Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Βασικά εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί είναι ο Matthew banned, δε θυμάμαι να έχει συμμετάσχει σε κάποιο war με τον Intrepid σε αντίθεση με τον xdem που εδώ και 1 μήνα βρίζονται.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης wrdούλη δε νομίζω ότι είσαι χαζός και δεν αντιλαμβάνεσαι αυτά που λέω οπότε σταμάτα να τρολλάρεις :(

Link to comment
Share on other sites

Α ο Intrepid που έκανε σαν 5χρονο δηλαδή δεν πρέπει να ζητήσει συγγνώμη; Είμαι τόσο παράλογος τελικά γαμώτο :/

σου έχει πάρει το μυαλό η νεολαία :/
Link to comment
Share on other sites

σου έχει πάρει το μυαλό η νεολαία :/

Επίσης wrdούλη δε νομίζω ότι είσαι χαζός και δεν αντιλαμβάνεσαι αυτά που λέω οπότε σταμάτα να τρολλάρεις :(

Link to comment
Share on other sites

Α ο Intrepid που έκανε σαν 5χρονο δηλαδή δεν πρέπει να ζητήσει συγγνώμη; Είμαι τόσο παράλογος τελικά γαμώτο :/

 

egw re file sas edi3a post pou me krazei "kid with 0 knowledge just necessary choice" 2/1/2013 einai to proto e-war to opio arxise aftos prin ginei staffer, apo kei kai pera giati na ime evgenikos mazi tou? sto kato kato i moni vrisia pou tou exw pei einai "gtfo" kai "trash"

egw den zitaw signomi epidi aftos arxise ton tsakomo sto forum.

 

den me niazei an simfonite me to parapano, ala oloi 3erete oti einai enas komple3ikos pou den to alazeis tin gnomi me tpt, 3erolas komple3ikos einai

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί είναι ο Matthew banned, δε θυμάμαι να έχει συμμετάσχει σε κάποιο war με τον Intrepid σε αντίθεση με τον xdem που εδώ και 1 μήνα βρίζονται.

εσύ είσαι τυφλός επανάστατης,όπου δεις εξουσία(τρόπους του λέγειν για εδώ μέσα) είσαι εναντίον ;D

ο matthew γούσταρε και τα'χωσε στο intrepid. τώρα λέει μα και μου,εντάξει συνεχίστε.

Link to comment
Share on other sites

τέσπα, θα σας πω σύντομα. άμα ηρεμήσετε με αυτό το γαμημένο θέμα που ούτε κοιμάστε για πάρτη του -.-

Link to comment
Share on other sites

Εσύ είσαι χαζούλης μαλάκα,μετά από τα τελευταία σου pm όλα τα περιμένω,ειληκρινά.

 

Έγω θέμα με το κινητό και βγαίνουν κενά τα replies μου.

 

Παρε την απάντηση του FB για τα λεγόμενα σου.

αυτό το σάμμερ εντίσιον να το αλλάξεις

Με ξενερωνεις

Link to comment
Share on other sites

και μένα με είχες μαζί με τον fanky αλλά μετά από τα 2-3 χτεσινά replys με έβγαλες.

είστε γεμάτο μίσος,ποιος Intrepid  8)

Διόρθωσέ με.
Link to comment
Share on other sites

egw re file sas edi3a post pou me krazei "kid with 0 knowledge just necessary choice" 2/1/2013 einai to proto e-war to opio arxise aftos prin ginei staffer, apo kei kai pera giati na ime evgenikos mazi tou? sto kato kato i moni vrisia pou tou exw pei einai "gtfo" kai "trash"

egw den zitaw signomi epidi aftos arxise ton tsakomo sto forum.

 

den me niazei an simfonite me to parapano, ala oloi 3erete oti einai enas komple3ikos pou den to alazeis tin gnomi me tpt, 3erolas komple3ikos einai

Όλοι το ξέρουν αυτό ακόμα και οι staffers πιστεύω.

εσύ είσαι τυφλός επανάστατης,όπου δεις εξουσία(τρόπους του λέγειν για εδώ μέσα) είσαι εναντίον ;D

ο matthew γούσταρε και τα'χωσε στο intrepid. τώρα λέει μα και μου,εντάξει συνεχίστε.

Τι του τα χωσε μωρέ; Δυο-τρεις μαλακίες είπαν στο en spam topic και έφαγε ban.
Link to comment
Share on other sites

Και μη μου θυμίζεις τη νεολαία γιατί έχει πάει διακοπές τώρα και με άφησε μοναχούλη μου :sadtrollface:

Link to comment
Share on other sites

το είπα και πριν, άρα άμα θες ;D

Guess what.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soon.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...