Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

@Vergil

 

One Piece Discussion ~(Possible) Spoiler Warning~

.

.

.

.

.

.

.

.

Ας ασχοληθούμε λίγο με το ongoing manga μιας και τώρα τελευταία κυριαρχούν συζητήσεις για το πολύ πολύ μέλλον του One Piece. Ο Doflamingo είναι τραπουλάκιας, σωστά; Εξ ου και το ψευδώνυμο Joker. Και οι καρέκλες των "τεσσάρων μεγάλων" (εκεί που μιλούσαν με το Mera Mera πριν αρχίσει το Corrida Colliseum) έχουν κούπα, σπαθί, καρό και μπαστούνι σκαλισμένα για πλάτη. Είμαι σίγουρος γι'αυτό. Ο Law είχε παρελθόν με τον Doflamingo. Το πλήρωμά του έχει την ονομασία Heart Pirates. Ακόμα κάπου στο Punk Hazard είχε ειπωθεί πως είναι κρίμα που προδίδει τον Doffy, γιατί αυτός ακόμα του κρατάει τη θέση της καρδίας (κούπας). Άρα το Trafalgar τον ήθελε για ένα από τα τέσσερα pillar του crew του.

 

To the point now!

Ο Ace είχε ονομάσει το crew του Spade Pirates. θα μπορούσαμε να υποθέσουμε ότι ο Doflamingo είχε σχέσεις με τον Ace; Στο Marineford είχε πει πως θα ήταν πιο ενδιαφέρον αν γλίτωνε (αν θυμάμαι καλά). Μήπως τον είχε πάρει αρχικά υπό την προστασία του, ή ο ίδιος ο Ace τον θαύμαζε, ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων και ήθελε μετά τον πόλεμο να του προσφέρει και πάλι τη θέση του μπαστουνιού; Όχι ότι θα τον άφηνε ο Newgate αλλά λέμε άμα π.χ. πέθαινε μόνο ο Shirohige, και ο Mingo είχε τέτοιο σκοπό. Ακόμα το ότι βρήκε το φρούτο του Ace μέσα στα τόσα που υπάρχουν σ'ολόκληρο τον κόσμο με προβληματίζει. Δεν ήξερε σίγουρα ότι ο Luffy ερχόταν στη Dressrosa και δεν μπορεί να του έστηνε παγίδα. Μήπως ήταν αυτός που του το έδωσε εξ αρχής;

 

Είμαι βέβαιος πως μόλις δείξει το παρελθόν του Donquixote και της Dressrosa, δείξει και λίγο από το παρελθόν του Law (ή κάτι θα υπάρχει γι' αυτόν μέσα στο παρελθόν του Doffy ή θα το αφηγηθεί ο ίδιος ξεχωριστά) θα ξεκαθαρίσουν πάρα πολλά πράγματα. Το κακό με τα παρελθόντα είναι ότι κρατάν αρκετά και καθυστερούν τη δράση, γνωρίζεις αντιθέτως περισσότερα πράγματα για το τριγύρω περιβάλλον που είναι πολύ πιο διασκεδαστικό μετά.

 

 

Spoudaia ipothesi , kai stekei

 

Link to comment
Share on other sites

Den eixa skopo na ksanabw

alla afou sinexizete to thema me to ddos euxaristws na sas brizw kathe mera

 

Και ξέρεις φυσικά ποιος νοιάζεται για τις ύβρεις και που γράφονται οι ύβρεις σου. Αφού το ξέρεις λοιπόν συνέχισε να σπαταλάς το χρόνο σου βρίζοντας. Αποδεικνύει το πόσο ψυχακιας είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Και ξέρεις φυσικά ποιος νοιάζεται για τις ύβρεις και που γράφονται οι ύβρεις σου. Αφού το ξέρεις λοιπόν συνέχισε να σπαταλάς το χρόνο σου βρίζοντας. Αποδεικνύει το πόσο ψυχακιας είσαι.

Eseis me ferate edw. Den eixa kanenan skopo na mpw

Alla afou mpika , prepei na sas ta pw ligo ligo

vlamena

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη θα σε δικαιολογήσω επειδή έχεις την καύλα της πρώτης εβδομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Dat lock at tech/word news.

Το έκανα Λοκ γιατί αρχίζαμε σιγά σιγά να υο γαμαμετο θέμα.

 

Μετά πως θα λέω Νίκο μουνάκι σταματα το σπαμ όταν εγώ σπαμμαρω

 

:ifyouknowhatimean:

Link to comment
Share on other sites

ksipna ligo den tou aresei to color kai ginete g.mod. Kai h koutsi maria to kserei lel.

Πες της κουτσής της Μαρίας,πως δεν είναι δύσκολο να αλλάξει τα χρώματα.

Link to comment
Share on other sites

Πες της κουτσής της Μαρίας,πως δεν είναι δύσκολο να αλλάξει τα χρώματα.

Δεν έχει permission να κάνει edit τα membergroups

Link to comment
Share on other sites

oxi entaksei autos to exei apla ton kalipta toso kairo.

Πάλι καλά που μου το είπες,γιατί σε είχα πιστέψει σε κάποια φάση.

Link to comment
Share on other sites

:iseewhatyoudidthere:

Όταν λέω κάτι,έχω τον λόγο μου. Όταν λέω πως αυτός ο new vip που κάνει τα reports είναι ο Magaki13 ,είναι ο Magaki13. Δεν με νοιάζει η γνώμη των άλλων..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...