Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

μα με τέτοιες πίπες που ακούγονται στο σπαμ, δεν γίνεται να μιλάς και σοβαρά

 

~

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες ζητάω έναν γαμημένο λόγο ,τόσο δύσκολο σας είναι?

Just get the fk out ,wonna be mod and keep abusing your pixels..

He should code my balls. :okey:

 

μην μασάς όμως,όλα είναι ένα ανέκδοτο σαν αυτά που λες  :happyforever:

 

Link to comment
Share on other sites

όταν ήμασταν μαζί στο report section δεν έτρωγες pop corn!

θα σε φτιάξω στον l2mxc  :troll:

 

χαχαχαχαχαχα

 

Σε περιμένω άγριο αγόρι! Τ.Τ

Link to comment
Share on other sites

Στο Spam section? Είσαι σοβαρός?

νόμιζα το'χες καταλάβει από το dekarma του xdem..

 

τέσπα και οι 3ς είχατε την φωλιά σας λερωμένη με τη δικαιολογία "σιγά ποιος το γαμάει σε ένα τέτοιο dead forum" και υποτίθεται έπρεπε να δείξουμε κατανόηση σε αυτό σαν staffers. Δεν λέω ότι συμφωνώ με το ban ή ότι διαφωνώ έτσι αλλά να τα λέμε όπως είναι ;D

Link to comment
Share on other sites

νόμιζα το'χες καταλάβει από το dekarma του xdem..

 

τέσπα και οι 3ς είχατε την φωλιά σας λερωμένη με τη δικαιολογία "σιγά ποιος το γαμάει σε ένα τέτοιο dead forum" και υποτίθεται έπρεπε να δείξουμε κατανόηση σε αυτό σαν staffers. Δεν λέω ότι συμφωνώ με το ban ή ότι διαφωνώ έτσι αλλά να τα λέμε όπως είναι ;D

Και εγώ με την ίδια λογική νόμιζα πως είχες καταλάβει πως το dekarma του Intrepid ήταν abuse μια που δεν υπήρχε καν στα rules με την πρόφαση πως ρώτησε τον Μαχτορ.
Link to comment
Share on other sites

Και όχι αυτό με την δικαιολογία του forum κράτα το για εσάς,τους staffers. Και μην μου πεις και μα και μου,δεν με νοιάζει η άποψη σας μιας που ξέρω ότι είμαι σωστός.

Link to comment
Share on other sites

Α και Justice ,όπως σου είχα πει κάνε rename φίλε.

 

Και όχι δεν το δέχομαι από εσάς να μου την λέτε για την συμπεριφορά μου,πότε μου δεν έβρισα όπως εσείς.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με την ίδια λογική νόμιζα πως είχες καταλάβει πως το dekarma του Intrepid ήταν abuse μια που δεν υπήρχε καν στα rules με την πρόφαση πως ρώτησε τον Μαχτορ.

(Continuous bad behavior EVEN at PMs/Profile Comments/Spam section are not allowed ,punishable by Moderators ONLY)

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω τελευταίο edit πριν από 2 μήνες χωρίς bump. Δεν λέω ότι είμαι κατά με αυτό που λες αλλά αν είναι να κάνετε ban σύμφωνα με τα rules ,κάντε όλο το forum και όχι μόνο εμάς τους 3. Και ποτέ δεν έφαγα warn για κάτι ανάλογο.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...