Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Katadikazoume tin mlakia ap' opou kai an proerxetai emeis tha dwsoume ton analogo agona, kai stin maxi ayth kata tis malakias sas thelw mazi. Kai  edw synaderfi apeto tin analogi sovarotita kai stasi apo esas.

 

Ta sevi mou sto kinovoulio...  :happyforever:

 

 

oute logo stin bouli na ebgazes re mlk! ahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Αν υπήρχε και λίγος κόσμος εδώ καλά θα 'τανε.

 

Ξέχνα τον κόσμο που ήξερες θάνο.... Έτσι όπως πάει το πράγμα εδώ προβλέπω σύντομα να γίνεται το σώσε.... και να ψάχνονται τελεφταία στιγμή για να κρατηθεί "ζωντανό" το φόρουμ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις πως είναι δυνατόν αυτός ο Sephiroth να έχει σχεδόν όλων των gaming στυλ unban services..... Κάτι δεν μ'αρέσει με αυτό....

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις πως είναι δυνατόν αυτός ο Sephiroth να έχει σχεδόν όλων των gaming στυλ unban services..... Κάτι δεν μ'αρέσει με αυτό....

upopto e?

Link to comment
Share on other sites

Ξέχνα τον κόσμο που ήξερες θάνο.... Έτσι όπως πάει το πράγμα εδώ προβλέπω σύντομα να γίνεται το σώσε.... και να ψάχνονται τελευταία στιγμή για να κρατηθεί "ζωντανό" το φόρουμ...

Εκτός του φόρουμ υπάρχουν και ζωές. Οι περισσότεροι μεγάλωσαν. Δεν νομίζω να είναι ίδιας σημασίας το να σώσεις το φόρουμ στην φάση που βρίσκεται και στην ηλικία που είναι ο καθένας μας, παρά να κοιτάξει τι θα κάνει με την προσωπική του ζωή.

 

Nta3 avarage active online 5 atoma

Δεν το λες και νταξει.

 

Ρε σεις πως είναι δυνατόν αυτός ο Sephiroth να έχει σχεδόν όλων των gaming στυλ unban services..... Κάτι δεν μ'αρέσει με αυτό....

Κάτι μου λέει το όνομα αλλά δεν μου έρχεται. Για στείλε ένα link..

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις πως είναι δυνατόν αυτός ο Sephiroth να έχει σχεδόν όλων των gaming στυλ unban services..... Κάτι δεν μ'αρέσει με αυτό....

Θα είναι καλός γλύφτης,όπως μερικοί σταφφερς εδώ πέρα...

 

 

 

toxic

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι καλός γλύφτης,όπως μερικοί σταφφερς εδώ πέρα...

 

 

 

toxic

 

 

Εμένα κάτι μου λέει ο,τι θα είναι στυλ wannabe..... Αν και αυτά που "Πουλάει" Αποτυχίες φένοντε...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock