Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Πέρα από την πλάκα ο Dask είναι κάτι σαν co-admin και δεδομένου ότι ο ED γαμάει όλη μέρα και δεν έχει χρόνο αυτός κάνει τα πάντα στο φόρουμ άρα :/

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα ο Dask είναι κάτι σαν co-admin και δεδομένου ότι ο ED γαμάει όλη μέρα και δεν έχει χρόνο αυτός κάνει τα πάντα στο φόρουμ άρα :/

++ εμενα μου πηρε 2 μηνες για να με κανει accept  :okey:
Link to comment
Share on other sites

++ εμενα μου πηρε 2 μηνες για να με κανει accept  :okey:

Καλά τον αδερφό μου εδώ και 1 χρόνο δε τον δεχόταν, έπρεπε να μιλήσω στον ED για να πατήσει accept.
Link to comment
Share on other sites

Καλά τον αδερφό μου εδώ και 1 χρόνο δε τον δεχόταν, έπρεπε να μιλήσω στον ED για να πατήσει accept.

Μα για τον seventh μιλάμε με δουλεύεις; Να παρακαλάς που δεν μου έχει δώσει full privs, θα τον έκανα ban.
Link to comment
Share on other sites

Μα για τον seventh μιλάμε με δουλεύεις; Να παρακαλάς που δεν μου έχει δώσει full privs, θα τον έκανα ban.

Μα όλοι οι άλλοι τον ήθελαν παλιοφασισταριό.
Link to comment
Share on other sites

Btw Κώστα τι ωραίο ξεκαρκίνιασμα που έριξες σε εκείνο το walltext post, κι εγώ έκανα κάτι τέτοια, αλλά κανείς δεν τα διάβαζε ή δεν τα καταλάβαιναν επειδή είναι χαζοί. Αλλά είναι τόσο ωραία που τα κρατάς για τον εαυτό σου σαν να έγραψες κάποιο ποιήμα.

Link to comment
Share on other sites

άμα βάλεις καινούργια μνήμη RAM se slotaki που είχε καεί μια άλλη θα πάφει τίποτα η καινούργια?

Υπάρχει περίπτωση να καεί και η καινούργια?

Link to comment
Share on other sites

άμα βάλεις καινούργια μνήμη RAM se slotaki που είχε καεί μια άλλη θα πάφει τίποτα η καινούργια?

Υπάρχει περίπτωση να καεί και η καινούργια?

ανάλογα με το πως κάηκε η προηγούμενη

κάηκε κάποιο PIN στην θύρα, υπερφόρτωση, ήταν πολύ παλιά και κάηκε απο πολλές ώρες χρήσης;

Link to comment
Share on other sites

Αφού η RAM σου κάηκε, το slot τι φταίει. Όταν σου καίγεται μια λάμπα, αλλάζεις και πίνακα;

 

Το λέω για να μην το ξαναπάθω ρε φίλε και τρέχουμε μου κολλάνε τα πάντα από την ημέρα που κάηκε και σήμερα μου έρχετε η καινούργια απο παραγγελία και φοβούμαι.

Link to comment
Share on other sites

Αφού η RAM σου κάηκε, το slot τι φταίει. Όταν σου καίγεται μια λάμπα, αλλάζεις και πίνακα;

ωραία παρομοίωση ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

ανάλογα με το πως κάηκε η προηγούμενη

κάηκε κάποιο PIN στην θύρα, υπερφόρτωση, ήταν πολύ παλιά και κάηκε απο πολλές ώρες χρήσης;

 

Όχι να σου πω είχα καθαρίσει το PC και έβγαλα κάρτα γραφικών και μνήμες και όταν μετά πήγα να τις βάλω δεν έμπεναν έμπενε μόνο η μία δεν έκλειναν βασικά τα κλιψάκια. Προσπαθούσα και σε κάποια φάση μπαίνουν ανοίγω τον υπολογιστή και βρόμισε.

Link to comment
Share on other sites

Θα την έβαλες ανάποδα, δεν θα την κούμπωσες, θα γάμησες τον αδόξαστο από τα δοντάκια της υποδοχής και θα τη κάρφωσες μέσα,τα ανατίναξες όλα.

 

rip

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...