Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

η apple βγάζει outdated υλικό για να πουλήσει το upgraded μοντέλο με ανεβασμένη τιμή στο ήδη overpriced μοντέλο τον επόμενο χρόνο

τι αγοράζεις; το όνομα και το design. Άμα κοιτάξεις στο εξωτερικό όλοι αρχίσανε να πετάνε τα iphones τους και να αγοράζουν android, το ίδιο θα γίνει και με τα iMac σε ένα διάστημα μόλις ανοίξουν τα μάτια τους.

Ήδη έχει βγει pc με 32 και 64 πυρήνες και ξεκινάει απο 200$ το όλο σύστημα

afta einai.. kala emena entupwsh m ekane pote dn tha to epairna...

 

 

btw http://apithanos.com/lineage/ kalo to site tou server m??

Link to comment
Share on other sites

afta einai.. kala emena entupwsh m ekane pote dn tha to epairna...

 

 

btw http://apithanos.com/lineage/ kalo to site tou server m??

ωραίο το site, με ξεκώλωσε η μουσική γιατί έχω τέρμα τα ηχεία
Link to comment
Share on other sites

η apple βγάζει outdated υλικό για να πουλήσει το upgraded μοντέλο με ανεβασμένη τιμή στο ήδη overpriced μοντέλο τον επόμενο χρόνο

τι αγοράζεις; το όνομα και το design. Άμα κοιτάξεις στο εξωτερικό όλοι αρχίσανε να πετάνε τα iphones τους και να αγοράζουν android, το ίδιο θα γίνει και με τα iMac σε ένα διάστημα μόλις ανοίξουν τα μάτια τους.

Ήδη έχει βγει pc με 32 και 64 πυρήνες και ξεκινάει απο 200$ το όλο σύστημα

Στην Αμερική δε νομίζω ποτέ να κλάσουν την Apple σε όλο τον υπόλοιπο κόσμο ναι. Θέλω Nexus 4 :plix:
Link to comment
Share on other sites

ωραίο το site, με ξεκώλωσε η μουσική γιατί έχω τέρμα τα ηχεία

δεν ξερω τι αλλο να βαλω στο site... αν και νομιζω κομπλε ειναι..
Link to comment
Share on other sites

Στην Αμερική δε νομίζω ποτέ να κλάσουν την Apple σε όλο τον υπόλοιπο κόσμο ναι. Θέλω Nexus 4 :plix:

μπάλες η αμερική, μόλις βγει το 120GB της ubuntu όλοι θα τρέξουν να δουν πόσο κάνει.

 

Όπως τότε που είχε βγεί το χρυσό nokia με την ασπρόμαυρη οθόνη και έκανε όσο ένα κότερο

Link to comment
Share on other sites

μπάλες η αμερική, μόλις βγει το 120GB της ubuntu όλοι θα τρέξουν να δουν πόσο κάνει.

 

Όπως τότε που είχε βγεί το χρυσό nokia με την ασπρόμαυρη οθόνη και έκανε όσο ένα κότερο

Το νέο σαμπανίζε iPhone 5S θα πουλήσει τρελά εκεί πιστεύω.
Link to comment
Share on other sites

Το νέο σαμπανίζε iPhone 5S θα πουλήσει τρελά εκεί πιστεύω.

θύματα της τεχνολογίας όλοι τους, άμα ξέρανε κιόλας τώρα θα τα κλαίγανε
Link to comment
Share on other sites

θύματα της τεχνολογίας όλοι τους, άμα ξέρανε κιόλας τώρα θα τα κλαίγανε

Δεν είναι άσχημο για τους Αμερικάνους το iPhone λόγω του ότι το iOS είναι πάρα πολύ απλό και εύχρηστο για το IQ τους που είναι γύρω στο 85-90 άρα δεν περίμενα κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου είναι ναυτικός και έρχεται απο την Αμερική που είναι ταξίδι τώρα τον Δεκεμβρη.Του είπα να μ φέρει ένα iPhone.

 

Θα δεις που θα κάνει μαλακία και θα μ φέρει  κλειδωμένο και μετά θα φάει άλλο γαμήσι.Η το πολύ πολύ να δώσει 200 ευρώ να το ξεκλειδώσει.

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου είναι ναυτικός και έρχεται απο την Αμερική που είναι ταξίδι τώρα τον Δεκεμβρη.Του είπα να μ φέρει ένα iPhone.

 

Θα δεις που θα κάνει μαλακία και θα μ φέρει  κλειδωμένο και μετά θα φάει άλλο γαμήσι.Η το πολύ πολύ να δώσει 200 ευρώ να το ξεκλειδώσει.

Πουλάνε και ξεκλείδωτα τώρα στην Αμερική απλά πρέπει να το πει λίγο!
Link to comment
Share on other sites

Πουλάνε και ξεκλείδωτα τώρα στην Αμερική απλά πρέπει να το πει λίγο!

Δηλαδή να πει να είναι unlocked για ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

Unlocked γενικότερα.

Όταν θα με πάρει τηλέφωνο θα του το πω.Σιγά μην τον πάρω να χρεωθώ τόσο πολύ.Αν δεν είναι αργα βέβαια.

 

Α σήμερα επειδή δεν ήμουν σπίτι την ώρα που έπρεπε να φάω αγόρα μια protein bar αντικατάστασης γεύματος (25 γρ πρωτεΐνη 20 γρ υδατάνθρακα)

 

Μαλάκα η γεύση της γάμαγε.Πήρα άλλη μια για το απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...