαρά;

 

Και γι'αυτό άλλωστε υπάρχει και η παροιμία "Βρήκε ο γύφτος τη γενιά του κι αναγάλιασε η καρδιά του."

Εσύ είσαι ο γύφτος σε αυτή τη περίπτωση.

pwpw re malaka auta ta skeftese monos su i fwnazeis k kanenan filo su san kai sena na ta skefteite parea?

esena ti se noiazei poios me pernei emena sovara?

to provlima su poio eine?

episis giati asxoleise me ton kathena edw mesa?

take a life vlakako.

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, άμα σε 'νοιάζει τόσο πολύ η γνώμη των άλλων και ειδικά κάποιου άγνωστου όπως εσύ είπες (εφόσον δεν σε ξέρω προσωπικά, όπως υποστήριξες), τότε να πας να κάνεις καμιά ψυχανάλυση. Έχεις κομπλεξ. Θα μπορούσε να με πειράξει ή να με στεναχωρήσει/να με κάνει να δυσανασχετίσω όπως θες πες το τέλος πάντων, μέχρι αηδίας, αν μου έλεγε κάτι κακό κάποιος που ξέρω προσωπικά, σέβομαι και τον εκτιμάω αυτόν και την άποψη του, και αν μου έλεγες το ίδιο πράγμα εσύ αντίστοιχα, θα το έκανα στάμπα σε μπλούζα και θα τη φορούσα όλο το καλοκαίρι.

 

Κι αφού θες να μάθεις τόσο πολύ, σου είπα, είσαι ανάπηρος. Την έννοια δεν θα τη γράψω γιατί έχει πηγή από mxc, και θα μου πάρει 4 σελίδες.

Με αυτή τη λογική να γυρίσεις στην σπηλιά σου με τους ανθρώπους που εκτιμάς και σε εκτιμούν.
Link to comment
Share on other sites

Με αυτή τη λογική να γυρίσεις στην σπηλιά σου με τους ανθρώπους που εκτιμάς και σε εκτιμούν.

Μα εσύ ζήτησες την άποψη μου για 'σένα, εγώ χέστηκα. Εσύ χρειάζεσαι τη σπηλιά αν δεν μπορείς τη κριτική από τον κάθε άκυρο που δεν γνωρίζεις.

oxi katafernei kiallo!

na min ton pernei pote kaneis sta sovara ;D

esena ti se noiazei poios me pernei emena sovara?

Εσένα τι σε 'νοιάζει;

take a life vlakako.

Δεν μου λες εσύ lifer, πότε το ζεις στα στενά; Γιατί εγώ τόση ώρα που είμαι μέσα, εσένα κράζω κι εσύ μου απαντάς.
Link to comment
Share on other sites

Μα εσύ ζήτησες την άποψη μου για 'σένα, εγώ χέστηκα. Εσύ χρειάζεσαι τη σπηλιά αν δεν μπορείς τη κριτική από τον κάθε άκυρο που δεν γνωρίζεις.

Ναι sure. Όσες φορές έτυχε να πιάσω συζήτηση με άτομο από το maxcheaters δεν επεκτάθηκε κατά αυτό τον τρόπο. Μήπως γνωρίζεις το γιατί;

Τι σε κάνει τόσο ξεχωριστό..;

Link to comment
Share on other sites

Εσένα τι σε 'νοιάζει;

den milaga se sena 1on ;)

kai 2on dn thimame na ksekinisa egw na krazw ;D

Δεν μου λες εσύ lifer, πότε το ζεις στα στενά; Γιατί εγώ τόση ώρα που είμαι μέσα, εσένα κράζω κι εσύ μου απαντάς.

egw ekana tin volta mu ekana oti ithela na kanw k girisa spiti na araksw kai su apantaw giati eipa na araksw k apla vlepw ena zwadi san k sena na mu gamaei tin sizitisi me "eksipnades" pu dn eine kan eksipnades apla epeidi exeis iq -2 san to karma su nomizeis oti eise eksipnos twra kai me to na tin les se olus ginese gamatos!

Link to comment
Share on other sites

Ναι sure. Όσες φορές έτυχε να πιάσω συζήτηση με άτομο από το maxcheaters δεν επεκτάθηκε κατά αυτό τον τρόπο. Μήπως γνωρίζεις το γιατί;

Τι σε κάνει τόσο ξεχωριστό..;

Τα άτομα που πιάνεις κουβέντα είναι βλάκες, όπως κι εσύ. Εγώ από την άλλη, είμαι πανέξυπνος, λογικό να μην μπορείς να με καταλάβεις. Είναι σαν να συγκρίνεις μια πέτρα με ένα βουνό.

 

"Συζητήσεις" λες τα ποστ  που περιέχουν 2 λέξεις και 4 memes σε μορφή spam, που δεν ξέρετε ούτε καν γιατί τα βάζετε; Ποιότητα, δε λέω.

Link to comment
Share on other sites

den milaga se sena 1on ;)

kai 2on dn thimame na ksekinisa egw na krazw ;Degw ekana tin volta mu ekana oti ithela na kanw k girisa spiti na araksw kai su apantaw giati eipa na araksw k apla vlepw ena zwadi san k sena na mu gamaei tin sizitisi me "eksipnades" pu dn eine kan eksipnades apla epeidi exeis iq -2 san to karma su nomizeis oti eise eksipnos twra kai me to na tin les se olus ginese gamatos!

Δεν μίλησες σε 'μένα αλλά μίλησες στον άλλον για 'μένα, γρόθε.

 

Κι εγώ πήγα έξω, αλλά σιγά μην χτυπάω 12ωρα στους δρόμους για να σ'αποδείξω πως είμαι lifer.

Link to comment
Share on other sites

Και στο κάτω-κάτω δεν κατάλαβα; Εσύ άρχισες την κουβέντα με το ποστ με τη μάνα, ζητάς και τα ρέστα; Ήθελες να σου πω και ευχαριστώ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μίλησες σε 'μένα αλλά μίλησες στον άλλον για 'μένα, γρόθε.

 

Κι εγώ πήγα έξω, αλλά σιγά μην χτυπάω 12ωρα στους δρόμους για να σ'αποδείξω πως είμαι lifer.

ma dn se kanei lifer to na eise eksw i mesa!

den to eipa me tin enoia dn exeis zwi kathese k liwneis oli mera mesa.to eipa me tin enoia oti kathese k asxoleise me ton kathena xwris logo!

den exeis ti na kaneis k apla krazeis tus pantes les k eise kaliteros apo autus..

emena prwsopika sta arxidia mu mporw k apla na prospernaw kathe ti pu les na lew ntaksei grafton ton grotho opws les k esi giati to paidi dn niwthei kai apla na sinexisw tin sizitisi mu otan omws sxoliazeis ta panta k milas me auton ton tropo dn ginete na min sxoliasw!

elpizw kapoia stigmi pigenontas se kapoio psixologo,psixiatro,mpurdelo dn kserw k egw ti na liseis ta psixologika provlimata su,tin katwterotita su,tin meionektikotita su k diafora alla provlimata pu exeis!

ws tote?

ti na pw?

ipomoni man..

Link to comment
Share on other sites

Τα άτομα που πιάνεις κουβέντα είναι βλάκες, όπως κι εσύ. Εγώ από την άλλη, είμαι πανέξυπνος, λογικό να μην μπορείς να με καταλάβεις. Είναι σαν να συγκρίνεις μια πέτρα με ένα βουνό.

"Συζητήσεις" λες τα ποστ  που περιέχουν 2 λέξεις και 4 memes σε μορφή spam, που δεν ξέρετε ούτε καν γιατί τα βάζετε; Ποιότητα, δε λέω.

"Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι" Ωραία λοιπόν. Αφού θεωρείς τον εαυτό σου έξυπνο, απόδειξε το. Και μην μου πεις ότι δεν έχεις κανένα λόγο να το αποδείξεις. Απ' την στιγμή που θεωρείς τον εαυτό σου έξυπνο, με κάποιο τρόπο πρέπει να το δείξεις. Δεν μπορείς να έρχεσαι να λες τους υπόλοιπους βλάκες και μετά να φεύγεις.
Link to comment
Share on other sites

Προσπερνάς κάθε τι που λέω, αλλά μου απαντάς σε κάθε ποστ, και με κράζεις με τον άλλον. Επίσης μου προτείνεις και λύσεις για τα προβλήματα μου σε ποστ 7 σειρών.

Βλέπω δεν σε 'νοιάζει, καθόλου. Βέβαια, τι περιμένεις από άτομο που υποστηρίζει τα λεγόμενα του exile.

Link to comment
Share on other sites

"Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι" Ωραία λοιπόν. Αφού θεωρείς τον εαυτό σου έξυπνο, απόδειξε το. Και μην μου πεις ότι δεν έχεις κανένα λόγο να το αποδείξεις. Απ' την στιγμή που θεωρείς τον εαυτό σου έξυπνο, με κάποιο τρόπο πρέπει να το δείξεις. Δεν μπορείς να έρχεσαι να λες τους υπόλοιπους βλάκες και μετά να φεύγεις.

Το δείχνω, και οι εξ'ίσου έξυπνοι το καταλαβαίνουν. Βλέπεις; Υπάρχει κάποιος λόγος που δεν το έχεις κατάλαβει κι εσύ ακόμα, βλάκα.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...