Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

μόνο από άτομα που έχουν κάνει κάτι εδώ μέσα θα δεχόμουν κριτική,εσύ σίγουρα δεν είσαι ένας από αυτούς xD

Σίγουρα αλλά και που είσαι, αρκίδια.
Link to comment
Share on other sites

Είπε ο άνθρωπος που έμπαινε στον server μου με τα +50 στην olympiad  :-beep- yeah:

Χαχαχα, αυτό είναι άλλο θέμα. :troll:

Δεν συμφωνείς με αυτό που λέω; Γιατί και εσύ ο ίδιος το ξέρεις ότι θα μπορούσε να ήταν καλύτερος ο server που είχες φτιάξει, και δεν μιλάω μόνο για τον συγκεκριμένο. Όσο περισσότερο ασχοληθείς, τόσα περισσότερα θα σου δοθούν και ως αντάλλαγμα καλής και ποιοτικής δουλειάς.

Link to comment
Share on other sites

Ε βλάκα FinalGod είσαι απλά ένας GFX που δεν κάνεις τίποτα για τα section σου! Το παίζεις attention whore στα μικρά και είσαι ο ήρωας τους. Άντε γαμήσου, σάπιοι staffers.

Μαλακα πραγματικά βαριέμαι να ποστάρω τα quotes με τα γλυφοκωλια που έκανες για μια θέση στο staff

Επίσης το τι κάνω εγώ δουλειά μου.Αν είναι να με κρίνει έναςσίγουρα δεν είσαι εσύ 15χρόνο.

 

Και για την ιστορία ο universe έκανε selfrequest.

Now back to your cave

Link to comment
Share on other sites

Μαλακα πραγματικά βαριέμαι να ποστάρω τα quotes με τα γλυφοκωλια που έκανες για μια θέση στο staff

Επίσης το τι κάνω εγώ δουλειά μου.Αν είναι να με κρίνει έναςσίγουρα δεν είσαι εσύ 15χρόνο.

 

Και για την ιστορία ο universe έκανε selfrequest.

Now back to your cave

και μένα έγλυφε κάποτε xD

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω.Άστον να λέει μωρε.

 

Το παίζει μούρη τώρα και καλά μας την είπε.Όλοι περάσαμε από την ηλικία.Έχει τις καυλες του τώρα

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η ώρα ο Ichigo να γίνει dagger με τα διπλά zanpakuto και να κάνει dual blow στους πουτάνας γιους τους Quincy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...