Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

παλιά στους ρεπορτερς λέγαν οι τότε globals "keep up the good work" αχαχαχαχα

So zeon, keep up the good work!

 

 

 

 

 

 

 

Tι θα κάνω ? Ναι καλά με τέτοια ανταπόκριση.. Καλά κρασάκια... Πλέον πιστεύω να κατάλαβες οτι δεν μετράνε τα ρεπορτς αλλά, άλλα θέματα... Εντάξει προσωπικά για τον ζακε δεν νομίζω οτι θα αντέξει παραπάνω από 1 μήνα αλλά τέσπα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΥΡΙΕ NOBLE ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΡΙΞΕΙΣ ΒΑΝ?

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ...

 

(χωρίς πλάκα τώρα...)

Link to comment
Share on other sites

Tι θα κάνω ? Ναι καλά με τέτοια ανταπόκριση.. Καλά κρασάκια... Πλέον πιστεύω να κατάλαβες οτι δεν μετράνε τα ρεπορτς αλλά, άλλα θέματα... Εντάξει προσωπικά για τον ζακε δεν νομίζω οτι θα αντέξει παραπάνω από 1 μήνα αλλά τέσπα.

θα αντέξει

Link to comment
Share on other sites

Αφού συζητάμε όμορφα κι ωραία, εσύ ρε DarkTerror δεν ήσουν με τον warmaster και τους άλλους και έκανες τοπικ για maxsisters, ddos κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Αφού συζητάμε όμορφα κι ωραία, εσύ ρε DarkTerror δεν ήσουν με τον warmaster και τους άλλους και έκανες τοπικ για maxsisters, ddos κλπ;

umad?
Link to comment
Share on other sites

Αφού συζητάμε όμορφα κι ωραία, εσύ ρε DarkTerror δεν ήσουν με τον warmaster και τους άλλους και έκανες τοπικ για maxsisters, ddos κλπ;

θα εχει ενδιαφερον η απαντηση
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock