Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Μα το θέμα είναι ότι δεν καταλαβαίνεις τι προσπαθεί να σου πεί....Δεν σε κράζει..

to kserw oti dn me krazei milaw giautus pu milane gia random sizitiseis klp k apla epeidi pire meros stin sizitisi pu ksekinisan oi alloi ta lew kai se auton kai lew oti dn katalavenw giati enw iparxun tosoi randomades edw mesa k tosa trolls sinexizun na lene gia mena xwris logo..

γιατί έχετε καντατίσει whores..

nai dn lew oxi alla egw p.x. otan me poianei i malakinsi ston egkefalo mpenw edw k lew oti akiro mu katevei sto kefali!

otan prepei na eime sovaros se kati eime.

Link to comment
Share on other sites

υπό άλλες προοπτικές

γιατί δεν μιλάς με αρχίδια; δεν είναι leak, αλήθεια είναι
Link to comment
Share on other sites

Δείξε μου ένα τοπικ στο οποίο έχεις συζητήσει σοβαρά εσύ (:

 

Εγώ θα σου κάνω μια ερώτηση... Εδώ μέσα βλέπεις να ξεκινάμε κάποια συζήτηση και να την συνεχίζουμε; Εγώ βλέπω ο,τι ο ένας ποστάρει τραγούδια εκεί που προσπαθούμε όλοι να μιλήσουμε και ξαφνικά από το τραγούδι το γυρνάμε στο λολ και σε ο,τι άλλη μαλακία σκεφτεί ο καθένας... Οπότε μην λες για σοβαρές συζητήσεις πλζ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου κάνω μια ερώτηση... Εδώ μέσα βλέπεις να ξεκινάμε κάποια συζήτηση και να την συνεχίζουμε; Εγώ βλέπω ο,τι ο ένας ποστάρει τραγούδια εκεί που προσπαθούμε όλοι να μιλήσουμε και ξαφνικά από το τραγούδι το γυρνάμε στο λολ και σε ο,τι άλλη μαλακία σκεφτεί ο καθένας... Οπότε μην λες για σοβαρές συζητήσεις πλζ.

να βλέπεις ότι το iq σου είναι μικρότερο απο αυτό της μπατονέτας?

 

ξαναδιάβασε τι είπες..

Link to comment
Share on other sites

να βλέπεις ότι το iq σου είναι μικρότερο απο αυτό της μπατονέτας?

 

ξαναδιάβασε τι είπες..

 

Εγώ ξέρω τι λέω εσύ δεν ξέρεις πως να το διαβάσεις. Εκεί είναι το θέμα... και καλύτερα οι σοβαρές συζητήσεις να γινόντουσαν σε offtopic boards και όχι εδώ μέσα που λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του. Τόσο απλά

Link to comment
Share on other sites

Πες τις προοπτικές που είπα,αυτό σου λέει >.>

οκ τότε.

 

 

Ο Fanky Σπύρο μπορώ να πώ είναι ο μόνος που σε έχει υποστηρίξει στο staff section.Είχε πει μάλιστα πως εσύ θα ήσουν ένας τέλειος gold αν ήσουν πιο ώριμος και λιγότερο βλακάκος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω τι λέω εσύ δεν ξέρεις πως να το διαβάσεις. Εκεί είναι το θέμα... και καλύτερα οι σοβαρές συζητήσεις να γινόντουσαν σε offtopic boards και όχι εδώ μέσα που λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του. Τόσο απλά

κουράζεις πολυ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...