Jump to content

Windows 7


M@n80$

Recommended Posts

Ζώα σαν εσένα τον dask και τον Σπύρο ας γελάνε ευχαρίστως το θέμα είναι να γελάσει και κανένας σωστός άνθρωπος. Λίγο δύσκολο όμως να τον βρείς σε ένα τέτοιο φόρουμ..

Άντε ρε μαλάκα πάνε παίξε στρατεγκο με κανά πιθήκι πίσω στο ζωολογικό, νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

Ζώα σαν εσένα τον dask και τον Σπύρο ας γελάνε ευχαρίστως το θέμα είναι να γελάσει και κανένας σωστός άνθρωπος. Λίγο δύσκολο όμως να τον βρείς σε ένα τέτοιο φόρουμ..

Ο σωστός άνθρωπος για εσένα είναι ένας χωρίς δικιά του άποψη και να συμφωνεί πάντα με τις δικιές σου.

Link to comment
Share on other sites

Άμα γέλασες κι έξω φωναχτά είσαι εντάξει.

χα0χ0αχ0αχ0αχ0α0χ0αχ0α0χ0αχ0α0χα0χ0αχ0αχ0α Το έγραψα για να να τα γράψουν πιο σύντομα..!

Link to comment
Share on other sites

χα0χ0αχ0αχ0αχ0α0χ0αχ0α0χ0αχ0α0χα0χ0αχ0αχ0α Το έγραψα για να να τα γράψουν πιο σύντομα..!

Ε δεν γίνεται αυτό , μερικά πράγματα δεν πετσοκόβονται και πρέπει να χρησιμοποιηθεί πλήρης λόγος ωστέ να μην υπάρξει καμία παρεξήγηση στην οποία μετά θα πρέπει να γράψεις παραπάνω για να εξηγήσεις τι εννοούσες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που συμβουλεύω μου σκάνε 500ρες. Αμα θες και εσύ να μάθεις το μυστικό το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην πουστρέψεις σαν τον Φοίνικα τον 4ο .

Πρέπει να είσαι μεγάλος κεφτές για να παίρνεις 500άρες για συμβουλές του κώλου αν όντως ισχύει.
Link to comment
Share on other sites

Aposo xerw 32 bit paneexri 2.99Gb Kai

Xwris remap 3.ikosikati gb  egw exw 64bit win 7ultimate Kai ta douleuw me 16gb ram sta 1.600ghz etsi toulsxistw xerw oti einai oi katataxeis

Link to comment
Share on other sites

3ekolate re, mh menete sta palia.. Egw symvouleftika ton Dev mono me 2000 euro 3exwrista apo afta pu edwsa gia to PC kai twra exw 128 bit architechture kai 256 RAM DDR6

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, πριν κλεισει το τοπικ...

Εχω windows 7 32-bit και 4 GB RAM

θα ηταν λογικο να βαλω windows 7 64-bit,

σε τι θα βελτιωθει το PC μου?

 

Θα αξιοπιει ολοι την μνημη RAM , μονο αυτο?

Θα υπαρξουν αλλαγες στο τροπο που installαρω καποια programs?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, πριν κλεισει το τοπικ...

Εχω windows 7 32-bit και 4 GB RAM

θα ηταν λογικο να βαλω windows 7 64-bit,

σε τι θα βελτιωθει το PC μου?

 

Θα αξιοπιει ολοι την μνημη RAM , μονο αυτο?

Θα υπαρξουν αλλαγες στο τροπο που installαρω καποια programs?

 

Sta 32 bit usareis gyrw sta 3.7 RAM. Ama valeis 64 bit logika 8a usareis olh thn RAM. Twra pou to skeftome afto ine kalh idea ke gia mena ;p alla me provlimatizei to oti borei kapia 32bit programata na mh dulevun se 64bit. Afto prepei na to psa3eis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...