Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Εκτός του ότι αυτά τα rules δεν ισχύουν τι νόημα έχει το quote αυτό;

μπαίνει μια φορά τον μήνα και το κάνει quote
Link to comment
Share on other sites

Ναι feeder μαλάκα,που έχασα πιο πολλά απ' ότι πήρα. Αλλά και πριν μπούμε ,πρώτος ήμουν,απλά κάποιος είχε την ιδέα να ξανά δηλώσουμε..

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που σε έχω κάνει block,γιατί συνεχίζεις και ασχολήσε μαζί μου ρε μαλάκα..Ξεκόλα

 

Και τι 50 πόντους ,αφού τα μποτάκια του έχωνες,τι χαίρεσαι.. Δεν έτυχες τους φάρμερς που έτυχα εγώ τελευταία ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που σε έχω κάνει block,γιατί συνεχίζεις και ασχολήσε μαζί μου ρε μαλάκα..Ξεκόλα

 

Και τι 50 πόντους ,αφού τα μποτάκια του έχωνες,τι χαίρεσαι.. Δεν έτυχες τους φάρμερς που έτυχα εγώ τελευταία ημέρα.

Γτ τα σπάσατε ρε;

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που σε έχω κάνει block,γιατί συνεχίζεις και ασχολήσε μαζί μου ρε μαλάκα..Ξεκόλα

 

Και τι 50 πόντους ,αφού τα μποτάκια του έχωνες,τι χαίρεσαι.. Δεν έτυχες τους φάρμερς που έτυχα εγώ τελευταία ημέρα.

 

pote akribws m ekanes block dn exw katalabei :DDd

 

prin s petaksw apo tn clan 50 fores h otan dn s kaname feed kai exases to hero?????

 

:/

Link to comment
Share on other sites

pote akribws m ekanes block dn exw katalabei :DDd

 

prin s petaksw apo tn clan 50 fores h otan dn s kaname feed kai exases to hero?????

 

:/

shots fired.
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο με έβγαλες ,για πλάκα,από την clan στην οποία όλοι κάθεστε clan hall και μπαίνετε για να τρολλάρετε,με την ελπίδα πως θα ξανα μπω αλλά ποτέ δεν περιμένατε να μην μπω. Και το hero το πήρα χωρίς το feed 'σας' . Πιο 'σας' δηλαδή,εσύ τίποτα δεν έκανες. Τεσπα μπορείς να λες ότι μαλακίες θες,δεν με νοιάζει εξάλου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...