Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Κάνε ένα poll και ρώτα πόσοι έχουν άλλο account εδώ μέσα και θα καταλάβεις, απλά να απαγορεύεται να ποστάρεις με 2 account.

Βασικά εμένα δεν με νοιάζει τι έχει ο καθένας.Εγώ με το report μου δεν είπα κάτι το παράλογο. Τώρα το ότι έχετε και άλλοι alts δεν σημαίνει πως είστε σωστοί και στο κάτω κάτω ας καταργήσουν τον κανόνα λολ

Link to comment
Share on other sites

εχω να δω naruto κοντα τοσα

Καλά έκανες γιατί από τότε παραπάνω filler έβγαλε παρά κανονικά επεισόδια.
Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες γιατί από τότε παραπάνω filler έβγαλε παρά κανονικά επεισόδια.

that's why, τωρα κατι ψιλα βλεπω one piece δηλαδη οταν πεφτει καλο ξυλικι, τωρα τελευταια επεφτε π πηγε να σωσει τον ace και πεθανε ;p

 

επεσε γερο ξυλο

Link to comment
Share on other sites

that's why, τωρα κατι ψιλα βλεπω one piece δηλαδη οταν πεφτει καλο ξυλικι, τωρα τελευταια επεφτε π πηγε να σωσει τον ace και πεθανε ;p

 

επεσε γερο ξυλο

Αρχίδια εκεί πήγε να το παίξει Rambo και έχασε 10 χρόνια από την ζωή του και στην τελική ο ace σώθηκε και πήγε να τα βάλει με τον akainu,πολύ έξυπνος.
Link to comment
Share on other sites

Αρχίδια εκεί πήγε να το παίξει Rambo και έχασε 10 χρόνια από την ζωή του και στην τελική ο ace σώθηκε και πήγε να τα βάλει με τον akainu,πολύ έξυπνος.

οτι μαλακια υπαρχει την βλεπεις βλεπω... Αφου μια ζωη rambo το παιζει ο luffy xD

 

btw ο ace πεθανε ;/

Link to comment
Share on other sites

οτι μαλακια υπαρχει την βλεπεις βλεπω... Αφου μια ζωη rambo το παιζει ο luffy xD

 

btw ο ace πεθανε ;/

Το ξέρω αφού έχω δει το one piece από την αρχή καμιά 2 φορές.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...