Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

ksebrwmise o topos  :) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'( >:D ^-^ ^-^ O0

 

 

 

 

 

 

IF YOU KNOW WHAT I MEAN  :happyforever:

Άμα δεν κάνει τσιμπούκια,δεν πρόκειτε να φας ΒΑΝ , no worries my butthurt friend.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω τελευταίο edit πριν από 2 μήνες χωρίς bump. Δεν λέω ότι είμαι κατά με αυτό που λες αλλά αν είναι να κάνετε ban σύμφωνα με τα rules ,κάντε όλο το forum και όχι μόνο εμάς τους 3. Και ποτέ δεν έφαγα warn για κάτι ανάλογο.

κάποιοι είναι επιεικείς όταν γίνονται τέτοια κάποιοι όχι. Παίζατε με τη φωτιά δηλαδή από τη στιγμή που υπερβαίνατε τα rules,κι ο ξένος ο intrepid που δεν βλέπει τα greekflame wars και τα irony posts σας κάθε μέρα σε όλα τα board  :dat: ,μόλις τον βρίσατε έπραξε ανάλογα.

τίποτα παράξενο πραγμάτικα,απλά χάρη σας κάνανε μερικοί που δεν τρώγατε ban τόσο καιρό και το εκμεταλλευόσασταν , αχάριστοι  :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα FB δεν είναι το ότι μερικοί είναι επιεικείς,είναι το ότι δεν παίρνουμε τσιμπούκια όπως κάνετε μερικοί μερικοί. Δεν έχεις αποδείξεις που βρίζει και λες μαλακίες. Καταντάς γελίος σοβαρά. Άκου εκεί 'επιεικείς' COOL STORY BRO

Link to comment
Share on other sites

Για να ολοκληρώσω και την άποψη μου το perma ban ειδικά για τον Matthew είναι υπερβολικό, προτείνω και για τους δύο πάντως να μειωθεί η ποινή τους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν ακόμα γλύφτες σε αυτό το forum ενώ ο μέσος όρος ηλικίας είναι πλέον 18-20. Τόσα λίγα πράγματα έχουν καταφέρει στη ζωή τους που το θεωρούν τόσο σημαντικό το να έχουν μια "αξιοπρεπή" θέση σε ένα forum που δεν προσφέρει τίποτα πια;

Link to comment
Share on other sites

Κι αφού αρχίσαμε τέτοια συζήτηση ,εγώ είμαι υπέρ να μειωθεί το expiration date των ban!

 

Ο λόγος δεν είναι το time άλλα Πρέπει να σεβαστούνε τον συνομιλητή τους αν έχουν να διαφωνήσουν σε κάτι τα πμς για αυτό υπάρχουν άλλα .... I wanna be pro flamer and my e-penny is bigger than others.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΝ,ΝΑ ΠΡΑΤΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ 3 ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΝ,ΝΑ ΠΡΑΤΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ 3 ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑΣ.

Ούγγρος είναι :troll:
Link to comment
Share on other sites

ο xdem ρε ήταν watched member(από το warning system) πριν μπω στο staff team . φαντάσου κι ακόμα έγραφε ότι γούσταρε και μετά έλεγε στα αρχίδια μου το dekarma ενώ είχε κάνει 50 posts στο report section. τι σόι αρχίδια έχει...;

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν ακόμα γλύφτες σε αυτό το forum ενώ ο μέσος όρος ηλικίας είναι πλέον 18-20. Τόσα λίγα πράγματα έχουν καταφέρει στη ζωή τους που το θεωρούν τόσο σημαντικό το να έχουν μια "αξιοπρεπή" θέση σε ένα forum που δεν προσφέρει τίποτα πια;

το χειρότερο ειναι όταν δεν έχεις τα αρχίδια να πεις ότι "ναι flamara και τρολλαρα all day long" αλλά  λες "μα εκείνος δεν έφαγε ban" omg lick staff why me

 

Link to comment
Share on other sites

Τόσα λίγα πράγματα έχουν καταφέρει στη ζωή τους που το θεωρούν τόσο σημαντικό το να έχουν μια "αξιοπρεπή" θέση σε ένα forum που δεν προσφέρει τίποτα πια;

 

Ο λόγος που είσαι εδώ είναι το σπαμ section?

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί μερική κράζεται το φόρουμ και είστε ακόμη εδώ... Ο.ο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...