Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ρε μαλάκες σαν άνθρωποι δεν είναι τα λαμπραντορ?

 

Μπα,έχουν πιο λιπαρό κρέας και κάνουν καλύτερο γύρο.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα εσύ σταμάτα το τρολλ δεν σου πάει.

Σοβαρά μιλάω,τρώω τους τελευταίους 3 μήνες από τον Μάκη που έχει 90 λεπτά το πιτόγυρο,μπορώ να καταλάβω πότε είναι λαμπραντόρ ή ημίαιμο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχίδια τίποτα δεν φτιάχνει, μόνο να με κράζει ξέρει ενώ καταβάθος κάνει mirin τις εκπληκτικές sig που φτιάχνω.

Δεν έκραξα ποτέ sig σου αντιθέτως σου έκανα γόνιμη κριτική για να βελτιωθείς!
Link to comment
Share on other sites

Aγόρι μου το 2008 δεν έκλανες εδω πέρα τι μου λες.

Όχι καλός ήταν αλλά όχι τόσο καλός όσο εγώ και ο Fortuna aka Billistain. Πραγματικά ήρθαμε στο mxc και σας κάναμε άντρες θα πρεπε να μας ευχαριστείτε αιώνια.
Link to comment
Share on other sites

Όχι καλός ήταν αλλά όχι τόσο καλός όσο εγώ και ο Fortuna aka Billistain. Πραγματικά ήρθαμε στο mxc και σας κάναμε άντρες θα πρεπε να μας ευχαριστείτε αιώνια.

Παλαβός είσαι?

Τουλάχιστον εγώ το κράτησα ζωντανό,δεν έγινα staff member.

Και έχω και περισσότερα banned accounts από εσάς=bigger e-peen.

Link to comment
Share on other sites

Aγόρι μου το 2008 δεν έκλανες εδω πέρα τι μου λες.

Kαλά,εσύ είσαι master βλακαμάς,μιλάμε φτάνεις επίπεδο ninjastep σε λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Και μεταμφιέζεσαι σε σοβαρό member,γράφοντας με Ελληνικά,αλλά κατάφερα να δω πέρα από τη μεταμφίεση σου.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα Νίκο,δεν λέω,καλοί είστε,αλλά δεν πλησιάζετε τον self-proclaimed δάσκαλο.

Καλύτερα να ασχοληθείτε με το bodybuilding και την υπερβολική κατανάλωση monster.

Link to comment
Share on other sites

Και άντε,επειδή είμαι καλός,θα παραδεχτώ ότι ο Νίκος και ο Βασίλης είχαν μια σχετική επιρροή πάνω μου,αλλά όταν στάθηκα στα δυο μου πόδια,έγινα ο δάσκαλος,με ωμή,μη-διεφθαρμένη δύναμη και το σκήπτρο του μέγα Keyboard Warrior.

Ο μόνος που θα παραδεχτώ ότι ήταν καλύτερος,είναι ο Exte,αλλά έγινε lifer φλωράκι,και πολύ tryhard από ένα σημείο και μετά.

Link to comment
Share on other sites

Παλαβός είσαι?

Τουλάχιστον εγώ το κράτησα ζωντανό,δεν έγινα staff member.

Και έχω και περισσότερα banned accounts από εσάς=bigger e-peen.

Ήταν για να πάρω το legendary rank που ήθελα μην είσαι χαζός.

Κοίτα Νίκο,δεν λέω,καλοί είστε,αλλά δεν πλησιάζετε τον self-proclaimed δάσκαλο.

Καλύτερα να ασχοληθείτε με το bodybuilding και την υπερβολική κατανάλωση monster.

Όπως είπες self proclaimed επειδή κάνω bodybuilding τώρα δε σημαίνει ότι είσαι και ανώτερος keyboard warrior!

Και άντε,επειδή είμαι καλός,θα παραδεχτώ ότι ο Νίκος και ο Βασίλης είχαν μια σχετική επιρροή πάνω μου,αλλά όταν στάθηκα στα δυο μου πόδια,έγινα ο δάσκαλος,με ωμή,μη-διεφθαρμένη δύναμη και το σκήπτρο του μέγα Keyboard Warrior.

Ο μόνος που θα παραδεχτώ ότι ήταν καλύτερος,είναι ο Exte,αλλά έγινε lifer φλωράκι,και πολύ tryhard από ένα σημείο και μετά.

ΧΑ ΕΤΣΙ! ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock