Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

πόσο καιρό είστε μαζί;

2 μήνες, το τι πέρασα για να τα βρούμε και πόσο καιρό το πάλεψα, ...άστο
Link to comment
Share on other sites

2 μήνες, το τι πέρασα για να τα βρούμε και πόσο καιρό το πάλεψα, ...άστο

και τσακώνεστε συχνά; :/
Link to comment
Share on other sites

και τσακώνεστε συχνά; :/

τσακωνόμαστε μόνο επειδή της βάζουν λόγια

Τις προάλλες ήμουν μαζί της παρασκευή σάββατο και κυριακή χωρίς να φύγω απο το σπίτι της, και όταν πήγαμε για ποτό ήταν μαζί μου, και την παίρνουν τηλ και της λένε "Τον είδα με την τάδε στην καφετέρια και τώρα την έχει αγκαλιά"

Link to comment
Share on other sites

μου λείπει η οργή σου :'(

 

θα γυρίσω με ζεστή τη βανδαλική μηχανή, brace yourself nobl ;D

βουρουντου χαλασα :okey: .  φαντασου εκανα Unblock ολους τους αναπηρους του φορουμ που ειχα μπλοκαρει.

 

τσακωνόμαστε μόνο επειδή της βάζουν λόγια

Τις προάλλες ήμουν μαζί της παρασκευή σάββατο και κυριακή χωρίς να φύγω απο το σπίτι της, και όταν πήγαμε για ποτό ήταν μαζί μου, και την παίρνουν τηλ και της λένε "Τον είδα με την τάδε στην καφετέρια και τώρα την έχει αγκαλιά"

μεγαλο καρκινωμα οι φιλες οι κολλητες κ ολα τα συναφη .
Link to comment
Share on other sites

εγωϊσμός over 999999 πάντα, γαμω το χριστό της.

πάρε άλλο ένα που σίγουρα δεν το έχεις ακούσει

 

 

 

υπάρχει πιθανότητα να μου πεις την ιστορία με το τι παίζει με την πάρτη της και να σου βρω τραγούδι που να το ταυτίζει 100%

Link to comment
Share on other sites

Όταν χωρίσαμε,έκανε κάτι με ένα σκουπίδι(αντικειμενικά,κολόπαιδο κλπ).

 

Με τον συγκεκριμένο,παιζόταν κάτι απο παλιά αλλα ποτε δεν έκανε κάτι μαζί του επειδή ήταν βίαιος,σκατοχαρακτήρας,κολόπαιδο κλπ(ΛΟΓΙΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ) - φεβρουάριος 2013 αυτά.

Έρχεται ο απρίλιος,χωρίζουμε και μετά απο 2 εβδομάδες την βλέπω με αυτόν.ΓΙΑΤΙ ΜΟΡΗ ΜΑΛΑΚΙΣΜΈΝΗ;

 

Σήμερα,μαθαίνω απο την κολλητή της,ήταν μαζί του 2-3 εβδομάδες και τον χώρισε επειδή δεν μιλάγανε.ΔΕΣ ΕΔΩ ΡΕ,ΔΕΝ ΜΙΛΆΓΑΝΕ.Επίσης,έμαθα,πάλι απο τη φίλη της,ότι φερόταν έτσι για να την εκδικηθεί για παλιά(παιζόταν κάτι και παλιά μαζί του,αλλά πάλι δεν κράτησε).

 

ΈΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑ ΒΙΚΥ,ΑΝ ΔΕΝ ΠΆΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ.

 

Και εσύ επειδή ποτε δεν επάθες,ποτε και δεν έμαθες.μέχρι τώρα

Link to comment
Share on other sites

Όταν χωρίσαμε,έκανε κάτι με ένα σκουπίδι(αντικειμενικά,κολόπαιδο κλπ).

 

Με τον συγκεκριμένο,παιζόταν κάτι απο παλιά αλλα ποτε δεν έκανε κάτι μαζί του επειδή ήταν βίαιος,σκατοχαρακτήρας,κολόπαιδο κλπ(ΛΟΓΙΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ) - φεβρουάριος 2013 αυτά.

Έρχεται ο απρίλιος,χωρίζουμε και μετά απο 2 εβδομάδες την βλέπω με αυτόν.ΓΙΑΤΙ ΜΟΡΗ ΜΑΛΑΚΙΣΜΈΝΗ;

 

Σήμερα,μαθαίνω απο την κολλητή της,ήταν μαζί του 2-3 εβδομάδες και τον χώρισε επειδή δεν μιλάγανε.ΔΕΣ ΕΔΩ ΡΕ,ΔΕΝ ΜΙΛΆΓΑΝΕ.Επίσης,έμαθα,πάλι απο τη φίλη της,ότι φερόταν έτσι για να την εκδικηθεί για παλιά(παιζόταν κάτι και παλιά μαζί του,αλλά πάλι δεν κράτησε).

 

ΈΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑ ΒΙΚΥ,ΑΝ ΔΕΝ ΠΆΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ.

 

Και εσύ επειδή ποτε δεν επάθες,ποτε και δεν έμαθες.μέχρι τώρα

πόσο καιρό ήσασταν μαζί;
Link to comment
Share on other sites

βουρουντου χαλασα :okey: .  φαντασου εκανα Unblock ολους τους αναπηρους του φορουμ που ειχα μπλοκαρει.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

δεν γίνεται αυτό, πλύση εγκεφάλου σου έκαναν;

και ένα για τον wrd που του αρέσει ο ρέμος

 

φκ μι
Link to comment
Share on other sites

πόσο καιρό ήσασταν μαζί;

hm,7-8 μήνες.

 

Αλλα πρώτη φορά κάνω κάτι σοβαρό στη ζωή μου,όπως και εκείνη(και τόσο πολύ,αλλά κ γενικά το όλο πράγμα) και τέλειωσε έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...