Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Exile μαλακα πραγματικά σε σιχάθηκα..Με γρυφεις τα αρχιδια τόσο καιρό για να σε προτείνω για σταφερ και επειδη τρως το άκυρο έρχεσαι ξαφνικά και με κανεις ρεπορτ ότι κράζω τους πάντες.

Πολύ ασχολήθηκα..

 

Όπως λες και εσύ αι στο καλό σου.

 

Ναι ε; χαχαχαχαχαχα τι λέει το νούμερο ρε φίλε! τελικά άλλοι καταντάνε κουραστικοί αυτό έχω παρατηρήσει! Τράβα από δω λέω εγώ! έχεις αρμοδιότητα εδώ μέσα εκτός από ένας αποτυχημένος δικηγόρος του φόρουμ! άντε άδειασε και καμία γωνιά να φύγει το νέφος!

Link to comment
Share on other sites

Όταν μάθετε να συμπεριφέρεστε όπως σας συμπεριφέρονται όλα καλά θα είναι αλλιώς αυτό που παίρνουμε εμείς από εσάς αυτό θα σας δίνουμε πίσω είτε σας αρέσει είτε όχι. Έχω βαρεθεί να βλέπω τις μαλακίες σας σε όλο το φόρουμ και μετά μιλάτε για γλείφτες και παπάρια του κερατά..!!!!! άλλοι είναι σε αυτό το στάδιο όχι δύο Χρήστες που τους έχετε βάλει στο μάτι.

 

Απλό το πράγμα και λήγει εδώ...

ησουν perma banned απο μενα , μεχρι πριν απο ενα μηνα που στο βγαλα(ν).το φορουμ υπηρχε ολο αυτο το διαστημα.δεν περιστρεφεται το φορουμ ουτε γυρω απο μενα ουτε γυρω απο σενα ουτε γυρω απο κανεναν σταφφερ. περιστρεφεται γυρω απ το gost στο οποιο εχετε ξεκωλλιαστει να ποσταρετε κ να προσπαθειτε να συμμετεχετε σε μια συζητηση που δεν σας θελουν .

 

το φορουμ ειναι κλικες κ ομαδες που προφανως δεν συμφωνουμε με ολους(σταφφερς,exstaffers,ξεκουδουνα μελη,oldschool,αδιαφοροι,wannabes,Αντι-wrd κτλ). ολοι ανηκουμε σε καποια .εσεις νομιζετε οτι τα πραγματα λειτουργουν οπως στο νηπιο. "Γεια σου,Ειμαι ο Γιωργακης.θελεις να γινουμε φιλοι?".το κακο με την ομαδουλα σου ειναι οτι προσπαθειτε να μπειτε σε ολες τις συζητησεις ενω ΔΕΝ σας θελουν.

 

Τελος κρατειστε τα gay ενστικτα σας μακρια. τα ειδα μερικες σελιδες πιο πριν

Link to comment
Share on other sites

ησουν perma banned απο μενα , μεχρι πριν απο ενα μηνα που στο βγαλα(ν).το φορουμ υπηρχε ολο αυτο το διαστημα.δεν περιστρεφεται το φορουμ ουτε γυρω απο μενα ουτε γυρω απο σενα ουτε γυρω απο κανεναν σταφφερ. περιστρεφεται γυρω απ το gost στο οποιο εχετε ξεκωλλιαστει να ποσταρετε κ να προσπαθειτε να συμμετεχετε σε μια συζητηση που δεν σας θελουν .

 

το φορουμ ειναι κλικες κ ομαδες που προφανως δεν συμφωνουμε με ολους(σταφφερς,exstaffers,ξεκουδουνα μελη,oldschool,αδιαφοροι,wannabes,Αντι-wrd κτλ). ολοι ανηκουμε σε καποια .εσεις νομιζετε οτι τα πραγματα λειτουργουν οπως στο νηπιο. "Γεια σου,Ειμαι ο Γιωργακης.θελεις να γινουμε φιλοι?".το κακο με την ομαδουλα σου ειναι οτι προσπαθειτε να μπειτε σε ολες τις συζητησεις ενω ΔΕΝ σας θελουν.

 

Τελος κρατειστε τα gay ενστικτα σας μακρια. τα ειδα μερικες σελιδες πιο πριν

 

Άλλη μαλακία από εδώ! Τελικά παρατήρησα ο,τι λειγμένα παίρνουν όλοι εδώ μέσα.... Καθίστε κι'άλλο εδώ μέσα και θα πάτε μπροστά :happyforever:

 

Αποτυχία στο τέρμα!

 

Καλή συνέχεια και τα ξαναλέμε πολύ σύντομα :)

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μαλακία από εδώ! Τελικά παρατήρησα ο,τι λειγμένα παίρνουν όλοι εδώ μέσα.... Καθίστε κι'άλλο εδώ μέσα και θα πάτε μπροστά :happyforever:

 

Αποτυχία στο τέρμα!

 

Καλή συνέχεια και τα ξαναλέμε πολύ σύντομα :)

βαλε το καλη συνεχεια στο κωλο σου wannabe good member. Oλοι σε γραφουν στα @@ τους κ ας κανεις σαν απηδηχτη παρθενα γκομενα με περιοδο.

 

Αν δεν γουσταρεις....ΠΟΥΛΟ επιτυχημενε που η τελευταια σου επιθυμια προτου πεθανεις ειναι να γινεις Mod στο φορουμ.Σκατιαρη

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχα κλαίω νομπλε.

 

Exile θες να ποστάρω τα πμς σου;Αλλά δεν θα φταίω εγώ αν παθεις ψυχολογικά από την ντροπή σου και δεν τρως την κρεμουλα σου μετά.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχα κλαίω νομπλε.

 

Exile θες να ποστάρω τα πμς σου;Αλλά δεν θα φταίω εγώ αν παθεις ψυχολογικά από την ντροπή σου και δεν τρως την κρεμουλα σου μετά.

τοσες μερες παιρνω τη "δραμα"-μινη μου απ το βλακα κ χαιρομουν.Ομως αυτος την εχει δει σωσιας της ανθρωποτητας κ νομιζει οτι ολοι μαζι του ασχολουμαστε. Ας αυτοκτονησει με ποντικοφαρμακο η κωλοδαχτυλο. οτι τον βολευει

 

@Exile μαθε να χρησιμοποιεις τα meme προτου αυτοκτονησεις.

Link to comment
Share on other sites

τοσες μερες παιρνω τη "δραμα"-μινη μου απ το βλακα κ χαιρομουν.Ομως αυτος την εχει δει σωσιας της ανθρωποτητας κ νομιζει οτι ολοι μαζι του ασχολουμαστε. Ας αυτοκτονησει με ποντικοφαρμακο η κωλοδαχτυλο. οτι τον βολευει

 

@Exile μαθε να χρησιμοποιεις τα meme προτου αυτοκτονησεις.

:dat: :dat: :dat:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...