Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

min ginese kakos tha sou steilw ton LastHope dafaq

 

to nou, se psaxnei

 

dafuqn.pngdafuqn.pngdafuqn.pngdafuqn.pngdafuqn.pngdafuqn.pngdafuqn.pngdafuqn.png

 

eee ntaxi more, sto sxolio ta pedia me fonazoune prezaaakia, tetia fasi

Link to comment
Share on other sites

:happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

o dask mas exei kanei mouskema me to klama tou as ton mazepsei kapios

Μιλάς και 'συ που το παίζεις γκόμενα για να σου δώσει κανείς σημασία.
Link to comment
Share on other sites

Ama se brisei 8a exei dikio pantos.

 

mpravo tou

 

46616-Jayma-mays-clapping-gif-GLEE-1IN8.gif

 

 

Μιλάς και 'συ που το παίζεις γκόμενα για να σου δώσει κανείς σημασία.

 

den pas piso sto lol lew egw? ante mamothrefto pou se taizoun oi dikoi sou kai mas prizeis oli mera vges ligo apto spiti na pareis aera kanei kalo. gelaei olo to forum me tin party sou kai me to poso kobleksikos eisai kai akoma nomizeis oti eisai o gamias tou forum kai oloi se sevonte.

 

trava kourepsou

Link to comment
Share on other sites

mpravo tou

 

46616-Jayma-mays-clapping-gif-GLEE-1IN8.gif

 

 

den pas piso sto lol lew egw? ante mamothrefto pou se taizoun oi dikoi sou kai mas prizeis oli mera vges ligo apto spiti na pareis aera kanei kalo. gelaei olo to forum me tin party sou kai me to poso kobleksikos eisai kai akoma nomizeis oti eisai o gamias tou forum kai oloi se sevonte.

 

trava kourepsou

Κανείς δεν σέβεται κανέναν, γιατί δεν ξέρετε τι είναι σεβασμός και ποιος τον αξίζει για να του το δώσετε. Έχεις 2κ ποστ σε 6 μήνες κι έχω 2000 σε 3.5 χρόνια, κάθεσαι όλη μέρα μέσα, ρουφιανεύεις και σπαμμάρεις στο gost.

 

Σιγά μην σεβαστώ τον ζακε και τον nevermore, σιγά μην σεβαστώ εσένα που ντρέπεσαι για το τι είσαι και παρουσιάζεις κάτι άλλο και σιγά μην σεβαστώ το φορουμ που στο σύνολο του είναι μια τρύπα με σκατά. Έννοια σου και ξέρω πολύ καλά τι κάνει ο καθένας σας εδώ μέσα και που λέτε τι και έχω ράμματα για τις γούνες όλων σας, προτιμώ να τα λέω έξω και να με κρίνουν άχρηστοι σαν και 'σένα που ποσώς με ενδιαφέρει η άποψη τους μιας και είσαι σκουπίδι παρά να θαύω τον έναν και τον άλλον σε pms ή στο staff section τρίβοντας τα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν σέβεται κανέναν, γιατί δεν ξέρετε τι είναι σεβασμός και ποιος τον αξίζει για να του το δώσετε. Έχεις 2κ ποστ σε 6 μήνες κι έχω 2000 σε 3.5 χρόνια, κάθεσαι όλη μέρα μέσα, ρουφιανεύεις και σπαμμάρεις στο gost.

 

Σιγά μην σεβαστώ τον ζακε και τον nevermore, σιγά μην σεβαστώ εσένα που ντρέπεσαι για το τι είσαι και παρουσιάζεις κάτι άλλο και σιγά μην σεβαστώ το φορουμ που στο σύνολο του είναι μια τρύπα με σκατά. Έννοια σου και ξέρω πολύ καλά τι κάνει ο καθένας σας εδώ μέσα και που λέτε τι και έχω ράμματα για τις γούνες όλων σας, προτιμώ να τα λέω έξω και να με κρίνουν άχρηστοι σαν και 'σένα που ποσώς με ενδιαφέρει η άποψη τους μιας και είσαι σκουπίδι παρά να θαύω τον έναν και τον άλλον σε pms ή στο staff section τρίβοντας τα χέρια μου.

 

 

pws sou fanike pou xaramises 10 lepta apti zwh sou gia na mou apantiseis enw emena oute pou me niazei na asxolithw me tin mizerh uparksh sou giati eisai stin idia moira me ton LastHope.

 

 

jlo-clap.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...