Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Okay δεν συγκρίνεται το περιεχόμενο του, με αυτό των προηγούμενων βίντεο, αλλά έχει ένα point.
Link to comment
Share on other sites

Για πολλά χιλιόμετρα >.<  >:D

Χαχαχα, κάνω σκηνικό, φάτσα της μητέρας μου, όταν κι αν θα φέρω καμια που να μην είναι στα μέτρα της. Χαχαχα. Δεν μπορώ καταλάβω αυτή τους την νοοτροπία.

ναι από σπίτι σε σπίτι .

True story.
Link to comment
Share on other sites

Κατά τα άλλα, το youtube δεν φέρει βίντεο τα οποία να περιέχουν μέσα κάποιο είδους πορνό. Ουστ! Όχι ότι μας χαλάει.. :troll:

 

Γιατί να ισχύει τόσο πολύ; 255291_392191990838088_1426182184_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, κάνω σκηνικό, φάτσα της μητέρας μου, όταν κι αν θα φέρω καμια που να μην είναι στα μέτρα της. Χαχαχα. Δεν μπορώ καταλάβω αυτή τους την νοοτροπία.

 

Πιστευτείς εσύ ότι οποία και αν τις πας θα σου πει ότι είναι οκ? πλανάσαι πλάνην οικτρά χαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Πιστευτείς εσύ ότι οποία και αν τις πας θα σου πει ότι είναι οκ? πλανάσαι πλάνην οικτρά χαχαχαχαχα

Μάλλον επειδή ήταν και αυτές στην θέση των υποψηφίων κάποτε, λογικά θα παίρνουν τώρα την εκδίκηση τους.. Χαχα :LOL:
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον επειδή ήταν και αυτές στην θέση των υποψηφίων κάποτε, λογικά θα παίρνουν τώρα την εκδίκηση τους.. Χαχα :LOL:

 

Επειδή βρέθηκε κάποια να χαϊδεύεται με το παιδί τις. xD Κλασική μάνα 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βρέθηκε κάποια να χαϊδεύεται με το παιδί τις. xD Κλασική μάνα 

Πραγματικά, δεν μπορείς να χαρτογραφήσεις το μυαλό μιας / ή και περισσότερων γυναικών. Θα χαθείς και εσύ ο ίδιος.
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά, δεν μπορείς να χαρτογραφήσεις το μυαλό μιας / ή και περισσότερων γυναικών. Θα χαθείς και εσύ ο ίδιος.

 

Γενικά των γυναικών δεν το αναλύω και πολύ λέω ναι σε όλα χαχαχχαχα

 

Άλλα πανό κάτω όλες η μάνες είναι ίδιες.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά των γυναικών δεν το αναλύω και πολύ λέω ναι σε όλα χαχαχχαχα

Άλλα πανό κάτω όλες η μάνες είναι ίδιες.

Τόσο ίδιες, μα τόσο διαφορετικές όσο περνάνε τα χρόνια. True story.
Link to comment
Share on other sites

Ο Intrepid,FinalGod και ίσως και ο xDrac. Μόνο η άποψη του Fanky με ενδιαφέρει μιας που φαίνετε σοβαρός και ποτέ δεν έχουμε μιλήσει ώστε να πει κάποιος ότι είμαστε φίλοι ή το αντίθετο.

o xdrac δεν παίζει να το είδε καν.

 

όσο για εμένα,εγω 'τσακώθηκα' με τον ιντερπιδ για αυτό το θέμα.

 

απλά ο ιντερπιδ δεν μπορεί να καταλάβει ότι το μχσ δεν είναι ίδιο με το '10 που ήταν σταφφερ,έχουν αλλάξει πολλά..προσπαθούσα να του το εξηγήσω σε 2 σελίδες,αλλα δεν κατάλαβε γρι.

Η αλήθεια όμως είναι,οτι ειδικά ο χδεμ το είχε παραγαμήσει,ο ιντερπιδ δεν ξερω ίσως να το συνέχιζε(λάθος του,αλλα δεν είμαι εγω αυτος που θα τον κρίνω,ούτε μπορώ να κάνω κάτι).

 

Όσο για εσένα δεν ξέρω γιατί είσαι banned,προσωπικά δεν έχω δει άσχημη συμπεριφορά απο εσένα(ξαναλέω,εγώ προσωπικά..όχι οτι κάθησα να ψάξω δηλαδή τα ποστς σου,άλλα όσες φορές τύχαινε και πήγαινα σε ένα τοπικ που είχες απαντήσει),απο τους άλλους όμως ναι.

 

Επίσης,κάποιοι σταφφερς δεν μπορούν να δεχτούν τις βρισιές..όπου και να είναι.(είτε στο σπαμ είτε σε κάποιο άλλο).Προσωπικά,δεν με νοιάζει ότι και να μου πεις,οτι και να μου κάνεις(σε μένα),στα αρχίδια μου θα γράψω τον οποιοδήποτε με βρίσει ή κάτι τέτοιο,κάποιοι όμως δεν είναι έτσι..είναι ανάλογα με την 'προσωπικότητα' του καθενώς..τι να σου πω..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...