Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Απλά δεν βρίσκω το λόγο να έχετε περισσότερα από 1 acc,εκτός και αν είχε φάει ban το ένα απ' αυτά :)

ειναι παλιος ρε ;)
Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα καν τα σχέδια αλλά soon μόλις αποφασιστεί τυπώνονται κιόλας.

που τυπώνετε εσείς ρε;

ειναι παλιος ρε ;)

:lied:
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα.

Λογικά αθήνα, σε αυτόν που βγάζει για όλους. Από ό,τι έχω ακούσει ο Μάρκος είναι από τους λίγους -αν όχι ο μόνος- που τυπώνει αλλού.

Petro giati kaneis junk ta topic re dikaios mod

ΠΕΤΡΟ; ΠΕΤΡΟ ΤΟΝ ΜΟΝΤ; ΤΙ ΈΓΙΝΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ; ΈΦΥΓΑ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑ ΚΑΘΕ ΊΧΝΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΥ;

Link to comment
Share on other sites

Λογικά αθήνα, σε αυτόν που βγάζει για όλους. Από ό,τι έχω ακούσει ο Μάρκος είναι από τους λίγους -αν όχι ο μόνος- που τυπώνει αλλού.ΠΕΤΡΟ; ΠΕΤΡΟ ΤΟΝ ΜΟΝΤ; ΤΙ ΈΓΙΝΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ; ΈΦΥΓΑ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑ ΚΑΘΕ ΊΧΝΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΥ;

Από Αθήνα σίγουρα απλά δε ξέρω ποιος συγκεκριμένα είναι να σου πω. Μαλάκα δε ξέρω να σου στείλω μπλουζάκι ; Σε φοβάμαι..
Link to comment
Share on other sites

Από Αθήνα σίγουρα απλά δε ξέρω ποιος συγκεκριμένα είναι να σου πω. Μαλάκα δε ξέρω να σου στείλω μπλουζάκι ; Σε φοβάμαι..

λες να με δουν και να μου το πάρουν στην Πύλο; πραγματικά πιστεύεις πως υπάρχει άτομο που μπορεί;

Νομίζω Κώστα τον λένε, έχω και τηλέφωνο χοχοχο

Link to comment
Share on other sites

λες να με δουν και να μου το πάρουν στην Πύλο; πραγματικά πιστεύεις πως υπάρχει άτομο που μπορεί;

Νομίζω Κώστα τον λένε, έχω και τηλέφωνο χοχοχο

Ρε μαλάκα εσένα θα σε ψειρίσει ο Γιάννης Νικολόπουλος ή όπως διάολο τον λένε!
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα εσένα θα σε ψειρίσει ο Γιάννης Νικολόπουλος ή όπως διάολο τον λένε!

ο,τι να 'ναι...ούτε όνομα ούτε επίθετο πέτυχες χαχ
Link to comment
Share on other sites

ο,τι να 'ναι...ούτε όνομα ούτε επίθετο πέτυχες χαχ

Τέλος πάντων αυτός ο παιδοβούβαλος θα σε ψειρίσει.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock