Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Πρώτο σου φιλί ...Ναι! Και μου πήρες την καρδιά μου. Πρώτο σου φιλί ...Ναι! Και μου πήρες τα μυαλά μου. Πρώτο σου φιλί ...Ναι! Πήρες και τα όνειρά μου. Πρώτο σου φιλί ...Ναι! Και θα γίνεις πια δικιά μου.

Μπορώ, απλά δεν θα κάτσω να κάνω χαβαλέ μαζί σου. Είναι σαν να μιλάω σοβαρά με τον exile. Στην ίδια μοίρα σας έχω.

Γιατί ρε φίλε. Κάτσε, γνωριζόμαστε και από χθες; Plus με τον Exile, μόνο μέσω του φόρουμ αν έχουμε πει κανα δυο κουβέντες και τίποτα παραπάνω. Το ότι μπορώ και κάνω μια συζήτηση με κάποιον δεν σημαίνει ότι είμαι ίδιος ή παρόμοιος του.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα, τι κάνεις τον ελληνάρα αρχαιολάγνο ήθελα να ΄ξερα. Μόνο ορθογραφία έμαθες; Γιατί απ'ότι βλέπω δεν καταλαβαίνεις Χριστό απ΄αυτά που λέω. Τι να την κάνεις τη γραμματική όταν δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις, πιάσε το greeklish.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα, τι κάνεις τον ελληνάρα αρχαιολάγνο ήθελα να ήξερα. Μόνο ορθογραφία έμαθες; Γιατί απ'ότι βλέπω δεν καταλαβαίνεις Χριστό απ΄αυτά που λέω. Τι να την κάνεις τη γραμματική όταν δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις, πιάσε το greeklish.

Μην αλλάζεις θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Μην αλλάζεις θέμα.

Εσύ άλλαξες θέμα και δεν το κατάλαβες, αυτό ακριβώς είπα.

 

Που κολλάει βρε ζώο με το αν σε ξέρω ή όχι, για να σε συγκρίνω με τον exile; Προφανώς δεν σε ξέρω προσωπικά, εγώ αυτό που βγάζεις εδώ πέρα βλέπω, δεν απέχει και πολύ από τη πραγματικότητα φυσικά αλλά τέλος πάντων. Είστε ανάπηροι και οι 2, ο άλλος το έχει δείξει σε 3000 ποστ. Και να μην το ξέρεις το καταλαβαίνεις, εσύ κάνεις ρεκορ και βγάζεις την αναπηρία σου σε πολύ λιγότερα.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ άλλαξες θέμα και δεν το κατάλαβες, αυτό ακριβώς είπα.

 

Που κολλάει βρε ζώο με το αν σε ξέρω ή όχι, για να σε συγκρίνω με τον exile; Προφανώς δεν σε ξέρω προσωπικά, εγώ αυτό που βγάζεις εδώ πέρα βλέπω, δεν απέχει και πολύ από τη πραγματικότητα φυσικά αλλά τέλος πάντων. Είστε ανάπηροι και οι 2, ο άλλος το έχει δείξει σε 3000 ποστ. Και να μην το ξέρεις το καταλαβαίνεις, εσύ κάνεις ρεκορ και βγάζεις την αναπηρία σου σε πολύ λιγότερα.

re file pragmatika!

filika panta.

exeis psixologika?

Link to comment
Share on other sites

Εσύ άλλαξες θέμα και δεν το κατάλαβες, αυτό ακριβώς είπα.

 

Που κολλάει βρε ζώο με το αν σε ξέρω ή όχι, για να σε συγκρίνω με τον exile; Προφανώς δεν σε ξέρω προσωπικά, εγώ αυτό που βγάζεις εδώ πέρα βλέπω, δεν απέχει και πολύ από τη πραγματικότητα φυσικά αλλά τέλος πάντων. Είστε ανάπηροι και οι 2, ο άλλος το έχει δείξει σε 3000 ποστ. Και να μην το ξέρεις το καταλαβαίνεις, εσύ κάνεις ρεκορ και βγάζεις την αναπηρία σου σε πολύ λιγότερα.

Okay, αφού το θέτεις έτσι. Θέλω να πεις μερικά λόγια για μένα από τα post που έχω κάνει και γενικά από την συμπεριφορά μου σε αυτό το φόρουμ να δω πόσο μέσα μπορείς να πέσεις. Στοιχηματίζω ότι απέχεις έτη φωτός.

 

 

re file pragmatika!

filika panta.

exeis psixologika?

Και ποιος δεν έχει εδώ μέσα;
Link to comment
Share on other sites

dn ta ekdilwnun oloi omws etsi  :happyforever:

Δεν πειράζει, όσο και να εκδηλωθεί ο άλλος, το μόνο που μπορεί να καταφέρει είναι μια τρύπα στο νερό.
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, όσο και να εκδηλωθεί ο άλλος, το μόνο που μπορεί να καταφέρει είναι μια τρύπα στο νερό.

oxi katafernei kiallo!

na min ton pernei pote kaneis sta sovara ;D

Link to comment
Share on other sites

Okay, αφού το θέτεις έτσι. Θέλω να πεις μερικά λόγια για μένα από τα post που έχω κάνει και γενικά από την συμπεριφορά μου σε αυτό το φόρουμ να δω πόσο μέσα μπορείς να πέσεις. Στοιχηματίζω ότι απέχεις έτη φωτός.

 

Και ποιος δεν έχει εδώ μέσα;

Εγώ
Link to comment
Share on other sites

oxi katafernei kiallo!

na min ton pernei pote kaneis sta sovara ;D

θες να ρωτήσουμε και να δούμε ποιος παίρνει στα σοβαρά εμένα και ποιος εσένα;
Link to comment
Share on other sites

θες να ρωτήσουμε και να δούμε ποιος παίρνει στα σοβαρά εμένα και ποιος εσένα;

to thema eine oti ta atoma pu thelw na me pernun sovara me pernun!

wstoso epeidi egw ta exw vrei me ton eauto mu kai dn exw tosa psixologika opws esi dn exw logo na milaw etsi se kanenan an me enoxlei kati apla dn to sxoliazw dn pernw thesi k telos!

ara efoson asxoleise mono k mono apo ekei eise low! cheers  ::)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...