Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

tha to itheles :P

Έχει σταματήσει το developing του από το freya ;p Με ranger botάρουν οι περισσότεροι.
Link to comment
Share on other sites

Έχει σταματήσει το developing του από το freya ;p Με ranger botάρουν οι περισσότεροι.

 

Με βιασμo «θεραπεύουν» τις λεσβiες οι άνδρες της Νότιας Αφρικής, καθώς θεωρούν πως αυτός είναι ο μόνος τρόπος για να τις επαναφέρουν στον ίσιο δρόμο.

 

Η πεποίθηση των «θεραπευτικών βiασμών» είναι πολύ βαθιά ριζωμένη και έχει πάρει διαστάσεις επιδημίας.

 

Είναι χαρακτηριστικό το γεγονός ότι τουλάχιστον μια oμoφuλόφιλη γυναίκα βiάζεται κάθε μέρα στο Κέιπ Τάουν, ενώ την ίδια στιγμή αρκετές είναι οι οργανώσεις πολιτών που προσπαθούν να πείσουν την κυβέρνηση να λάβει μέτρα.

 

Σχετικό κείμενο εναντίον των βiασμών έχει συγκεντρώσει εκατόν σαράντα χιλιάδες υπογραφές και με αυτό οι πολίτες ζητούν από τον υπουργό Δικαιοσύνης Τζεφ Ραντέμπε και τον πρόεδρο Τζέικομπ Ζούμα να καταδικάσουν δημοσίως αυτό που συμβαίνει.

 

Ωστόσο, μέχρι στιγμής δεν έχει υπάρξει καμία απολύτως αντίδραση από την πλευρά της κυβέρνησης.

 

Ούτε ένας «θεραπευτικός βiαστής» δεν έχει καταδικαστεί μέχρι σήμερα στη Νότια Αφρική, η οποία αποκαλείται -όχι άδικα- παγκόσμια πρωτεύουσα των βiασμών.

 

Το τραγικό, μάλιστα, είναι ότι μια Νοτιοαφρικανή που γεννιέται σήμερα έχει περισσότερες πιθανότητες να πέσει θύμα βιασμoύ παρά να μορφωθεί. Το ένα τέταρτο των κοριτσιών βιάζoνται πριν κλείσουν τα 16 τους χρόνια.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα cosmos είχαμε περάσει γαμάτα ρε φίλε, τόσο botting!

 

Και θυμάμαι ακόμα στο ketra ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Ένα πράμα θυμάμαι πολύ από cosmos. Το θρυλικό "ΣΚΑΜΕ ΚΑΠΑΚΙ"

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι στο cosmos που άφηνα το νάνο να κάνει spoil έξω από dwarven village με ένα high lvl στο pt για να μην παίρνει exp. Και όταν γυρνούσα από το σχολείο είχε μαζέψει 50-100 kk σε Varnish..

Εγώ αν θυμάμαι καλά έστηνα walker έξω από goddard με τον βλάκα τον Νίκο και είχαν πέσει 2 black ores και τα είχε πάρει και τα 2 αυτός.
Link to comment
Share on other sites

Σκάει μετά ένα 9pt με 4 hero για να φάνε τα 60-70 lvl με τα c grade και τρώνε το pt return στη μούρη. gg

Link to comment
Share on other sites

Ένα πράμα θυμάμαι πολύ από cosmos. Το θρυλικό "ΣΚΑΜΕ ΚΑΠΑΚΙ"

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΣΤΟ ΚΕΤΡΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εγώ αν θυμάμαι καλά έστηνα walker έξω από goddard με τον βλάκα τον Νίκο και είχαν πέσει 2 black ores και τα είχε πάρει και τα 2 αυτός.

Στα kookabura ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Α ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ GODDARD ΕΙΧΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΣΤΟΝ INNOVA SOM ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα cosmos είχαμε περάσει γαμάτα ρε φίλε, τόσο botting!

 

Και θυμάμαι ακόμα στο ketra ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μαλάκα εποχές στο ketra,μιλάμε παίζαμε pvp με botοπαρτα για το ποιος θα πάρει το spot.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν θυμάμαι καλά έστηνα walker έξω από goddard με τον βλάκα τον Νίκο και είχαν πέσει 2 black ores και τα είχε πάρει και τα 2 αυτός.

 

Τα bot και οι afk παίρνουν πάντα τα drops. Αυτός μάλλον ήταν πιο bot από εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Τα bot και οι afk παίρνουν πάντα τα drops. Αυτός μάλλον ήταν πιο bot από εσένα.

Εγώ ρε μαλάκα είχα κάνει τέχνη το xp χωρίς ss.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ρε μαλάκες,όπου παίζουμε l2 κάνουμε καριέρα.

Εγώ ακόμα γελάω που στον ρώσικο που παίζαμε,ήμουν 70 και έσκασα μύτη DO με την wooden για leech και άρχιζαν όλοι να γκρινιάζουν.

Link to comment
Share on other sites

Ή στον nostalgia που είχε πέσει drop στον exte όταν ήταν afk,και μόλις μπαίνω του λέω "κωλόφαρδε σήκωσες και drop" και μου λέει "τι drop" και το είχε κλέψει ο απατεώνας ο Νίκος.Εκεί μιλάμε τρελό awkward silence,και μετά "ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ"

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ρε μαλάκες,όπου παίζουμε l2 κάνουμε καριέρα.

Εγώ ακόμα γελάω που στον ρώσικο που παίζαμε,ήμουν 70 και έσκασα μύτη DO με την wooden για leech και άρχιζαν όλοι να γκρινιάζουν.

Εκεί που είμασταν όλα archeria και μετά γίναμε mages?  >:D
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ρε μαλάκες,όπου παίζουμε l2 κάνουμε καριέρα.

Εγώ ακόμα γελάω που στον ρώσικο που παίζαμε,ήμουν 70 και έσκασα μύτη DO με την wooden για leech και άρχιζαν όλοι να γκρινιάζουν.

ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...