Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

xaramisa xrono giati prin kana mina se eixa cool atomo kai oxi giafto pou parousiazeis edo kai kati meres eipes polla gia mena xoris na me ksereis me evrises xoris logo, parolo pou exeis vrisei ta panta xristous panagies ktlp vlepeis sou milaw normal to ti thema exeis me tous allous den me endiaferei i toulaxiston den me endiefere, apti stigmh omos pou ta evales kai me mena xoris logo tha sou thn lew... to an eimai antras gynaika traveli pokemon den xreiazete na to ksereis oute esu oute kanenas, pote den vgika na pw HEY GEIA SAS EIMAI KOPELA DOSTE MOU PRAGMATA KANTE AFTO KANTE EKEINO.  kai gia ta post p les STO SPAM TOPIC DEN EXEI POST COUNT  nioste to epitelous.

Θύμησε μου λίγο πότε τα έβαλα μαζί σου πρώτη φορά γιατί δεν θυμάμαι.
Link to comment
Share on other sites

Θύμησε μου λίγο πότε τα έβαλα μαζί σου πρώτη φορά γιατί δεν θυμάμαι.

 

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=268962.msg2513778#msg2513778

Link to comment
Share on other sites

Θύμησε μου λίγο πότε τα έβαλα μαζί σου πρώτη φορά γιατί δεν θυμάμαι.

Φαντάσου πόσο κομπλεξάρα είσαι, δε θυμάσαι πότε τα πρωτοέβαλες με τον καθένα.
Link to comment
Share on other sites

Α ναι, μα φυσικά. Αφού βγήκε ένας ανίδεος να με διορθώσει σε θέμα λολ. Όσο για το ρουφιανιά, γιατί όντως ρουφιανιά ήταν σε έχω στους υποψήφιους γιατί ήσουν το μόνο άτομα που κοιτούσε το topic εκείνο το βράδυ. Και ο ζακε αποκλείεται να κοιτούσε το board από μόνος του.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου πόσο κομπλεξάρα είσαι, δε θυμάσαι πότε τα πρωτοέβαλες με τον καθένα.

Δεν είμαι κομπλεξικός (σε αυτό το θέμα), εσύ έχεις μεγάλη αυτοπεποίθηση αν νομίζεις ότι αύριο θα θυμάμαι τι πόσταρες για να με κάνεις να σε σιχαθώ.
Link to comment
Share on other sites

Α ναι, μα φυσικά. Αφού βγήκε ένας ανίδεος να με διορθώσει σε θέμα λολ. Όσο για το ρουφιανιά, γιατί όντως ρουφιανιά ήταν σε έχω στους υποψήφιους γιατί ήσουν το μόνο άτομα που κοιτούσε το topic εκείνο το βράδυ. Και ο ζακε αποκλείεται να κοιτούσε το board από μόνος του.

 

 

to report pou eixes kanei eixe dei pou ton evrizes.

 

Apo oti kserw exeis kanei mod, episis eisai vip kai gnorizeis poli kala oti san VIP/MOD mporeis na deis to profile mou px kai ta post mou pou exw pei ti... etsi eide kai to ti eipes sto lol section.

Link to comment
Share on other sites

 

to report pou eixes kanei eixe dei pou ton evrizes.

 

Apo oti kserw exeis kanei mod, episis eisai vip kai gnorizeis poli kala oti san VIP/MOD mporeis na deis to profile mou px kai ta post mou pou exw pei ti... etsi eide kai to ti eipes sto lol section.

Ρε 'συ ξύπνα, πρώτα έκανε το fix και μετά έκανα topic. Λες να έκανα report πριν το fixarei; Που να ήξερα πως θα πάει να το πειράξει. Και τι σχέση έχει το vip που μπορείς να τσεκάρεις τα profiles, δεν κατάλαβα. Εξήγησέ μου πως ο ζακε έφτασε στο topic του fortuna για να φιξάρει το καρμα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι κομπλεξικός (σε αυτό το θέμα), εσύ έχεις μεγάλη αυτοπεποίθηση αν νομίζεις ότι αύριο θα θυμάμαι τι πόσταρες για να με κάνεις να σε σιχαθώ.

Για την ακρίβεια όλοι έχουμε τικ, βέβαια το δικό μου είναι λίγο nerdουλικο αλλά klain. Εδώ ο άλλος έκανε topics με ζόμπι που τυλίγονται στις φλόγες και του έδινες συγχαρητήρια, το δικό μου το κουσούρι σε πείραξε;
Link to comment
Share on other sites

Ρε 'συ ξύπνα, πρώτα έκανε το fix και μετά έκανα topic. Λες να έκανα report πριν το fixarei; Που να ήξερα πως θα πάει να το πειράξει. Και τι σχέση έχει το vip που μπορείς να τσεκάρεις τα profiles, δεν κατάλαβα. Εξήγησέ μου πως ο ζακε έφτασε στο topic του fortuna για να φιξάρει το καρμα.

 

otan mou ekane o finito -1 kai ekana report esteila pm gia fix ston zake opos kai se allous mod afou ekane to fix kai meta evlepe to profile sou to profile tou finito-fortuni ktlp apo ekei kai pera logika evlepe ta post p exeis kanei. kai to ti eleges giafton. dunno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...