Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Σε έκανα ρόμπα ξεβρακώνοντας σε για ακόμα μια φορά παιδάκι. Δε το παίζω μάγκας και δε μου μεγαλώνει το epenis το rank. Απλά μόλις απέδειξα σε όλους πόσο σκουπίδι είσαι.

 

Ναι αυτό το τελευταίο ειδικά σίγουρα!!!! αγνοφένεται....

 

Καθήστε να φάτε τα άκυρα της ζωής σας από τους παλιούς ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ MEMBERS ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΣΑΣ.!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό το τελευταίο ειδικά σίγουρα!!!! αγνοφένεται....

 

Καθήστε να φάτε τα άκυρα της ζωής σας από τους παλιούς ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ MEMBERS ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΣΑΣ.!!!!!!!!!!!!!!

Ποιος παλιός του forum με κράζει βρε μαλάκα; Εκτός αν εσύ πιάνεσαι παλιός(όντως φαντάσου από το 2009 γλείφεις για να σε κάνουν gold).

Link to comment
Share on other sites

Ποιος παλιός του forum με κράζει βρε μαλάκα; Εκτός αν εσύ πιάνεσαι παλιός(όντως φαντάσου από το 2009 γλείφεις για να σε κάνουν gold).

 

 

ΡΕ ΜΠΑΖΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΡΑΒΑ ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΣΠΑΜ ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΟΙΟΙ ΣΑΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΜΠΑΖΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΡΑΒΑ ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΣΠΑΜ ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΟΙΟΙ ΣΑΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...

Ποιοι με κράζουν; Όχι σοβαρά δε ξέρω ποιος παλιός με έκραξε.

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω τσακωνεστε για το ποιον εκανε ρομπα ποιον? 

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΛΑΚΑ ΠΑΝΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ, COD>CS ΛΕΕΙ ΔΕ ΝΤΡΑΠΗΚΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΕ ΙΕΡΟΣΥΛΕ;

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω τσακωνεστε για το ποιον εκανε ρομπα ποιον? 

Όχι απλά το παιδάκι δεν μπορεί να αποδεχτεί ότι σχεδόν 5 χρόνια τώρα γλείφει και δεν τον έχει κάνει ούτε donator όχι gold.

Link to comment
Share on other sites

Ποιοι με κράζουν; Όχι σοβαρά δε ξέρω ποιος παλιός με έκραξε.

 

 

βαριέσαι ακόμα και αυτό να κάνεις; α πολύ ωραία μιλάμε το φόρουμ εδώ έχει καταντήσει μπουρδελέ κατάσταση με πρωταγονηστες Necromayhem και τα τσιράκια της παρέας....

Link to comment
Share on other sites

βαριέσαι ακόμα και αυτό να κάνεις; α πολύ ωραία μιλάμε το φόρουμ εδώ έχει καταντήσει μπουρδελέ κατάσταση με πρωταγονηστες Necromayhem και τα τσιράκια της παρέας....

Κοίταξα αλλά το μόνο που είδα ήταν το post του Zake, σοβαρό κράξιμο.

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω τσακωνεστε για το ποιον εκανε ρομπα ποιον? 

 

με αυτόν που ήταν golden έχω θέμα γιατί παντού το παίζει ιστορία... αυτό είναι όλο... απλά ο Νίκος δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ σε αυτά τα νούμερα για να αλλάξει η κατάσταση του φόρουμ και νομίζουν ο,τι έτσι με κάνουν ρόμπα γράφωντας τις μαλακίες της ζωής τους

Link to comment
Share on other sites

με αυτόν που ήταν golden έχω θέμα γιατί παντού το παίζει ιστορία... αυτό είναι όλο... απλά ο Νίκος δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ σε αυτά τα νούμερα για να αλλάξει η κατάσταση του φόρουμ και νομίζουν ο,τι έτσι με κάνουν ρόμπα γράφωντας τις μαλακίες της ζωής τους

Ρε μαλάκα πουλάς τρελίτσες σε μένα; Δυστυχώς για σένα ξέρω πολύ καλά(όπως και όλοι όσοι ήταν εδώ από το 2009 και μετά) το πόσο σιχαμένος αηδιαστικός είσαι. Γλείφεις, τρως το κλωτσίδι και μετά ragάρεις μέχρι που τρως ban. Έτσι γίνεται εδώ και 5 χρόνια, εγώ απορώ γιατί δε το παίρνεις πια απόφαση να ασχοληθείς με τίποτα στη ζωή σου.

Link to comment
Share on other sites

με αυτόν που ήταν golden έχω θέμα γιατί παντού το παίζει ιστορία... αυτό είναι όλο... απλά ο Νίκος δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ σε αυτά τα νούμερα για να αλλάξει η κατάσταση του φόρουμ και νομίζουν ο,τι έτσι με κάνουν ρόμπα γράφωντας τις μαλακίες της ζωής τους

πιστεύεις δηλαδή ότι αν ήσουν gold θα έκανες περισσότερα και γι αυτό το forum θα είχε περισσότερο κόσμο;

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα πουλάς τρελίτσες σε μένα; Δυστυχώς για σένα ξέρω πολύ καλά(όπως και όλοι όσοι ήταν εδώ από το 2009 και μετά) το πόσο σιχαμένος αηδιαστικός είσαι. Γλείφεις, τρως το κλωτσίδι και μετά ragάρεις μέχρι που τρως ban. Έτσι γίνεται εδώ και 5 χρόνια, εγώ απορώ γιατί δε το παίρνεις πια απόφαση να ασχοληθείς με τίποτα στη ζωή σου.

 

 

Και τι με νοιάζουν αυτά που λέτε, Αν εσείς αυτό το θεωρείτε γλήψιμο τότε τα μυαλά σας έχουν πρόβλημα. Δεν θέλετε να έχετε ενεργό φόρουμ δηλαδή; θέλετε να μείνετε 3 και ο κούκος; κάντε όλο το φόρουμ μπλοκ/μπαν και μείνετε εσείς και ο Μαξτορ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...