Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Καλά όλοι Χρυσαυγίτες είναι στα σχόλια στο blog σου; 

Ολος ο κόσμος τον μισεί σιγά μην είναι μόνο χρυσαυγίτες 

Link to comment
Share on other sites

Καλά όλοι Χρυσαυγίτες είναι στα σχόλια στο blog σου; 

Prosopikos ksero gia enan xrusaugiti, enan pou eipe oti einai proin xrusaugitis kai me kserei kai apo konta (egrapse kai ti viografia mou - st' arxidia mou na psakso poios einai) kai treis Ariosatanistes ethnikistes (Necrodaemon - ton ksero prosopikos, Nargaroth kai Thulsa Doom)... Tous allous den tous gnorizo...

Link to comment
Share on other sites

H mana s ti lei gia tis asxolies sou?(an dn ti 8ysiases akoma,k an dn se peta3an e3w apto spiti sta 16 sou)

Edited by Eagle_Eye
Link to comment
Share on other sites

H mana s ti lei gia tis asxolies sou?(an dn ti 8ysiases akoma,k an dn se peta3an e3w apto spiti sta 16 sou)

Θα έχει απελπιστεί η γυναίκα '' τι χαζό παιδί έβγαλα...''

Link to comment
Share on other sites

http://www.haniotika-nea.gr/antidrasis-gia-ti-sigkentrosi-tis-chrisis-avgis/

 

ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΜΟΥΔΙΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Tin sapisa sto ksulo kai tin ekane...

Κι εγώ είμαι ο robocop..επίσης στην βιογραφία έλεγε πως είχε φύγει απτό σπίτι αλλά ξαναήρθε μαζί σου. όχι ότι πιστεύω λέξη απτην βιογραφία απλά σου λέω..

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι ο robocop..επίσης στην βιογραφία έλεγε πως είχε φύγει απτό σπίτι αλλά ξαναήρθε μαζί σου. όχι ότι πιστεύω λέξη απτην βιογραφία απλά σου λέω..

Yap... Evala duo akurous (enan pou leei gia indouismous kai malakies kai grafei kai "enas aganaktismenos goneas" kapoia stigmi alla de katalavaineis tipota giati den kserei suntaksi) kai enan xrusaugiti na psaxnoun na me vroune... Meta evala enan allon proin xrusaugiti pou iksere apo konta ton enan ap' autous pou me psaxnane na skasei muti kai na apokalupsei dimosios oti me psaxnoun kai na grapsei kai tin en logo viografia legontas tous na stamatisoun...

 

Oraia morfi o Clarence, e?

Edited by Battery
Link to comment
Share on other sites

Yap... Evala duo akurous (enan pou leei gia indouismous kai malakies kai grafei kai "enas aganaktismenos goneas" kapoia stigmi alla de katalavaineis tipota giati den kserei suntaksi) kai enan xrusaugiti na psaxnoun na me vroune... Meta evala enan allon proin xrusaugiti pou iksere apo konta ton enan ap' autous pou me psaxnane na skasei muti kai na apokalupsei dimosios oti me psaxnoun kai na grapsei kai tin en logo viografia legontas tous na stamatisoun...

 

Oraia morfi o Clarence, e?

violence-emile-acid.jpg :)

Link to comment
Share on other sites

violence-emile-acid.jpg  :)

Kai gamo tis skines... Alla i pio gamates einai o psofos tou kolompatsou stin arxi ap' ton Clarence... O psofos tou allou poustopousta ap' ton Clarence... Kai fusika to dramatiko tou telos... To 'xo ksanapei, o skinothetis tis tainias Paul Verhoveen eipe oti o RoboCop itan sumvolismos tou Xristou, gi' auto kai sto telos stin maxi me ton Clarence eixe valei kati kato ap' ti laspi na fainetai oti perpataei pano sto nero... Mia anisi maxi paromoia autis theou kai Satana...

 

RoboCop-on-the-cross.jpg

 

Gi' auto ekei pou ton ksekoliazei o Clarence o skinothetis evale ton ithopoio na anoigei to xeri tou san na stauronetai...

 

robocop-murphy-hand_528x297.jpg\

 

Par'ta, re gamioli kolompatse... "Give the man a hand!"

 

Kai i pio lupiteri skini fusika...

 

robo3.jpg

 

PSOFA PIA, RE POUSTOPOUSTA, STI KARDIA SE KARFOSE, POU ALLOU NA SE KARFOSEI?? STO KOLO??

Edited by Battery
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock