Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

koitakse epeidi kserw kapoia pragmata para panw pistepse me stin thesi tu dn tha isun kalitera!

και η γιαγιά μου αν είχε ρόδες θα τη περνούσα κτεο

 

εγώ είμαι εγώ, ο exile είναι ο exile, θα ήμουν καλύτερα. Κανείς δεν ξέρει σε τι κατάσταση βρίσκεται ο καθένας, καταλαβαίνω το να είσαι emo, κομπλεξάρα, αυτοκτονικός και 1002. Αυτός εκτός αν είναι κι όλα αυτά μαζί, είναι πανίβλακας, ηλιθιος, καθυστερημένος.

Link to comment
Share on other sites

koitakse epeidi kserw kapoia pragmata para panw pistepse me stin thesi tu dn tha isun kalitera!

 

me thn Vasw ta exei, ti perimeneis?

Link to comment
Share on other sites

και η γιαγιά μου αν είχε ρόδες θα τη περνούσα κτεο

 

εγώ είμαι εγώ, ο exile είναι ο exile, θα ήμουν καλύτερα. Κανείς δεν ξέρει σε τι κατάσταση βρίσκεται ο καθένας, καταλαβαίνω το να είσαι emo, κομπλεξάρα, αυτοκτονικός και 1002. Αυτός εκτός αν είναι κι όλα αυτά μαζί, είναι πανίβλακας, ηλιθιος, καθυστερημένος.

re trele dn su leei oti exe dikio se auta pu kanei ute oti eine teleios apla su lew dn mporei kaneis na krinei kapoion allon otan dn kserei ti pernaei..

an dn su aresei kati pes to enoeite pws prepei na to peis eine i gnwmi su kai eine apolita katanoito k sevasto to na tin peis alla twra auto me tus giatrus klp pistevw eine ligo too much kai arketa prosvlitiko-prosopiko!

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν μου χεις ζητήσει εσύ

εγώ το έκανα suggest γιατί φαινόσουν το πιο λογικό άτομο εδώ μέσα

Οι άλλοι είχαν άλλη άποψη ^^

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Χαχ,κάπως έτσι. Αλλά εντάξει μην παίρνεις και τόσο σοβαρά το κράξιμο μετά τις 1,φταίει και η ώρα.

 

Τα πρωινά κραξίματα είναι ΟΛΑ δικαιολογιμένα.  ::)

Link to comment
Share on other sites

Δασκ τώρα τελευταία συμφωνώ σε αρκετά πράγματα με αυτά που λες,και δεν ξέρω αν είναι ανυσηχιτικό.. ΧΔ

 

btw ήταν down πριν?

Link to comment
Share on other sites

re trele dn su leei oti exe dikio se auta pu kanei ute oti eine teleios apla su lew dn mporei kaneis na krinei kapoion allon otan dn kserei ti pernaei..

an dn su aresei kati pes to enoeite pws prepei na to peis eine i gnwmi su kai eine apolita katanoito k sevasto to na tin peis alla twra auto me tus giatrus klp pistevw eine ligo too much kai arketa prosvlitiko-prosopiko!

Δεν είναι η άποψη μου, είναι γεγονός ότι είναι βλάκας. Δεν με 'νοιάζει αν το βαρούσαν οι δικοί το όταν ήταν μικρός, δεν υπάρχει δικαιολογια για τη βλακεία, καθυστερημένος είναι. Και μιλάω για καθυστερημένους τέτοιου είδους σαν τον exile, όχι τους κανονικούς τα φυτά στο καροτσάκι.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι η άποψη μου, είναι γεγονός ότι είναι βλάκας. Δεν με 'νοιάζει αν το βαρούσαν οι δικοί το όταν ήταν μικρός, δεν υπάρχει δικαιολογια για τη βλακεία, καθυστερημένος είναι. Και μιλάω για καθυστερημένους τέτοιου είδους σαν τον exile, όχι τους κανονικούς τα φυτά στο καροτσάκι.

 

Γελάω και μόνο που βλέπω να γράφεις μαλακίες χωρίς να είμαι παρόν :LOL: πόσο ακόμα θα πέσεις σε επίπεδα όλων ; Εκτός αν έμεινες ακόμα στις επιθέσεις που έτρωγαν όλοι εδώ μέσα και είπες να αναφέρεις και εμένα να μην μείνω παραπονεμένος... Μάθε λοιπόν γατάκι να μιλάς όταν ο άλλος είναι μέσα και όχι όταν δεν είναι... Τόσο απλό 8)

Link to comment
Share on other sites

Γελάω και μόνο που βλέπω να γράφεις μαλακίες χωρίς να είμαι παρόν :LOL: πόσο ακόμα θα πέσεις σε επίπεδα όλων ; Εκτός αν έμεινες ακόμα στις επιθέσεις που έτρωγαν όλοι εδώ μέσα και είπες να αναφέρεις και εμένα να μην μείνω παραπονεμένος... Μάθε λοιπόν γατάκι να μιλάς όταν ο άλλος είναι μέσα και όχι όταν δεν είναι... Τόσο απλό 8)

Ναι επειδή έλειπες μίλησα, γιατί σε φοβάμαι βλέπεις.
Link to comment
Share on other sites

Γελάω και μόνο που βλέπω να γράφεις μαλακίες χωρίς να είμαι παρόν :LOL: πόσο ακόμα θα πέσεις σε επίπεδα όλων ; Εκτός αν έμεινες ακόμα στις επιθέσεις που έτρωγαν όλοι εδώ μέσα και είπες να αναφέρεις και εμένα να μην μείνω παραπονεμένος... Μάθε λοιπόν γατάκι να μιλάς όταν ο άλλος είναι μέσα και όχι όταν δεν είναι... Τόσο απλό 8)

ζητησα απ το wrd να σου κανει chat ban μπας κ πας για κανα μπανακι στη θαλασσα να παγωσει ο ανυπαρκτος εγκεφαλος σου . κουραζεις απιστευτα. επειδη βλεπω οτι η αυτοκτονια με κωλοδαχτυλο δεν επιασε , βουτα στο βοθρο του σπιτιου να πας απο ασφυξια με τους φιλους σου τα σκατα, κουραδα με ποδια.
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα όλες τις σελίδες από όταν βγήκα χτες και πραγματικά δεν πάτε καλά χαχαχαχαχα

 

Ο Mathew είναι ο πιο λογικός και σοβαρός εδώ μέσα ασχέτως με ό,τι έχει γίνει με τον wrd που είναι μία ξεκάθαρη ιστορία αγάπης που θα εχει happy end. Πάντως mathew όντως ο wrd δεν είναι mad απλά σε τρολάρει με το ban priv του :truestory:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash
επειδη βλεπω οτι η αυτοκτονια με κωλοδαχτυλο δεν επιασε

Αντιγραφεις ατάκες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...