Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Νικόδουλε είσαι έξυπνος.

 

βέρι

Τι ρόλο βαράς εσύ είπαμε;

Ti douleia exeis esu s ekeino to topic? (REAL LIFE) Twra kala to eipes

Σιγά ρε lifer.Λες άλλους no lifers εσύ που επί 4-5 μέρες έκανες ddos επειδή έφαγες ban.Seems legit.
Link to comment
Share on other sites

Τι ρόλο βαράς εσύ είπαμε;Σιγά ρε lifer.Λες άλλους no lifers εσύ που επί 4-5 μέρες έκανες ddos επειδή έφαγες ban.Seems legit.

 

Epidi efaga ban? Xax eisai polu piso filarako toulaxiston egw den ka8ome 24 wres s auto to forum pisw apo mia o8oni na spammaro san ton xazo oloi thn wra.. Ddos? Den m aresh na bazeis aftin tin leksi sto stomataki s : )

Link to comment
Share on other sites

Epidi efaga ban? Xax eisai polu piso filarako toulaxiston egw den ka8ome 24 wres s auto to forum pisw apo mia o8oni na spammaro san ton xazo oloi thn wra.. Ddos? Den m aresh na bazeis aftin tin leksi sto stomataki s : )

Γιατί είμαι εγώ εδώ όλη την ώρα ; :S Κάνω κανένα post αραία και που και αυτό είναι όλο.

Εντάξει ρε συγγνώμη δεν έκανες ddos.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είμαι εγώ εδώ όλη την ώρα ; :S Κάνω κανένα post αραία και που και αυτό είναι όλο.

Εντάξει ρε συγγνώμη δεν έκανες ddos.

 

Oxi re apla sas eblepsa sto facebook pws spammarate otan den mporousate edw.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Oxi re apla sas eblepsa sto facebook pws spammarate otan den mpwrousate edw.

Ποιοι ; Εγώ 4-5 σχόλια έκανα :/
Link to comment
Share on other sites

Τι ρόλο βαράς εσύ είπαμε;Σιγά ρε lifer.Λες άλλους no lifers εσύ που επί 4-5 μέρες έκανες ddos επειδή έφαγες ban.Seems legit.

Κοίτα,πρέπει να τα εξηγώ όλα,προσπαθώ να σου βάλω μυαλό κοίτα να ωριμάσεις δεν φαίνεσαι έξυπνος με τις μαλακίες που λες απλά πολύ βλαμένος.

 

Mr.PRO

Ένας άκυρος που δεν ξέρει το ίντερνετ,έγραψε την χαζομάρα του.

Με ξέρεις?

Και αν ρωτήσεις αν ξέρω εσένα,βλέπω ότι είσαι χειρότερος από τον άλλον,τουλάχιστον ξέρει να ορθώνει λέξη.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα,πρέπει να τα εξηγώ όλα,προσπαθώ να σου βάλω μυαλό κοίτα να ωριμάσεις δεν φαίνεσαι έξυπνος με τις μαλακίες που λες απλά πολύ βλαμένος.

Ένας άκυρος που δεν ξέρει το ίντερνετ,έγραψε την χαζομάρα του.

Με ξέρεις?

Και αν ρωτήσεις αν ξέρω εσένα,βλέπω ότι είσαι χειρότερος από τον άλλον,τουλάχιστον ξέρει να ορθώνει λέξη.

Βάλε μου τα γυαλιά master.Απορώ με τη βλακεία ορισμένων εδώ μέσα...Η πλάκα είναι ότι δεν έχω ασχοληθεί με κανένα catfight εδώ και κανένα χρόνο αλλά ντάξει αν προσβλήθηκες επειδή σε είπα θύμα για τη μαλακία πριν να με συγχωρέσεις αλλά είναι η άποψη μου.
Link to comment
Share on other sites

ποιος μίλησε για ddos? Θα μπορούσα να εκμεταλλευτώ καταστάσεις αλλά δεν το κάνω και το ξέρουνε αρκετοί εδώ μέσα γιατί πράμα μιλάμε

Link to comment
Share on other sites

Βάλε μου τα γυαλιά master.Απορώ με τη βλακεία ορισμένων εδώ μέσα...Η πλάκα είναι ότι δεν έχω ασχοληθεί με κανένα catfight εδώ και κανένα χρόνο αλλά ντάξει αν προσβλήθηκες επειδή σε είπα θύμα για τη μαλακία πριν να με συγχωρέσεις αλλά είναι η άποψη μου.

 

Eipes megalh malakia.. O logos tou ddos arxise meta to ban p eixa faei mazi me ton warmaster me tis malakies p petouse o enas k o allos o ka8e otinane staffer edw kai o ka8e savouriaris p ekfraze tin gnomi t pisteuw akoma na ka8ete to topic sta spam section pane rikse mia matia kai 8a deis den empena tzampa 5 wres me proxy gia na grafw

Link to comment
Share on other sites

Βάλε μου τα γυαλιά master.Απορώ με τη βλακεία ορισμένων εδώ μέσα...Η πλάκα είναι ότι δεν έχω ασχοληθεί με κανένα catfight εδώ και κανένα χρόνο αλλά ντάξει αν προσβλήθηκες επειδή σε είπα θύμα για τη μαλακία πριν να με συγχωρέσεις αλλά είναι η άποψη μου.

Έλεος.

Εσένα μπορεί να σε πείραζε,εγώ πάλι έχω μάθει να δέχομαι ότι βρίσκω σωστό και όταν το λέει άτομο με συνείδηση και όχι από έναν ανώριμο σαν και εσένα.

Link to comment
Share on other sites

ποιος μίλησε για ddos? Θα μπορούσα να εκμεταλλευτώ καταστάσεις αλλά δεν το κάνω και το ξέρουνε αρκετοί εδώ μέσα γιατί πράμα μιλάμε

 

Min to kaneis 8ema to Ddos eisai polu pisw an to les gia mena pistepseme den exw na xasw tpt to na riksw gia 6 mines 404

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...