Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

οταν στο ψυγειο εχουν ξεμεινει φακες απ τη περασμενη βδομαδα κ ψωμολυσσας αλλα δεν εχεις λεφτα να παρεις μια πιτσα τοτε θα τις φας κ θα σου φανουν σαν μπριζολακια. :dat:

 

οι περισσοτεροι υποψηφιοι (κ αρκετοι απ το υπαρχον σταφφ) ειναι αχρηστοι/αχρειαστοι καθως και ανικανοι να καλυψουν τα βασικα στανταρ σε συγκριση με πολλους παλιοτερους σταφφερς αλλα για το επιπεδο του φορουμ ειναι υπερπολιτιμοι καθως το φορουμ λυσσαει να βρει ατομα για σταφφ.Με απλα λογια εκρινα τοτε που φτιαχνα τα προμος,πως αυτος κ αλλοι υποψηφιοι ηταν ΚΑΤΩ του μετριου για αυτο δεν τον/τους επιλεξαμε ποτε για καποια θεση.μολις εφυγα καποιες φωνες συζητησαν να  κανουν προμο καποιους απ τους απορριφθεντες μου κ απλα με επαληθευσαν

 

κ για να ειμαι πιο σαφης ο Ζεον χρησιμοποιει (εσκεμμενα ισως) το χειροτερο τροπο για να προβληθει.το Licking (κοινως γλυψιμο)ποτε δεν μου αρεσε.το κανε σε μενα το κανει στον Φινιτο.

επισης η συνεχιζομενη κοντρα που εχει με το Βαζελο κ τον dask απλα εχει κουρασει.

 

 

Καλά τα είπες :)

 

Μόνο που σε αυτά που είπε ανήκεις και εσύ.  ::)

Link to comment
Share on other sites

 

Dask πως την παλεύεις με member acc δεν επιτρέπεται αυτό έπρεπε να είχες τουλάχιστον 1 alt  :you serious?:

Ναι θα κάνω πλούσιο τον μαξτορ για να τρώω ban κάθε βδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

 

Μόνο που σε αυτά που είπε ανήκεις και εσύ.  ::)

Dn 8imame na ebgala ton eauto mou apo to keimeno tou kosta..
Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ρε κώστα με χεις κουράσει και εσυ και ο άλλος ο τελευταίος.

Ο καθε ένας έχει την άποψη του.

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα σου, μέχρι να φας ψωλίδι από τον Κώστα ήταν καλός, τώρα σε κούρασε κι αυτός, όταν σε κουράσει κι ο επόμενος που θα καλοπιάνεις σαν πουτανάκι θα κάνεις τον μάγκα.
Link to comment
Share on other sites

ακόμα θυμάμαι τον nevermore να με παρακαλάει και να κλαίει όταν τον λέγαμε πούστη, που δεν είναι φήμη στο κάτω-κάτω, είναι γεγονός. Τώρα που έγινε mod θυμήθηκε ότι έχει αρχίδια (ο Θεός να τα κάνει), και βρήκε τρόπο να τα χρησιμοποιήσει διαφορετικά εκτός από το να του τα γλύφει ο zake.

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ρε κώστα με χεις κουράσει και εσυ και ο άλλος ο τελευταίος.

 

ποιος σου ειπε οτι ασχολουμαστε με σενα. απλα περιμενω να ξεκινησει το Lcs.

 

ΥΓ1 : σε εχω κανει ignore εδω κ μερες. απλα ετυχε κ εκανα quote κατι που ειδα διαβαζοντας απ τον dask.

ΥΓ2 : εξηγησα σε μερικους το σκεπτικο μου οσο ημουν σταφφερ κ λεω καποια πραγματα απ τη σκοπια του παρατηρητηπου βρισκομαι.οταν ειναι καποιος μελος η σταφφερ δεν βλεπει τα πραγματα τοσο καθαρα.

ΥΓ3 : ο πιρι πιρι ειναι ισως το μονο ατομο που σεβομαι απ το σταφφ που ειναι "ενεργο" κ ας ειναι ακομη κακος παιχτης στο λλολ.

ΥΓ4 : δεν υπαρχει ΥΓ 4

Link to comment
Share on other sites

Eilikrina dn vgazoun nohma auta p les,dn kserw kan an ta skeftese prin ta grapseis.

Μήπως έμεινες στην πρώτη δημοτικού γιατί δεν ήξερες καλά τα ελληνικά?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έμεινες στην πρώτη δημοτικού γιατί δεν ήξερες καλά τα ελληνικά?

Apo tn mia me les hater p se lew 'axristo' k apo tn alli to paradexese otan sto leei o Noble,enw oute kan to ennoOuse.

 

Thelw na dw pou tha peraseis,an exeis klisei ta 18 fusika.

Link to comment
Share on other sites

Apo tn mia me les hater p se lew 'axristo' k apo tn alli to paradexese otan sto leei o Noble,enw oute kan to ennoOuse.

 

Thelw na dw pou tha peraseis,an exeis klisei ta 18 fusika.

Tei pliroforikis 8essaloniki.
Link to comment
Share on other sites

Apo tn mia me les hater p se lew 'axristo' k apo tn alli to paradexese otan sto leei o Noble,enw oute kan to ennoOuse.

 

Thelw na dw pou tha peraseis,an exeis klisei ta 18 fusika.

τον πιρι πιρι τον εχω κραξει live πολλες φορες. κ ξερει ποτε οταν λεω κατι παει για αυτον κ ποτε οχι.
Link to comment
Share on other sites

τον πιρι πιρι τον εχω κραξει live πολλες φορες. κ ξερει ποτε οταν λεω κατι παει για αυτον κ ποτε οχι.

tespa,g pes prognwstika lcs. Xd

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...